reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tak mdłości dobijaja to najgorszy moment w ciaży odechcewa się wszysktiego nawte sprzątać gotować nic a tylko leżeć najlepiej...ale dzisiaj lepiej ż enawet sobie chatke rano ogarnełam gdiz etylko podłogi zostały do umycia:)ale to na wieczór jak dzieci pójda spać...

PATRYSIAK ja czuję że dziołcha ale może dlatego że po prostu ja chce?bo ogólnie jeśli patrząc statystycznie na moje dzieci to wiem ze możliwe synek :)ale wiedzieć chce od razu aby się nastawić i przyjąć z wielkim serduchem malenstwo:))
 
reklama
A ja nie wiem jak to sprawdzać dokładnie :p niby mi Alankowi V wychodzi a Domisiowi __ ale hmm czy aby na pewno?tzn Domiś na pewno ma __ i to by się zgadzało :) bo jest Alanek...
 
ciekawe jak z tego testu włosów sprawdzić ciążę mnogą:-D

Mama no w sumie młody też mi ładnie sypiał...oby drugie maleństwo wdało sie w brata:cool2:
a u was oby trzecie wdało się w starsze rodzeństwo:cool2:
Patrysia mdłości współczuję, oby szybko minęły. piękne walentynkowe serducho w av:cool2:
 
Wiecie co?a teraz jak zorbiłam zdjęcie i wychodzi jednak że obaj mają to V? także nie sprawdza sie to :p

Dominis



Alanus


 
Truskafffka jak byłam w ciąży z Zuzą to nic wielkiego nie słyszałam....
ale..jak już byłam z Domisiem i było wiadomo,że bedzie syn to się zaczęło..

Zuza nie miała kolek a tu mi wmawiano ,że chłopcy ZAWSZE maja kolki!!
Zuza ładnie spała bo jak miała niecałe 4 m-ce spała od 19.00 do 7 rano bez pobudek
to syn na bank bedzie się budził co 2 godziny...
Zuza sikała w majty do 2,5 roku to syn na bank do 4 lat będzie robił....


nie wiem czemu ludziska tak mają ,że dziewczynki są cacy a chłopcy be!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie idealizujmy córek!!!

i co się okazało ...
Domiś żadnej kolki nie miał...
budził się 2 razy ,jadł i spał dalej...
w dzień drzemki po 3..3,5 h...
siku przestał w majty robić jak skończył 2 lata czyli szybciej niż Zuza...


wniosek..

mam i syna i córkę i wiem ,że kolejne bejbi tez nie da nam popalić a ludzie niech sobie gadają co chcą.....

esej skończony:))



Patrysia to mój Domino ma tak samo czyli jednak to V??
 
mama - zgadzam sie z tym co piszesz o porownywaniu corek i synow.
I wiesz co ja zupelnie nie wiem skad sie biora te teorie ze dziewczynki wszystko szybciej, lepiej itp.
przeciez plec tu nie ma nic do rzeczy!
ja mam dwoch chlopcow a sa tak inni...Maksio zdecycowanie sie szybciej rozwija niz macius w jego wieku...
Jak Maksio zaczal chodzic majac 10 miesiecy to moja tesciowa powiedziala ze szybko "jak na chlopca".....ze co???????
zeby tez mieli dosc wczesnie....zupelnie jak dziewczynki:))))))
Takie tam teorie wyssane z tyłka....kazde dziecko jest tak indywidualne...
Mama a co do Ciebie ja mysle tez ze ludziska po prostu Wam, zazdroscili synka ..ze do pary do corci i dlatego tak probowali podcinac skrzydla....
Wedlug mnie to chore!!!!!!
______________________________________
Bylam z Mkasiem na dworze...pohasal troszke az policzki zrobily sie rozowe i wrocilismy do domku:))))))
 
MAMA ogólnie Domis ma mniej niż Alanek bo u małego smerfa ewidentnie to V jest ale u Domisia tez lekko no i ogólnie wtedy ten test o kij bo skoro Domiś ma V to nie pasuje bo jest Alanek :p

Ogólnie jest poniekąd że dziewcyznki szybciej coś robia np z mową...ale odkąd mam Alanka to też wydaje mi sie coraz to mniej prawdziwe gdyż on dużo wszyskto szybciej robi od Domisia... z siedzeniem chodzeniem mówieniem rozumowaniem itd.
 
reklama
Piranha zdrówka dla synka ja wiem co to znaczy takie samopoczucie dziecka :( Ostatnie chorowanie Antka zapamiętam do końca życia.



mama a ta impreza to jakiś bal? Sorki ale nie nadrobiłam i nie wiem. NApewno fajnie Ci w tej fryzurce :) i też chętnie bym Cię zobaczyła w całej okazałości.

Ja też byłam u fryzjera ale podciąć włosy i przy okazji mi wyprostowała i na imprezę już nie muszę myśleć o układaniu przynajmiej.

Muszę zaraz też skoczyć na randkę ... z odkurzaczem bo podejrzewam że jutro będzie ciężko ;)

JEśli chodzi o włosy to mój starszy ma V a młodszy ______, więc co to znaczy?????
 
Do góry