reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ewcik, dzięki kochana! Ze mnie też się zawsze jak z kranu lało podczas @, brrrr, też nie lubiłam tych kilku dni w cyklu ;-) Koszt angielskiego Sylku to około 50 zł + koszt przesyłki, niestety ten drugi wynosi drugie tyle, stąd najlepiej zrzucić się w kilka osób ...Sylk starczy jednak na bardzo długo. A co masz na myśli z tą sprawdzona stronką bo nie bardzo zrozumiałam? :-) ...mózg w ciąży jest mniej dotleniony to może dlatego hehehe :-D Chodzi o informacje o witaminie B6? Jeśli chodzi o miejsce zakupu to ja kupowałam na Allegro taki B-100 Mega KOMPLEKS WITAMIN B B12 100kaps TANIO! (2189406569) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (tyle że w tabletkach a nie kapsułkach) ale teraz łykałabym zamiast tego 2 x B-50 B-50, KOMPLEKS WITAMIN z grupy B, 100 tabletek (2190991285) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (mniejsze straty witaminy B6). Co do innych preparatów to zależy Ci na wspomożeniu zajścia w ciążę czy zwiększeniu szans na córcię? Jeśli to pierwsze to polecam koenzym Q10, witaminę C, witaminę E 400iu, cynk, witaminy typu FertilCare, Acard i oczywiście wspomniany B-Complex (dla M polecam L-karnitynę 1000-2000 mg, witaminy typu FertilMan, koenzym Q10, macę, witaminę C, witaminę E 400iu, B-Complex B-50), jeśli to drugie to witamina C we większych dawkach (500-1000 mg), żurawina w tabletkach (ekwiwalent 10000 mg owoców żurawiny), wapń w postaci cytrynianu (600-1200 mg dziennie), magnez (300 mg) i też B-Complex (M powinien łykać Ca i Mg też w tak dużych dawkach, do tego też witaminę C i żurawinę).

Mama, no to niezłe jazdy miałaś :-), aż się boje jakie ja tu historie będę Wam za jakiś czas opowiadać :-D Co do witaminek to dla mnie jedyną forma odwdzięczenia się jest fotka 2 kresek na Twoim teście ciążowym! :tak:

myna, ja łykałam witaminę E wraz z M w dawce aż 400iu, braliśmy jedną tabletkę dziennie.
 
Ewcik no brzmi super i super się trzyma ;) ja własnie mam czerwone pazurki hybrydowe ;)

zwykły manicure 25zł
hybrydowy 50zł

zwykły po 3,4 dniach masz odpryski
w hybrydowym po 2 tyg widac odrosty ,ale kolor nadal intensywny,połysk mega i zero odprysków;)


Pirania BARDZO sie postaram ,żeby się w ten sposób odwdzięczyć ;))
 
Czytam was tak czytam i dokładnie to samo mam z cyckami, bolą mnie niemiłosiernie od kilku dni, także pewnie B6 ma takie skutki, oprócz tego że bolą to brodawki się zmieniły. Wiecie co mi ta b6 chyba wydłużyła cykle zawsze miałam regularne 28-29 owulka 14-15 jak w zegarku tymczasem w poprzednim cyklu 18 dnia a w tym dzisiaj tj. 19dc , chyba ze to inna przyczyna albo mi organizm wariuje. Wkurzające to jest bo zmieniło mi się dokładnie od tego miesiąca co chciałam zacząć staranka. Aj tam do du... z tym wszystkim. Wogóle to zastanawiam się nad wstrzymaniem staranek żeby potencjalne dziecko z mojej potencjalnej i hipotetycznej ciązy jednak urodziło się latem, jednak to sporo lepiej dzieci pójdą na dwór trochę spokoju, samemu można z wózkiem na dworze posiedzieć i nastrój chyba lepszy bo tyle słońca no i chorób mniej. Sama nie wiem takie wąty mnie nachodzą. Ale się wyżaliłam, aż mi lżej.....:-D
Piranha a ubranka boskie, chciałabym kiedyś mieć możliwość takie kupować.
A i dziś dla poprawy nastroju obcięłam włoski.
 
