reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Już jestem, z Krzysiem już lepiej (apetyt ma jedynie gorszy i niestety rozwolnienie :-(), mnie jeszcze parę razy pobolewał nieprzyjemnie (skurczowo) żołądek ale na szczęście bliskich spotkań z sedesem (takich twarzą w twarz :-D) już nie było, musiałam jednak zdrzemnąć się w dzień i teraz nieludzko boli mnie głowa. No ale koniec z tym narzekaniem ;-)

Gal, fajne te skórzane ...no i chyba skóra powinna bardziej przepuszczać jony jak silikon. Jak tam wyniki?

Mama, musisz wyglądać wystrzałowo i na pewno tak jest! Udanej imprezki!

nullka, również baw się wyśmienicie!

patrysiak, pewnie za miesiąc albo półtora będzie już wszystko wiadomo, ja też tak jak dziewczyny jestem pewna, że będzie to córeczka! :-)

kate, znieczulenie w kręgosłup nic nie boli, ot zwykłe ukłucie jak przy pobieraniu krwi, też bym brała znieczulenie jeśliby była taka możliwość. Żona kuzyna będzie rodzić pod koniec lutego (termin na 29 lutego i urodziny biedne dziecko miałoby co 4 lata hehehe ;-)) i w szpitalu anestezjolog jest tylko do 15, więc jak będzie rodzić po 15 to już nie dostanie znieczulenia a jedynie głupiego jasia, strasznie się biedna tym stresuje.

Andziak, po nowiu (im bliżej niego tym lepiej) jest w atmosferze więcej jonów ujemnych i to sprzyja bardziej dziewczynce, w pełnię i po niej jest więcej jonów dodatnich. Ostatniego pytania nie zrozumiałam ale ja dziś niekumata jestem :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :-) Dziewczyny muszę wam to powiedzieć przeżyłam cały dzień z .....11 dzieci od 2 do 10 lat. Ale teraz mój dom to pobojowisko, także wasze randki z odkurzaczem to pikuś.
Oczywiście sprawdzałam u synków i pierwszy ma - drugi V.
Mama, nullka udanych imprez, ja za tydzień też imprezuje mamy weselicho.
U mnie pewnie @ za rogiem bo brzuch boli.
Patrysia mi się wydaje że synek na 1 zdjęciu ma bardziej - a na drugim układają mu się w V
 
Ostatnia edycja:
Hej,

Mama05- ja bym się ty nie przejmowała, bez przesady, gorsze jest to ,aby pominąć pewnie jeden dzień, a że dwie godzinki wcześniej wg mnie nie ma większego znaczenia, także łykaj na dzidziusia:-)

Piranha- dzięki za pamieć, chyba dobrze wyszły, postaram się za raz wkleic je:-)
Dobrze , że Wam trochę lepiej!:tak:
 
HEJA wpadam zobaczyć Krzysie, pokażesz nam się w tym irokezie????? musze to zobaczyć! no nie bądz taka i dodaj zdjecie swoje!!!! :-)
 
Czołem Babeczki;)))

Ale się dzieje;) aż zazdroszczę tych wyjśc imprezowych;))) Oczywiście czekamy na relacje jak było;P

Piranha jej....wiem co przeżywasz kochana, ściskam moceńko Ciebie i Krzysia:****

U nas dziś nieciekawie.... moja kochana babci zaslabła mama jest z nią teraz w szpitalu...znleźli ją na podłodze;(((( Masakra jestem przeażona...Czekamy na wieści, narazie robia jej wszystkie badania. mam tlyko jedna babcię "od zawsze"wiec tym bardziej jestem przerażona;((( Ale trzeba mieć nadzieję....

Rano byłam z Miśkiem na bad.krwi bo 14lutego mamy alergologa, no i płakał ale myślałam, że będzie gorzej. Dzielny synek. Na końcu tylko podsumował, że woli chodzić do lekarzy niż do pielęgniarek:-Dhihi
Potrzebny był też mocz i kał na tą alergie zob jakie wyniki będa, sobie mocz zrobiłam i o dziwo ph mam 5,00 ;)

Gal, to myslisz że tamte bransoletki nie działają???

Mama, czekamy na fotki fryzurki ojjj nie odpuścimy:tak:

Nullka, a jak chłopcy? Już oki?

Daria, moj synio też ma po bokach włoski a po śrorku tak wyżej tylko hihi więc u nas raczej nie sprawdze:-D

Kinga, słońce wrzuć tu przepis ja również skorzystam:tak:

Czarodziejko, ale macie super na tych spacerkach u nas pogoda taka sobie, dziś aż nogi mały miał mokre;//

Miłego wieczorku wszystkim życze;-) My od wczoraj mamy maraton układania puzzli z carsami oczywiscie i malowanie kolorowanek z autkami:rofl2::happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyki mama05, nullka- życzę udanej zabawy! Super to wyglada u jednej i drugiej!


A teraz przepisze wyniki żółnierzyków M:
normy:
Ruchliwość typ A (po 1godz.) 4 %
Ruchliwość typ B (po 1godz.) 45 %
Suma plemników o ruchu postępowym (A +B) 49 % > 32
Ruchliwość typ C (po 1godz.) 12 %
Ruchliwość typ D (po 1godz.) 39 %
Ruchliwość typ A (po 4godz.) 2 %
Ruchliwość typ B (po 4godz.) 34 %
Ruchliwość typ C (po 4godz.) 12 %
Ruchliwość typ D (po 4godz.) 52 %
Liczba plemn. w 1 ml 254.00 > 15.00
Liczba plemn. w ejakulacie 889.00 > 39.00
liczba komórek okrągłych 1.00 < 5.00
plemniki żywe 87 % > 58
plemniki martwe 13 % -
test hyposomotyczny (HOS) 89 % > 58

KOMENTARZ:
nieznaczna aglutynacja plemników

Jesoooo przepisałam i mam nadzieję, że niektórych z Was nie przestraszyłam:-)

Dziewczynki, te które się znacie, mogłybyście coś o tym powiedzieć?
Piranha-a nie było mowy o tym , że plemniki typu A to dziewczynkowe?

Coś mi się tu nie podoba liczba plemników typu A, chyba jest za mała, ale laboratorium nie podało norm, hmmm....
 
Ostatnia edycja:
reklama
natusia, dużo zdrówka dla Twojej babci, oby to było coś niepoważnego i szybko do zdrówka wróciła!

Gal, wiem tylko, że tych A powinno być minimum 25%, A+B minimum 50% a C+D też minimum 50%. Co do związku plemników klasy A i B z chromosomem X i Y to szukałam i nic nie mogłam znaleźć, niby plemniki męskie poruszają się podobno prostoliniowo a żeńskie "kółeczkami" ale czy to ma związek z klasą plemnika to nie wiem (być może gdyż te klasy A wykazują szybki ruch liniowy a te klasy B mają słabą linearyzację). Wyniki chyba ogólnie są dobre gdyż niemal wszystkie parametry są w normie :-), na aglutynację plemników polecana jest witamina C ale Twój M ją łyka, zresztą zaznaczono, że jest ona nieznaczna. Dobrze, że już wiesz, że żołnierzyki M nie są w złej formie, teraz tylko pokonasz prolaktynę oraz niski progesteron i 2 kreseczki murowane :-)
 
Do góry