reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

EwciK to prawda pogoda dzis bajeczna!!!!
Wlasnie bylam na spacerze z Maksiem...i wracajac spotKalam meza jadacego z maciusiem z przedszKola ... wiec macko wyskoczyl z auta i poszedl dalej z nami
Wczesniej tez spotKalam moja sąsiadKe z synkiem na spacerze...sasiadka za 3 tyg rodzi..juz taKa z niej KuleczKa..ale mowi ze jest zmeczona i ma juz dosc...wierze jej bo ta koncowka ciazy najtrudniejsza a do tego ma dwulatKa ktory absorbuje...Biedna taKa blada byla..ale juz tuz tuz i bedzie tulic corcie. PoczatKi latwe nie beda ale ma rodzicow na emeryturze ktorzy pomogą:)

Mama- Gdzie sie podziewasz? jak po pracy?
Patrysiu..hop hop odliczasz dni do 16 marca.?:)
CieKawe co u naszej
Patrysiak mysle jak tam wyniKi...przeKonana jestem ze bedzie Ok!!!!
Ollena, axarai, jak u Was?.Medlowac sie SzybKo!!!!!

JagienKo, BeatKo, AneczKo, Kate jak sie miewacie jak dzieciaaczKi?
 
reklama
ale u nas padac zaczelo zaraz ciemniej siezrobilo az sie nic nie chce:no:
do dentysty dzis sie nie dostalam dopiero jutro wiec siedze caly dzien w domu bo siara wyjsc;p
ja dzis juz sie umowilam z polozna bo lekarka kazala mi zadzownic :-)to nic tylko teraz czekac na porod:-p
pierwsza testuje miss pozniej ?
 
Ewcik, kupiłam taki zestawik ubranek EXTRA_DZIEWCZYNKA_0-3-6 EXCLUSIVE_ NEXT I NOWE (2188861745) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :-), dokupię jeszcze trochę bodziaków i pajacyków, część mam po synku bo kupowałam również w neutralnych kolorkach :-) A witamina B6 jest jak najbardziej wskazana - przede wszystkim wydłuża fazę lutealną i zwiększa produkcję progesteronu - większe więc szanse na ciążę a przy okazji na córkę (poczęciu córki sprzyja wysoki progesteron). Witamina ta również poprawia jakość owulacji (m.in reguluje hormony LH i FSH) a złej jakości komórka jajowa to złej jakości ciałko żółte, które produkuje mało progesteronu. Wszystko to dzieje się dlatego, że witamina B6 blokuje wydzielanie prolaktyny a prolaktyna zaburza owulacje i zmniejsza ilość progesteronu. U mnie ta witamina skróciła pierwszą fazę cyklu (folikularną) a wydłużyła drugą (lutealną). U Ciebie cykle są długie ale jednak fazę lutealną nie miałaś zbyt długą z tego co pamiętam - powinna trwać najlepiej minimum 12 dni żeby zarodek miał duże szanse na zagnieżdżenie się.

A gdzie reszta naszej forumowej ekipy?
 
Witam wszystkie forumowiczki
U mnie wystąpiły w tym miesiącu bardzo silne bóle piersi i też wydaje mi się, że powodem może być witamnia B6 bo wcześniej nigdy takich nie miałam
Piranha doradz proszę co myślisz o Sylku - niemieckiej wersji, który można kupić na allegro poleciłabyś czy raczej nie - zastanawiam się nad jego zakupem, a może lepszy ten Replens lub Represh, który według Ciebie najlepiej kupić?
 
Hej Dziewczyny!!


Czytam codziennie,ale mam strasznie dużo zajęć...

Mój cykl w tym miesiącu jest beznadziejny, tempka skacze jak jej się podoba, dlatego od przyszłego cyklu zaczynam łykać b-complex. Sama nie wiem jak z moimi staranka mi będzie trochę zaczynam się denerwować na myśl o drugim dziecku, a z dugiej strony bardzo bym chciała. Macie czasami takie rozterki? I czekam już cierpliwie do czerwca bo jak teraz chodzę i widzę taką piękną pogodę to fajnie urodzić w takim miesiącu cieplejszym a potem chodzić na spacerki wózkiem ahhh rozmarzyłam się:-) dzisiaj doszedł do mnie licorice root, pisałam do allegrowiczów czy mi sprowadzą i naczekałam się ale doszedł:-) tak myślę, że ten cytrynian wapnia też by można było zamówić bo coś się stracił...

Trochę ostatnio załamana jestem natłokiem zajęć moich....niech już będzie ciepło!!!!!!!!!!!!!!!