Ostatnia edycja:
pirania dziękuję kochana, jesteś niesamowita:tak: a z ta stronką to chodziło mi bardziej o uczciwego allegrowicza, żeby ktoś mi jakiś lipnych suplementów nie wcisnął;-)także to ja miałam chwilowe zaćmienie umysłowo- werbalne chyba:-D a M w jakich dawkach ma to łykać?i czemu B50 lepsza od b 100? rozumiem, że wtedy łykam po 2 dziennie B50?oczywiście, miałam też na myśli suplementację wspomagającą poczęcie dziewczynki:-)
 
Piranha a może Licorice root dałabym mojemu M np co 2 dzień? Wiesz ja już pisałam, że ja mam problem z normalną prolaktyną dlatego chcę lykać B-complex od tego nowego cyklu bo w poprzednim łykałam B i miałam ładny cykl. Mój organizm ładnie reaguje na różne suplementy. Saw Palmetto nie będę brała, jakbyś mogła mi podać linki do acardu i koenzymu q10 bo bym też coś chciała brać na zwiększenie szansy na ciążę. Truskafka mi ziólka wysłała na owu więc jeszcze ziółka będę pić. Jak myślisz czy mam dawać mojemu M Fertilman? Mój M jest przed 30 więc młody. Wiesz ja bardzo chciałabym zwiększyć szansę na dziewczynkę, ale boję się szczególnie licorice root żeby czasem nie zdażyło się tak że uszkodzony plemnik zapłodni komórkę jajową....


Co do sylku to ja mam niemiecki nie różni się składem i to jest to samo co z e-baya. Pamiętam, że Ph ma 4,7(SKLADK: KIWI, GREJPFRUTY) nie pamiętam więcej.
 
sloneczka ja juz się pożegnam na dziś ..
dopijam ziółka i mykam :)

jutro rano jadę do Urzędu Celnego po dokumenty ,ale jak wrócę to się zamelduję z kawką..


spokojnej nocki wszystkim życzę :))
Kate,Pierogatka,Monico,Beatka,Aneczka -zwłaszcza Wam świeżo upieczone mamy:)
Dido,Kosmo-ciężarówki pokazać się proszę :)))
 
Jeszcze jedno ja jak pójde do gina to na pewno przepisze mi luteinę, czy np jak będziemy się już starać o dzdzię to po owu brać lutkę?
 
Witam wieczorową porą!

Oj, doskwierają mi też bunty dwulatka! Np. mamy wyjść na zewnątrz, najpierw mówi, że idziemy, a za chwilę wołami go nie można wyciagnąć, nawet przekupstwa nie pomagają. Albo jak trzeba go przebrać, to on nie pozwoli i już, krzyk wniebogłosy. A od soboty to praktycznie nie je. Rano i wieczorem jadł do tej pory kaszkę na mleku, a teraz przestał i nic na niego nie działa. Mleka nie wypije, kanapki nie zje, co najwyżej suchy chleb poskubie. Chodzi głodny od soboty, prolaktynę to na pewno mam piękną.
Ja to mam teraz świetnie, bunt dwulatka + bunt nastolatka( ten jest jeszcze lepszy od dwulatka;-))

ALe Piranha- na pewno zależy to od dziecka, jedno przejdzie łagodnie i tego Ci życzę:tak:, inne hardcorowo, jak to mama napisała.
Tak weszłam do Was na chwilkę, jak już piszecie o tych buntach, to i ja się dołożyłam z cegiełką. Jeszcze idę ogarnąc kuchnię i póżniej do Was zajrzę:-)
 
reklama
Piranha na pewno będzie wszystko okey....dziewczynki podobno są dużo prostsze w obsłudze :-):-):-) a i Krzysio podrośnie i ze wszystkim sobie poradzisz....powiem Ci że ja przy dwójce jestem lepiej zorganizowana niż przy jednym
Ewcik łap łap fluidki
czarna76 to kiedy zaczynamy staranka o syneczków??:-):-):-):-)
 
Do góry