reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

cześć dziewczyny:-) mi dziś trochę lepiej, ale do normalnego stany jeszcze daleko. Faszeruje się lekami ale guzik to daje, także muszę czekać samo przyszło samo pójdzie.
Najpierw gratuluje córeczek szczęśliwym mamuniom, niech się dzidzie zdrowo chowają , a mamunie szybko dojdą do siebie.
Kinga, Gal. Truskafka czytam was i strasznie mi was szkoda, bardzo bardzo was Wyobrażam sobie co czujecie i ciężko to przezwyciężyć ale nie poddawajcie się .
Mama odezwij się, gdzie jesteś hej, hej ......wołamy

Wogóle zauważyłyście że ostatnio tu nastrój

Dla wszystkich smutasków

Niech ta wiosna i słoneczko przyjdzie bo nam tu wszystkie kobitki w depreche wpadną.
 
reklama
Slodkamarzycielko- dla mnie to typowe objawy ciażowe:tak::-) Ja to u siebie wyczekuję właśnie obrzmiałych piersi, a skoro Ty mówisz, że są jeszcze strasznie, to ho, ho.
A jak przebiegały twoje ostatnie staranka?

Axarai- ja to u Ciebie obsatwiam córę, skoro w tej ciąży mocno wymiotowałaś, a w poprzednich nie, a jeszcze takie wymioty mogą siadczyć o wysokiej beta hcg, a ta skolei wysoka o................ dziewczynce:-)
Zyczę Ci tego z całego serca, bo to powinno Cie się już należeć z urzędu:-D
 
Agulek- witaj kochana, miłe co napisałaś:-), i baaaaaaaaaardzo przyjemne! I poprawiające nastrój!:tak:
Zdrowiej kochaniutka!

Merylin- idealne 4,4! Przy starankach najlepiej, aby było w przedziale 4-4,5.
 
Dokładnie Gal , napiszmy taką petycję po dwóch synach trzecia córka z urzędu, a co niech nam kto spróbuje odmówić
 
Widziałam w końcu synka mojej koleżanki, sama słodycz. Jak wracaliśmy do domu mąż się spytał młodszego syna czy chciałby żeby mu takiego kupić, a on na to że chce siostrzyczkę, ale musi być taka sama jak mama bo tylko mama jest fajną dziewczyną a innych nie lubi.....
Ale kiedy my tą siostrę zrobimy, jak co miesiąc jakieś przeszkody........:sorry:
O właśnie słysze, że mój młodziak usnął ale pokasłuje przez sen , pewnie go zaraziłam, o matko , tego mi tylko brakowała na dobicie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mogę pisać i do Boga, .....albo do rządu w końcu na emerytury nie ma kto pracować, a tak to by trochę dzieci w kraju przybyło, niż demograficzny by się skończył. Samo dobro z tego.
Axarai oj będzie z tego córka, ale współczuje jej kawalerom, tylu braci do obrony siostry, oj będzie się działo.
Słodkamarzycielko rób test owulacyjny, jak ci wyjdzie to szansa że ciąża, albo ciązowy, ile po owulacji jesteś?
 
Ostatnia edycja:
Do góry