reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zapomniałam wczoraj o fotce, nie jest już taka wyraźna jak poprzednia no i dzidzia już nie mieści się w kadrze ;-) Łożysko mam na ścianie tylnej a to podobno najlepsza sytuacja dla USG 4D (nie będzie zasłaniać dzidziusia) ...jak któraś z Was wie gdzie we Wrocku maja dobry sprzęt USG 4D to z góry dzięki za cynk :-)

Zobacz załącznik 433552

sliczna dzidzia:)
 
reklama
witam sie niedzielnie :)

mi castagnus bardzo pomógł - co prawda moje cykle są 30 dniowe ale owu wyrazna i tempki również :)

Piranha - piękne maleństwo :)
 
Witam się z Wami niedzielnie!

Już pisałam wczesniej, ale synek mi przeszkodził, wyłanczał kompa i nic z tego nie wyszło.

Piranaha- moja kochana, jak to dobrze, że można Ciebie liczyć, dziękuję!
Z wielką przyjemnością obejrzałam Twoją królewnę, jakie to jest słodkie oglądać taką istotkę i to naszej kochanej Piranii! Niech Ci zdrowo rosnie! A synusia też widziałam zdjęcie, niezły przystojniaczek, to jaka będzie śliczna dziewczynka!

Mama05- a może tempka nas zmyliła i jednak coś z tego będzie! @ brak i dobrze, czekamy cierpliwie na rozwój wydarzeń:-)
A te ziółka to obowiązkowo musisz parzyć, nie wykręcisz się! My Cię tu przypilnujemy!:-D No chyba, że już nie będziesz musiała!;-)

A tak wogóle to pozdrawiam też inne koleżanki!

Natusia- porównaj testy z tymi z apteki, może akurat będzie owu. Trzymam kciuki.

Czarodziejko- mam nadzieję, że M przejdzie na dobre, bo podobno jest to straszny ból. Nie znam niestety sposóbów co z tym zrobić:no:
 
Gal, strasznie miłe to co piszesz, kochana jesteś!!!
t4614.gif


Mama, a może tak na wszelki wypadek zrób teścik? Obejrzyj kilka ciążowych wykresików z Fertility Friend (zielona linia jest po pozytywnym teście ciążowym), to są wykresy z pierwszych kilku stron, od groma tam takich. Dodam jeszcze, że są to zdrowe ciąże, wykresy dotyczące poronień są w osobnym dziale.

chart143963-1.png


chart143907-1.png


chart143830-1.png


chart143822-1.png


chart143817-1.png


chart143746-1.png


chart143689-1.png


chart143669-1.png


chart143401-1.png
 
Ostatnia edycja:
Czołem Babeczki;)))

No Mama faktycznie zrób test jeśli masz w domku;))

Piranha kurcze szukam tych wyników ale jak kamień w wodę...hmmm gdzie je posiałam?:confused: Jak znajde to wrzuce. Ale miałam tez ponad 20rrazy wyższy wynik z tego co lekarka mówła. Na wiosnę zrobię ponownie prl i zobaczymy....

A udało Ci się nagrać płytkę z usg? czy wybierasz się na 4D ?;) Bo widzę, że szukasz namiarów;))

Ja mam niestety tylko płytke ale ze zdjęciami usg...miał być filmik przyjeżdżam do domua a tu zonk;// niestety...ale już nie ważne;)

Jak szukałam tych wyników znalazłam usg niuńka i badania, które robiłam...jej 30września będą 4 lata;))szok jak to zleciało. A mam jeszcze arytmię więc miałam sporo badań i 2 razy szpital przez ataki serducha, cale szczęscie maleństwo ur się zdrowiutkie;)))
 
Jeśli chodzi o castagnus też go brałam i po 3 opakowaniu zaszłam ciąże - wyczytałam właśnie w necie, że zbija prl naturalnie no i udało się choć ciąża nie była planowana;))) ale ktoś pisał, że w poczęciu dziewczynki lepiej go nie brac tak???czy coś pokręciłam:) NO ja mam synka z castagnusa akurat;)))

Pranha a dzidzia słodka;))) jej tez marzy mi się mieć w brzuszku taką królewnę....;****Pozytywnie Ci zazdroszczę;))

Mam jeszcze pyt. do mamuś posiadających córeczki - czy faktycznie bez orgazmu odbyły się stosunki? Kosmo, Aneczka, Jagienka, PIranha i inne babeczki wypowiedcie się proszę;) nurtuje mnie to...:)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
natusia, a spoczynkowa PRL była w normie? Niestety nie udało mi się z płytką CD, pytałam i nagrywają tylko przy USG 4D, widziałam jednak 2 nagrania (siostry i żony kuzyna) z tego USG i stwierdzam, że obraz jest kiepskiej jakości (wszystko niewyraźne i strasznie zniekształcone). Jeśliby gdzieś we Wrocku był lepszej jakości sprzęt to chętnie bym sobie zafundowała taka pamiątkę (zwłaszcza po tym co napisała kate i dlatego, że to ostatnia moja szansa gdyż więcej dzieciaczków już nie planuję :-)). A Castagnus z tego co słyszałam to właśnie jest zalecany przy planowaniu córeczki :-) ...jednak sam Castagnus nic nam nie zagwarantuje, coraz bardziej dochodzę do przekonania, że trzeba wziąć pod uwagę wszystkie 7-8 czynników by zwiększyć szanse do ponad 90% (a to według mnie bardzo dużo).
Co do orgazmu to synuś był poczęty Z a córcia BEZ :-D
 
Ostatnia edycja:
hym...............?????????????to chyba cos w tym jest Jagienka,Monico i Piranha potwierdziły,ze córy bez :-pO
ciekawe jak tam Aneczka?????????
Mama oj a moze jednak będą krechy ​&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
cześć:-)ja po obiadku zdycham bo się przejadłam, ale zrobiłam kawusie i was podczytuje. Mama rób test i nie trzymaj nas w niepewności.
U mnie owulacja wczoraj była bo ból jajników się w końcu pojawił, szyjka twardnieje i się unosi, śluz gęsty przy szyjce. Piranha i wielkie dzięki za te namiary na specyfiki bo to był pierwszy cykl gdzie śluzu jak na lekarstwo, także myślę że następny będzie jeszcze lepszy, a jestem z tych co od okresu do owulacji dosłownie pływały.
Tusia ja sprawdziłam w kalendarzu księżycowym kiedy pełnia i jest we wtorek. Mi chiński się sprawdził przy drugim pierwszy powinien być dziewczynką według wszystkich kalendarzy jakie miałam, także podchodzę do tego sceptycznie. Mój M też nie wierzy w planowanie, ale mówi że córkę zrobi, tylko nie wie że jak mu się uda to będzie moja zasługa w 99,9 %.
Gal a ty się nie łam ja wierze że pisane nam są córki:-)
 
reklama
cześć babeczki..
bylismy u znajomych na ciachu i kawie a na 16.30 przyjadą 4 rodziny znajomych bo szykujemy się na ten wyjazd w góry-końcem kwietnia poczatkiem maja i bedziemy obgadywać szczegóły..


robie obiad,ogarniam dom i nie wiem w co ręce włożyć generalnie...


Pirania piękna dzidziulka!!!

Gal mówisz ,że rzucamy się na zioła??

Agulek cudnie,że owu była!!!&&&&


kochane melduję ,że o 14.oo przylazła szanowna małpa...


Pirania a co myslisz gdybym brała do owu Castagnusa-mam w domu 1 opakowanie a przez cały cykl jeszcze b 100???


Aneczka czyzby poród???????????? :):):)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry