reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tasha 31 podaj datę urodzenia i gdz i miesiąc ,to zaraz sprawdzę.
Axari na badaniach genetycznych w szczecinie jest jakiś super specjalista od usg i właśnie w 12 tc mówi na 90% płeć dziecka .Prawdopodobnie mają tam jakiś super sprzęt.I to jest oczywiście normanie bezpłatne od określonego wieku kobiety.A jeśli kobieta chcę we wlasym zakresie to płaci się jednorazowo za pierwsze badanie około 200 zł.Wiem jeszcze że napewno około 3tyg wcześniej trzeba sie umówić.
Obecny cykl:
 
reklama
Pierogatko Monico Wielkie Gratulacje!!! Bardzo się cieszę że córeczki są już z Wami :)

Kate śliczny ten twój dzióbek :) włoski ma boskie :)
 
Merylin moja siostra ma o miesiąc starszą ciążę, i lekarz jej tu w Bydgoszczy w 12 tygodniu powiedział, ze na 90 procent dziewczynka, jeden z lepszych lekarzy i oczywiście prywatnie. Może też ma jakiś super sprzęt.
Czarodziejko właśnie tak sobie myślę, że to było by sprawiedliwe, żeby 4 dziecko było z innym sprzęcikiem;-)U mojego Taty było 6 braci i 1 siostra, a u mojej mamy 4 babki i bądź tu mądrym co Ci się należy:-D


Merylin, czy mi też mogła byś sprawdzić, bo ja tego Jonasa też nie rozumiem?
 
Hej mamusie i nie mamusie,dawno mnie tu nie bylo ah stres zwiazany z remontem, a tyle tu postow przybylo ze ho ho

mama05 udalo sie tym razem czy znowu klapa? ciekawa jestem co u Ciebie...

pisalam ostatnio,ze zakupilam testy owulacyjne,robilam je ale niestety nie umialam ich analizowac w 15,16 dniu pokazala mi sie kreska rowna z kontrolna tzn ze po tym dniu byla owulacja? potem juz tylko robila sie jasniejsza ah sama niewie, jeszczcze jedno...mam 4 do okresu,mdli mnie strasznie zapachy sie zaostrzyly,czesciej biegam siusiu....czy to jakis znak czy znowu sie nakrecam,2 ciaze przeszlam juz ale takich objawow nie mialam dlatego pytam czy,ktoras z mam tak miala????
 
ja jestem szczupla przy 170 45 kg mama zawsze mowi ze jak dobrze zawieje to mnie zdmuchnie :-)nie wiem co to wlasnie jest co jakis czas mam takie uczuciei zazwyczaj rano i jak ide spac :-)moze poprostu cos sie tam dzieje;p



Daria ale jestes szczuplutka,zazdorszcze,ja przy wzroscie 160 normalnie wazylam 48,49 kg teraz przy faszerowaniu sie hormonami przytylam do 57 :( a kiedy zajde w ciaze i ile przybralabym gdybym zaszla,nic tylko pozazdroscic,a tak na marginesie co u Ciebie?
 
Kinga...o tak poryczymy sobie( mnie już dziś oczy bolą od ryczenia)
potem się otrząśniemy i będziemy walczyć!!

Ewcik, nie, wcześniej nikt nie sugerował policystycznych jajników. Ja generalnie ciągle na tabletkach anty byłam, przerwa przy działaniu z Matikiem-trzy miechy ostrożnego seksu żeby nie zajść, wtedy miałam nieregularne cykle, ale nie badałam nic, nie miałam usg, monitorowania, nie mierzyłam tempki. A w czwartym cyklu poszliśmy na całość i udało się spłodzić Matika, po porodzie wróciłam do tabletek i teraz przerwałam.
Pierwszy cykl 30 dniowy, potem @ ale licha, usg ok 15dnia tego aktualnego cyklu wskazało cienkie endo i lipne pęcherzyki...ale czekaliśmy na rozwój wydarzeń, dziś mam 49dc no i po usg gin nie podała żadne konkretnej diagnozy, ale wskazała jak pisałam-że kiepsko jajniki wyglądają, policystycznie. To może być też efekt odstawienia tabletek, także dalej czekamy na rozwój wydarzeń...
a u ciebie jaka była historia, od kiedy wiesz o jajnikach?



DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA WSPARCIE
 
Slodka u mnie ból piersi, ale taki inny, kobitki co maja dzieci będą wiedziały, take rwanie jak przy nawale mleka, bardziej brodawkowo, zapachy też, do kibelka jakoś szczególnie nie biegałam, a i paliłam papierosy, a jak zaszłam w ciąże to po zapaleniu było mi nie dobrze. Oczywiście od testu nie palę, i może dla tego też tak puchnę:eek: Wiecej objawów nie było, jeszcze brzuch mnie bolał cały czas jak na @ od samego jajeczkowania miej więcej, bo nie wiem kiedy był dokładnie, i to dosyć mocno.
 
Witam się wieczornie,

Chciałam do was wcześniej zajrzec, ale najpierw internet mi nie działał, w końcu synal jakoś naprawił, a jak naprawił i się przymierzałam do napisania do Was, to M wczesniej przyjechał i musiałam się z nim nagadać...

Kinga- myslę o Tobie, z tymi plamieniami nie pomogę, bo nie wiem niestety. ALe jeszcze jedno mnie zastanowiło u Ciebie, Ty rodziłaś SN czy miałaś cesarkę. Bo jeżeli to ostatnie, to warto by było zrobić badanie na drożnosć jajowodów. Ja miałam drugą cesarkę i kiedy jestem na usg, to nieraz słyszę, że mogą być zrosty po cesarce.
Dzisiaj w południe czytałam parę minut pobieżnie, że wiele dziewczyn po takim badaniu szybciutko zachodzi w ciąże, a wcześniej długo nic. Takie badanie często też udrażnia jajkowody. Bo u Ciebie takie piekne te cykle, wiec może to jakaś inna przyczyna. A może M też by badanie zrobił, bo mi gin ostatnio mówił, że jakość nasienia zmienia się.
Bardzo bym chciała, aby Ci sie w końcu udało, bo już się swoje naczekałaś, ale wiem, że na pewno w końcu Ci się uda słonko.
Dziekuje Ci tak wogóle za dobre słowa, trudny czas mamy, ale Ty słonko go jeszcze masz, to tylko kwestia niedługiego czasu, aż zaskoczysz:tak:

Mama05- jestem, jestem, dobrze, że u Ciebie dobre samopoczucie, nie ma to jak wyrwać się z natłoku mysli i zająć się czymś innym, dobrze, dobrze:tak: Ty to wiem, że rodziłaś SN, wiec u Ciebie jajniki drożne.

Tasha- dziekuję Ci bardzo za odpowiedź, pocieszyłaś mnie z tym , że te globulki nie tłuką plemników;-):-)

Truskafffka- trudno,że tak ginka powiedziała, ale jak sama piszesz, będzie dobrze. NAwet gdyby tak było, to i tak z tego ciąża będzie:tak:

Beatko- jakie profesjonalne zdjęcia, baaaaaaaaaaardzo mi się podobają:-)
Aneczka- jaki słodki synek, jak dziewczynka, i jaka śliczna córunia, piękni:tak::-)

Piranha- gdzie jesteś kochana?

Noemi- zaczynaj od kwietnia! Widzisz, że na dziewczynkę nie jest tak prosto, jak na złość:-)

Merylin- to dobrze, że doszły!

Ewcik- dzieki za kciuki!
 
reklama
Slodka u mnie ból piersi, ale taki inny, kobitki co maja dzieci będą wiedziały, take rwanie jak przy nawale mleka, bardziej brodawkowo, zapachy też, do kibelka jakoś szczególnie nie biegałam, a i paliłam papierosy, a jak zaszłam w ciąże to po zapaleniu było mi nie dobrze. Oczywiście od testu nie palę, i może dla tego też tak puchnę:eek: Wiecej objawów nie było, jeszcze brzuch mnie bolał cały czas jak na @ od samego jajeczkowania miej więcej, bo nie wiem kiedy był dokładnie, i to dosyć mocno.




piersi mnie nie rwa ale sa strasznie obrzmiale,wrazliwe na dotyk,ta zgaga i mdlenie mnie meczy strasznie wiem moze to byc przyczyna innych chorob ale tak jakos dziwnie sie czuje,byc moze sie nakrecam bo organizm tez platac figle umie ahhh sama niewiem :(
 
Do góry