reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga -podaję chusteczkę.....

Bella tak,Pirania pisze,że w pozytywny test i dzień po to jest akurat:)
więc myślę ,że nie ma co w piątek chłopa ciągnąć z pracy:))

Pirania??????????????????????????????????????????????????????????????????


Czarodziejka poczekam na fotki...spoko-zrób wszystko według planu i potem bedziemy podziwiać ;)


Gal słonko gdzie jesteś???



mój Tom dziś do nocy w pracy-jest na kontrolingu inwentury...dzieci po kolacji i zaraz idą spać...
 
reklama
Kinguś kochana brak mi słów, wiem co czujesz... Szkoda, że mieszkasz gdzieś daleko bo przytuliłabym Cię, pogadałybyśmy sobie, napiły się winka. Głowa do góry !! Wiem, wiem łatwo powiedzieć a to wszystko przecież takie trudne i cięzkie, że ręce opadają :-(
 
no łatwe nie jest zwłaszcza jak starasz się już prawie 2 i pół roku ;((((
mam winko ale co z tego sama jestem..... źle mi
Mike w firmie.
ach ;((( Miss dziekuje :* Ewcik tobie tez.
 
mam brązowe upławy
co się ze mną dzieje nigdy tego nie było.
czy ja już całkiem mam popsutą macice !!!!

;-(((((((((( :-(

Kinga na pocieszenie przed moim udanym cyklem mialam poprzedni cykl z plamieniami nie wiedzialam od czego myslalam ze moze zarodek sie zagniezdzil ale niestety nie ale za to po tych plamieniach zaszlam :-)
to wierze ze i tobie sie uda albo udalo bo moze jestes w ciazy a nie masz okresu tylko plamienie duzo osob tak ma wiec jestem dobrej nadziei na twoj test:-)
 
axarai u nas nie było żadnej przerwy.. kochaliśmy się świadomie bez zabezpieczenia cały czas nawet jak nie myślałam o ciąży wtedy. Miałam inne problemy...
Łatwo się mówi... niektóre dziewczyny zachodzą tak szybko a inne muszą tak długo "walczyć" o dziecko. to smutne ;(

daria ja nie testuję
zobaczymy może kwiecień bedzie dla mnie łaskawszy.. dziekuje Ci za te słowa. dodajesz otuchy
 
heja:)
Zagladam co tam u Was...
CzeKam az Maksio zasnie...
____________
Kinga- a moze u Ciebie chodzi o plamienie śródcykliczne...poczytaj tym...ja tak miala pare cykli temu!!!!!
Mama- jasne ze pokaze efekt pracy:)))))
Axarai ale czas leci...za jakies 1,5 miesiaca bedzieszmogla poznac plec...a moze i wczesniej:)))) jAK serduszKo PODPOWIADA?
AneczKo no nareszcie mam oKazje "poznac" NinKe...Jezuuniu jaka Ona cudna!!!!! W ogole wszytskie te malutkie dzidziusie takie slodkie..no a jeszcze jak na rozowo mozna ubrac to slodkosci takie ze szoK:))))) tAK bardzo sie ciesze ze spelnilo sie Twoje marzenie o malej dziewczynce:p))) Badzcie szczsliw~i!!!!!!

Patrysiak nawet nie wiesz jak bardzo Ci zycze zeby moje "przepowiednie" sie sprawdzily!!!! niestety zadna ze mnie czarodziejka...chociaz moj bardzo dobry znajomy jest jasnowidzem:)))))
Mi kiedys jedna wrozka powiedziala ze bede miec synka...i druga bedzie corcia z loczKami..u drugiego dziecka tylko loki sie sprawdzily:))) heheh dobre i to:)

BeatKo - piekne zdjecie...pomyslowe:)))
nO a
Hania ...do schrupania:)))) jest Boska...jejKu jak te dziewuszki mozna stroic....tego zazdroszcze mamom coreczek bo dla mnie dziecko to dziecko bez wzgledu na plec...no ale teraz takie piekne rzeczy sa,...Boszee jak pomysle ile kasy na ubranka bym przepuszczala:) To moze i lepiej ze nie mam cory:))))
Na chlopcow tez nie zaluje ale przy corci pewnie wszelkie hamulce by puscily:))))))

Truskaffka nie dolinuj..pamietaj ze pierwszym krokiem do wyleczenia lub dzialania w celu zajscia- jest prawidlowe zdiagnozowanie dlaczego do tej pory nie udalo sie zaciazyc...pomysl ze to pierwszy krok Ku temu by isc w dobrym kierunKu...chociaz mam nadzieje ze to nie beda policystyczne!!!!!
 
Ostatnia edycja:
hejka...

u mnie dziś dolina... :(
byłam u gin, dostałam dupka, zrobiła mi usg, niestety stwierdziła że jajniki nie wyglądają za dobrze...policystycznie :(
oczywiście mam się nie przejmować, działać...biore teraz dupka przez 10 dni, potem powinnam dostać @, potem od 16 dc mam znów brać dupka i działać cały czas..

Wiem że będzie dobrze, damy radę...ale dziś mam ochotę wyć ..
chłopaki kochane moje pocieszają mnie, karmią lodami, jutro będzie lepiej
 
truskaffka jasne że bedzie lepiej.. poryczymy razem widzisz. Tulę mocno cie, na pewno wszystko bedzie dobrze, rób tak jak radzi ginekolog.

Czarodziejko u mnie to raczej nie jest to. :no:
 
reklama
Kinguś trzymam kciuki cały czas zacisnięte, tak jak Ty za mnie trzymałaś
Czarodziejko a co tam moje serce zostało tak zaszczute, że ze strachu, to Tylko córka mówi, że będzie;-)
 
Do góry