reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Piranha ja mam jeszcze pytanie do ciebie, bo mnie nurtuje , napisz kochana jak wiesz ten tampon to stosuje się tylko w metodzie 0+12 czy mogę prze owulacją stosować też?
Mama a jak tak wierzyłam że w końcu ci się uda w tym cyklu, ehhhhhhh.....

Dziewczyny a wy wierzycie w te pełnie księżyca, bo mi chyba owulacja będzie teraz popadała w jej pobliżu i co cykl tracić przez księżyc ? nie mam głowy już do tego, napiszcie tylko szczerze.
 
Ostatnia edycja:
agulek-79 dziękuję !! Masz rację, że oczekiwane mi się bardzo dłuży, z cyklu na cykl tracę nadzieję...ten cykl też spisuję na straty bo przytulanek było mało i nie w najpłodniejszych dniach. Ciężko ale się nie poddajemy i czekamy na nastepny cykl żeby, ja to mama05 mówi, "dziergać" dalej :)
 
Gal i Juliana 7 tuż tuż :) życzę wam pozytywnych testów!!!! :tak: &&&& 3mam kciuki mocno bo teraz wasza kolej.. :-)


Mama a jak tak wierzyłam że w końcu ci się uda w tym cyklu, ehhhhhhh.....
każda z nas w to wierzy co miesiąc...
ale przyjdzie odpowiedni czas na każdą z Nas ja to wiem i dlatego jestem spokojna w tym roku :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MissBella na pewno coś wydziergacie, swoją drogą to ten cykl trochę masz zamieszany przez ginekologa, można się wkurzyć. Mi też ten cykl zrobił psikusa także na niespodziankę walentynkową nie ma szans, ale nie poddaje się.:-D Głowa do góry.
 
jestem ..szczegóły wyjazdu w góry dogadane..
miejsce zarezerwowane-do końca przyszłego tygodnia wpłacamy zalicze i śmigamy w góry-12 dorosłych i 9 dzieci ..aleee będzie szaaaał


Bella granica wyzszych temp.zaznaczasz wtedy jak już masz skok tempk.
jak skoczy np.w srodę to cofasz się do wtorku i zaznaczasz granicę-kom Ci sam naniesie..
od tej linii widzisz ile trwa Twoja faza lutealna ;)

Marzycielka no może uda nam sie razem testować ...tamten mój cykl trwał 24 dni a ten 25...

Kinga i wzajemnie..
 
Piranha dziękuję za odpowiedź. Ja spoczynkową badałam w styczniu i norma była do 30 a ja miałam 30 z groszami, po obciążeniu na pewno bym miała też podwyższoną bo spoczynkową mam wysoką...tak właśnie sobie myślałam, że poczekam na działanie wit.b ja kupiłam 100 bo czytałam że daje lepsze efekty a jakby co zobacze jak tabsy wyglądają i będę łamać na pół. Powiedz mi czy Ty byś dołozyła do tych moich wszystkich specyfików saw palmetto na obniżenie testosteronu? Czytałam też o herbacie miętowej na obniżenie testosteronu i jest polecana na dziewczynkowe starania. Co bys zrobiła na moim miejscu z tym testosteronem jak przy prl jest w górnej granicy a przy dziewczynkowych starankach lepiej jakby był niski. Ja też czekam na @ tepka mi spadła do 36,4 a trzymała sie długo na poziomie 36,8 z wykresu można wywnioskować, że owu była ale sama nie wiem a testów póki co nie używam na razie. Troche mnie dół lapie dzisiaj:-( chciałabym być już w ciąży i w sumie te wszystkie przygotowania mnie trochę przygnębiają...wydaje mi się, że Wy wszystkie dużo więcej robicie niż ja .....wiecie więcej.....
 
Mama to gdzie zmykacie dokładniej? My uwielbiamy góry. Może z gór coś przywieziesz, moja szwagierka 2 lata planowała drugie dziecko i latem gdy żyli już wyjazdem odpuściła i na wczasach zrobiła teścior i dwie grube krechy. Mówi że odpuściła myślenie o tym , nie stresowała się i to chyba pomogło. Także główka do góry.
 
Ostatnia edycja:
Marzycielko- Tobie najlepiej pomoże nasza ekspertka Piranha. Ale prawdopodobnie masz niski progesteron, który prawdopodobnie obniża za wysoka prolaktyna. Ja tak mam, co prawda spoczynkową prolaktynę mam w normie, ale po obiążeniu metokroplamidem rosnie mi 30 razy, czyli w stresie obniża mi bardzo progesteron. Dobrze by było abyś sobie w 7dc po wou zrobiłą badanie progesteronu i prolokatyny spoczynkowej i po obciązeniu. A czy ty łykasz wit. b6, bo to powinno Ci pomóc.

MissBella- ja to za dobrze na wykresach sie nie znam, ja zaznaczam najniższą tempkę przed skokiem, czyli owulką.

Piranha- jak już do nas zajrzysz, póki mam jeszcze ten wykres, to mogłabyś spojrzec jeszcze na mój wykres i na moje komentarze przed owu odnośnie sluzu i doradziła, kiedy najlepiej się starać przed owu?
Ja zaobserwowałam, że 3,5 dnia przed owu już pojawia się ciągnący się śluz(nr 4),
dnia 2,5- 3przed owu (nr3)- jest baaardzo dużo ciągnącego się sluzu,
dnia 1,5 dnia przed owu(nr2)- jest raczej śluz już lepki, ale jest go bardzo dużo i jest bardzo wilgotno,
i na 24 godz. przed owu też raczej lepki, z pojedynczymi nitkami rwącymi się sluzu.

I jeszcze chciałabym Cię zapytać o przesyłkę z ebaya, bo zakupiłam ten likorie 29.01.12 i jeszcze go nie ma. Jak wbiłam nr przesyłki na tej stronie co podałaś, to wyszło tylko, że przesyłka przekazana do Polski dopiero w czwartek. Czy Ty miałaś przesyłane taką począ
Royal Mail Airmail (Small Packets) i ile zazwyczaj to idzie, i do czego to w Polsce jest przekazywane, do firmy kurierskiej?
 
reklama
Gal powiedz czy ty jak masz ten śluz gorszy to ph masz 4,00-4,5 bo ja nie zauważyłam żeby śluz zmieniał mi ph na niższe i muszę stosować te irygacje, bo inaczej to 6 lub 7 momentami nawet.:confused:a podobno gorszy śluz niższe ph u mnie chyba to nie działa.
 
Do góry