Piranha jakie suplementy mam zaserwować mojemu M i sobie jak będziesz miała chwilkę to rozpiszesz mi jak kiedy i co brać. Mam: cytrynian, żurawinę, kwas foliowy, B-complex 100, wit.C1000mg Time, saw palmetto, licorice root, sylk, sok żurawinowy. Nie mam B-complex 50mg, ale kupię. Myślałam o witaminach dla mojego M na poprawę nasienia tzn przy staraniu się o dzidzię coś jak fertilman ale nie wiem czy to ie będzie bez sensu jak mam licorice root.
 
jestem kochane ...tęskniłam jak jasny gwint:)))

Pirania slodziaku mój..a co Ty mi jeszcze wysłałaś??:)narazie nie doszło...
śliczne ubranka kochana..

Mona acard biorę od 3 d.c. i odstawiam dzień przed@-jak nie odstawisz to @ może być ...
powodzenia !!

Gal dzięki:*
powodzenia w rodzinnych sprawach&&&&&&&&&&

Kinga &&&&&&&&&&&&&& i za Ciebie ..

Bella mnie właśnie piersi bolały w tym cyklu więc to chyba b complex tak działa bo do tej pory bolały mnie TYLKO w ciąży..
powodzenia kochana...

Czarodziejka jestem..urobiona bo mikro goni mikro w pracy-babeczki przychodzą hurtowo :)) + manicury hybrydowe+henny brwi ..epilacje......
plecy dostały w kość...

Pajka i ja gratuluję syncia:))

Truskafffka cześć kochana :)może dzis w końcu te działania beda bo już dziś 6d.c....


Patrysia* to git,że syny :)) zdrowe :)
pogłaskac brzusio..

Daria powodzenia u dentysty!

Ewcik witaj ,witaj-tak u mnie @ skończona -ja mam całe 2 dni...



ściskam wszystkie babeczki:)))
 
Księżniczko, niestety trzeba samemu na sobie wypróbować gdyż jednej dany preparat posłuży a drugiej nie (np. podwyższy pH zamiast obniżyć albo obniży niewiele). Ja stosowałam Sylk i polecam - jest bezpieczniejszy dla plemników od Replens i Rephresh i ma konsystencję ułatwiającą plemnikom podróż w ubogim zazwyczaj w śluz środowisku wywołanym dziewczynkową dietą i suplementami (Rephresh jest np. zbyt gęsty). Gal jednak pisała, że jej Sylk niewiele obniżył pH, są nawet rzadkie przypadki kiedy Sylk komuś podwyższył pH (tak samo Replens i Rephresh - jednym służy i na długo obniża pH a innym może nawet podwyższyć pH, trzeba sprawdzić). Trzymam kciuki by Sylk Ci służył gdyż przy okazji ułatwia zajście w ciążę swoja konsystencją :-)

Ale Krzysiu dziś wojowniczy, wszystko jest na "nie", przed chwilą stoczyłam z nim wojnę o zmianę pampersa, bunt dwulatka zaczyna chyba narastać.
 
Pranha
a ten sylk niemieki z allegro jest dobry, chodzi mi o to ph
Noemi a ty masz kóry sylk, to znaczy z e bay czy allegro
Skłaniam się do kupienia, wypróbuję, Tobie Piranho się udało, więc liczę, że mnie również
 
Natusia-jak tam synek-lek pomógl???

Księżniczka ja też mam sylk...na e bayu Pirania nam zamawiała..ale ja nie mierze ph więc nie wiem jak na mnie działa...

Pirania ..no bunt 2latka to hardcore...konsekwencja to podstawa choć jest ciężko;)
 
reklama
cześć kobietki
jak to mama05 napisała tęskniłam jak jasny gwint
ale kurcze przy dwójce dzieciaków jest zdecydowanie mniej czasu na forum
ale nie ma co narzekać
tasha31 pytałaś czy jestem z Łodzi...nie nie ja jestem z Krakowa, tak że kochana nie pomogę
mama05 widziałam widziałam nową fryz....jesteś super ładną kobietką, z fajną wyjątkową urodą
przepraszam że nie odpisuję każdej z Was ale nie jestem pamięciowo w stanie to wszystko ogarnąć, ale wszystko przeczytane
a teraz co u nas....otóż całkiem fajnie, Ania jest jak na razie (odpukać) bardzo grzecznym dzieciaczkiem, je śpi , je śpi i tak w kółko, chodzimy już sobie na spacerki i jest OK, starsza jest w Anię wpatrzona, cały czas mi pomaga....a to podaje siostrzyczce pampersika, a to kremik, przytula, całuje, głaszcze....nie myślałam że tak fajnie zareaguje
a na koniec jak zwykle przesyłam komu potrzeba ciążowo-dziewczynkowe fluidki
fajnie że jesteście babeczki
 
Do góry