reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejka dziękuję :):***

Czarodziejka ,Patrysia -każde dziecko-człowiek-jest indywidualistą,robi wszystko w swoim tempie..nie ma co porównywać ....każda mama powinna patrzeć na swoje dzieci jak na indywidualne osoby -nawet mamy bliźniaków...nie ograbiać dzieci z tożsamości...

każde jest inne
co innego lubi i nie lubi
i w swoim tempie sie rozwija...

ja nie porównuje swoich dzieci i nie wymagam ponad wiek-bo inne dziecko w wieku Domisia to to czy tamo....


Czarodziejka ukochac chłopców;)
Patrysia* ukochac chłopców ;))


Gal -tak sobie teraz pomyslałam o ziółkach...............dzis mam ta imprezę to wypiję koło 19.00...nie bedzie różnicy skoro wczoraj piłam o 21 i potem poszłam spac a teraz nie pójdę od razu po wypiciu.......??może to głupie ,ale nigdy nie piłam ziółek ..a wiem ,że z nimi też trzeba ostroznie..


Nullka nie,to nie bal..mamy swoja ekipę kilku małżeństw i raz po raz tak sie umawiamy na balety-wynajmujemy salę z jedzeniem i obsługa -składamy sie i bawimy:))
 
reklama
nullka tzn ze twoj drugi synek powinien byc corka :) to sie widocznie nie sprawdza:)
co do orownywania mowia ze dziewczynki mowi szybciej ato nie prawda bo moja nadia nadal nie mowi tylko co nie co;/ licze ze zacznie;d
 
Cioteczki co Wy z tymi wlosami...? maksio mia chyba _ a maciej V....czyli co?
Nulleczko - a co Ty masz za imprezke???/
Patrysia - wspolczuje mdlosci...to trudny okres...oby szybko minal?

 
u ciebie tez drugi synek powinien byc corka :)
w ogole doczytalam ze jak lewa piers jest wieksza to corka a jak prawa to syn a ja w obu ciazach mam prawa wieksza :-D
a jedna napisala ze jak rowna to bliznaki;d
i ciekawe jeszcze bylo to ze jak masz ochote na sex to dziewczynka jak nie to chlopiec
jezu zaraz musze sie pakowac ale mi sie nie chce;/
 
Ostatnia edycja:
hehe no to okazuje się że wielu naszych forumowych synków powinno być córkami:-D
niezły mamy ubaw z testów na płeć...ja chyba sprawdzę jak z włosami u mojego starszego brata...może powinnam być chłopcem

też wkurza mnie to porównywanie płci i generalnie dzieciaków... "życzenia życzliwych" ze np drugie to ci da popalić i takie tam...kij w oko przyjemniaczkom!!

Patrysia aa dziękuję za podziękowanie :-D

ciekawe jak Piranha i Krzysio...coś się nie pokazuje, mam nadzieję że nie męczy ich wirusisko...:-(

Daria bzdurki o seksie...mnie w ciąży z młodym nosiło..D mi do dziś wypomina jaka ze mnie bestia nienasycona była:-D
 
Ostatnia edycja:
Truskafffka dokładnie-kij im w oko...
a jak to mówi w reklamie serce do rozumu-generalnie ziewam w ich kierunku hahahahahaaaa


no ciekawe jak tam Pirania....kurka niewesoło jak tak dziecko nagle choróbsko dopadnie..pojechali ze zdrowym a wrócili z chorym...



idę się szykować bo zaraz wraca Tom i bedzie okupował łazienkę..
 
reklama
Do góry