reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Noemi, doskonale rozumiem Twoje rozterki - miałam to samo przed zajściem w ciążę i mam teraz w ciąży :-) - po prostu boję się, że nie dam rady a bunty mojego synka wcale mi nie poprawiają optymizmu w tej kwestii ;-) Z porą roku to mi się wyjątkowo udało, Krzysiu urodzony w maju a teraz mam termin na czerwiec :-) Co do suplementów to łykajcie oboje z M wapń i magnez, witaminę C, kwas foliowy i żurawinę, Ty dodatkowo łykaj B-100 (lub 2 x B-50) i ewentualnie to Saw Palmetto (nie łykałabym jednak tego preparatu bez wcześniejszego sprawdzenia hormonów, czytałam że może podwyższać prolaktynę). Co do Licorice Root to też nie odważyłabym się na podawanie tego M nie znając parametrów jego żołnierzyków, ten preparat obniża testosteron a zatem zmniejsza też ilość plemników. Ja mojemu M dawałam same wspomagacze ale to dlatego, że chłopaków miał w kiepskiej formie. Faktycznie wykres wygląda bezowulacyjnie :-( więc tym bardziej przemyślałabym łykanie Saw Palmetto (przyczyną cykli bezowulacyjnych może być podwyższona prolaktyna).

Mama, mam nadzieje, że przesyłeczka dotrze do piątku, wielka szkoda że M nadał jako ekonomiczną. Dorzuciłam Ci też tam koenzym Q10 - również poprawia ukrwienie i pomaga w implantacji a u mężczyzn bardzo podnosi płodność, myśmy oboje z M się tym faszerowali w sporych dawkach :-) Ciekawe dlaczego B-Complex wywołuje bolesność piersi (a wszystkie to potwierdzacie) skoro obniża prolaktynę, jednak coś w tym musi być skoro większość z Was obserwuje takie objawy :-) (a czytałam, że pomaga na "breast tenderness" ...i jak tu nie zgłupieć ;-)).

Księżniczko, ten Sylk niemiecki to na 99% to samo co angielski tyle że w innym opakowaniu (porównywałyśmy kiedyś tu na forum skład).

Pierogatko, super, że wszystko w porządeczku ...żeby u mnie też to tak pięknie wyglądało czyli córcia jadła i spała a Krzysiu nie był zazdrosny :-)
 
reklama
ehh, kiepsko się czuję, leci ze mnie, jak z kranu:zawstydzona/y: nienawidzę mieć @...

mamcia co to są manicure hybrydowe?:eek:

pirania kochana, po ile kupowałyście Sylk w ebayu? czy masz sprawdzoną stronkę, jeśli chodzi o B Complex? bo jeszcze powinnam brać oprócz B Complex i ziółek na "dziewczynkę"?:-) cuuuuuuuuuuuuudne ciuszki kupiłaś, naprawdę warto, bo ze zdjęć widać, że w idealnym stanie są:tak:

pierogatka super, że ogarniasz sytuację z córciami, fajnie, że starsza się włącza w opiekę nad siostrzyczką:tak: fluidki pobieram:-D
 
heja...
Usypiamy sie..
tatus czyta maciusiowi bajKe a ja z maksiem siedze..czeKajac az oczKA "odpadna" juz sobie powoli miejsca szuKa wiec zaraz usnie

mama - z mila checia bym do Ciebie na mikro przyszla..bylam raz u mojej znajomej..sKora potem taka gladka, czysta:)))))
 
Pierogatka dziękuję za miłe słowa;))
CIESZĘ SIĘ OGROMNIE,ŻE tak fajnie sobie radzisz:)cieszy mnie to bo początki bywają różne..mi Zuza też "pomagała" od początku przy Domisiu a miaa wtedy 2 lata..

Pirania DZIĘKUJĘ!!! mam nadzieję,że kiedyś bede mogła Cię w realu uściskać :))
na pociechę buntu 2 latka coś Ci napiszę...
urodziłam Domisia i za becikowe (dołożyliśmy oczywiście) kupiliśmy wypoczynek do salonu...byliśmy na etapie urządzania domu...
Domi spał u góry,Zuza oglądała bajkę na dole..ja szykowałam obiad obok w kuchni-a kuchnie mamy otwartą na salon więc miałam Ją na oku...nagle Domi zaczął popłakiwać..poleciałam na górę ..pogłaskałam,ciiiiiii powiedziałam i zasnął jeszcze więc schodzę na dól-nie było mnie może 2 MINUTY!!!!!!
a Zuza co???????????? poszła do kuchni,wzięła olej-własnie otwarty-usiadła na nowym wypoczynku(wtedy mielismy go 5 dni!!) i ...tak!! wylała na siebie i wypoczynek-całą butelkę oleju.....nawet Ją za rekę nie mogłam podnieść tak się wyślizgiwała!
oczywiście wydarłam się ,że pół wsi mnie słyszało..
Domi się obudził
Zuzka ryczała
ja ryczałam i wrzątkiem szorowałam wypoczynek-olej przeleciał na panele i generalnie porażka!!!
k
ilka dni póxniej kamie Dominika (.) a Ona otworzyła lodówkę i patrząc na mnie otworzyła 5 danonków..mówię -nie otwieraj ,ale gdzie tam!!! mama tak to Ona inaczej...wiedziała,że jestem uziemiona karmiąc i takie jazdy mi robiła nie raz...i z Domisiem przy (.) biegałam po chacie za 2latką!!

ale to trwało krótko..u Ciebie też minie tak samo niespodziewanie jak się zaczęło!!:)
 
Ewcik w man.hybrydowym wykorzystuje sie kosmetyki typu hybryd..prepatary te łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i światłoutwardzalnego żelu.łatwo się je nakłada,nie odpryskuję ,nie rysują się i mają wysoki połysk!manicure robi się około godziny czyli niewiele więcej niż zwykły manicure ,ale krócej niż żele..
zaraz po zrobieniu można "używać " ręce bo przemywa się odtłuszczaczem i nie trzeba czekać aż wyschną..
efekt utrzymuje się do 2 tyg..potem widac juz odrost..


Czarodziejka chętnie bym Was przyjęła w Salonie na zabiegach-ale bym Was dopieścila;))))))))))))))

moję bąki śpią od godziny prawie..Tom poszedł na siatkę jak co środę ..
 
Ostatnia edycja:
Mama , zabawne .... miałam bardzo podobną historię
moje starsze dziecię /dwulatek/ podczas karmienia młodszej-wysmarowała się kremem nivea , cale nogi , ręce , buzia ,włosy -cała biała była. Jeśli chciała w ten sposób zwrócić moją uwagę , to naprawde jej się to udało :)

Pierogatko , super że dziewczyny się "dotarły" , buziaki

Patrysiak , powodzenia na badaniach , cały czas myślę o Tobie - musi być wszystko dobrze

Pozdrowienia dla wszystkich
 
Czarna witaj...no ja naprwadę nie wiem skąd się to bierze dzieciakom...
jak tam-kiedy startujesz z działaniami??

moja kumpela dzis się dowiedziała,że urodzi synka-ma już córkę 9letnią..

Myna jedno i drugie po 1 tabletce :)
 
Ostatnia edycja:
Mama , u mnie narazie w sprawie starań - STUDNIA - ciemno , głucho i tylko moje echo .... T jeszcze się nie zdecydował , a ja go nie ponaglam
czytam codziennie wasze posty i kibicuje wam gorąco mając nadzieję że w końcu tu napiszę że zaczynamy się starać o tego synka :)
 
reklama
Czarna no to &&&& za postanowienie męża :))

Myna jak coś to pytaj:)

Pirania aaaaaa..mialam pisać-wiem,że owsianka uzależnia ;)) cieszę się ,że tak Ci smakuje -i do tego jest zdrowa;)
 
Do góry