reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny!

Mama, nullka, zdawać relacje! :-)

Kinga
, też zapisałam przepis (a co!) bo brzmi strasznie apetycznie a apetycik mi już wraca :-)
t1936.gif
Ale przystojniak z Twojego synka!!!

natusia, trzymam kciuki byś usłyszała dobre wieści a babcia szybko do zdrowia i do domu wróciła.

Noemi, dzięki! Dużo dziewczyn na in-gender kupuje te bransoletki :-)
 
reklama
Noemi, tam na tej stronie co podała Gal są nie tylko skórzane ale też silikonowe a nawet srebrne :-), są też zestawy "bransoletka + naszyjnik" ...bladego pojęcia nie mam, którą bransoletkę bym wybrała :-) ...pewnie tą, która mi się najbardziej podoba i jednocześnie ma największą emisję jonów ujemnych (podają tą wartość przy każdej bransoletce).
 
Hej,

Piranha- to dobrze, że apetyt wraca!:-)

Kinga85- dzięki za przepis, na pewno wypróbuję, może jutro?:-) A synuś super facecik!

Noemi- będę kupować bransoletkę z tej stronki, jeszcze nie wiem którą wybiorę;-)
A te silikonowe, to opaski się nazywają:)
 
Ostatnia edycja:
natusia zdrówka dla babci..

szaleństwo z bransoletkami widzę :)) Ja mam pasek poświęcony przez Ojców Dominikanów :tak:
 
hejka

ucho mnie boli:wściekła/y: wczoraj po pracy zaczęło..ehh
ale na szczęście, nie jakoś bardzo więc mogę funkcjonować..

weekend zapowiada się LENIWIE o jeeee:cool2: jak tylko pracę skończę:-D
mieli wpaść znajomi, ale maluch im się rozchorował, więc spotkanie przeniesione

Mama Nullka czekamy na relacje z szalonej nocki i fotki!!
Natusia trzymam kciuki za babcię, tulę mocno i oby wszystko dobrze się skończyło
co do wykresu-jak chcesz żeby był obrazek, to wejdź na enpr w swoje cykle i tam będziesz miała opcje z linkiem do miniaturki ;-)
Kinga wydrukowałam sobie przepis:-p
a z młodego pirat pierwsza klasa:tak:
Gal no teraz nie ma zmiłuj...do dzieła żołnierzyki!!:cool2:
 
jestem ......ale jakby mnie nie było...:)
wszystko mnie boli-krzyż bo sie wyginałam jak paragraf hahahahaaa
stopy bo szpilki swoje zrobiły...
gardło bo głosno śpiewałam :)))

impreza suuuper!!
faceci dali czadu w tańcowaniu,jedzonko dobre,obsługa miła..
bawilismy się od 19.00 do 2.

spaliśmy do 7 troche mało,ale cóż ...dzieci....

opiekunke odwiozłam po 9...i od razu pojechalismy do Poznania.
kupiłismy 3 pary butów-dla Toma,dla mnie i Zuzy..
potem tesco i zabawki dla dzieci i troche słodkiego.

niedawno wrócilismy,,kurczak w piekarniku,Tom z dziećmi o Bono na spacerze bo piękne słonko swieci.

jestem przeszczęsliwa bo mąż kupił mi filmy Zmierzch:))))) a dopiero co cała sage przeczytałam :))
oj bedziemy dzis ogladać :):):)


dzieki dziewczyny za zyczenie dobrej zabawy-moja mega udana..teraz czekamy co tam Nullka napisze;)))

pozdrawiam i ściskam wery mocno ;))
 
mama a ja powtarzam jeszcze raz...czemu nie pokazałaś się nam wczoraj we fryzurce i kreacji? ja to byłam pewna że się pokażesz :/
Fajnie że impreza udana!!!!!!!!!!!!! :)

A my już po obiedzie, upiekłam dziś ciacho na cały weekend bedzie:) Mamy kilka nowych filmów na dvd wiec bedziemy oglądać ale najpierw ruszamy na spacerk teraz! :) po powrocie pyszna kawa z ekspresu i świeżutkie ciasto:)) miałam drożdżówki robić ale M wolał czekoladową słodycz. :happy2:

Na wieczór mieliśmy zaprosić znajomych ale jakoś nie mam weny jednak.. next time;>

Miłej soboty dziewczynki!!! ;-)
 
reklama
Dziewczynki , czy jak ja teraz jestem na anty to jest sens mierzyć temperaturę ? No bo przecież nie ma owulki to skoku temp też nie będzie ?
Monika
 
Do góry