reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej
Aneczka w południa pisała, że jest w szpitalu ale skurcze ustały, rozwarcie 1,5 palca, wywoływać nie chcą
jak będzie coś wiadomo dam Wam znać
ona sama nie wiem czy ją wypiszą czy będzie tam leżeć i czekac

pirania takie zdjęcia są sliczne :-)
 
reklama
mama trzymam kciuki za kolejny cykl,
my już na końcówce, więc w tym miesiącu dwie z Was muszą zobaczyć II kreski :-):-)
 
Witam się niedzielnie :)

Piranho bardzo się cieszę, że z Małą wszystko ok, oby tak dalej ślicznie się rozwijała a Ty obyś dobrze się czuła.

Ja tylko na chwilkę, dzisiaj mam imieniny i zaraz rodzinka wpadnie na kawkę.

Pozdrawiam :-)
 
Monico dzięki za info o Aneczce...ja &&&&&&& zaciskam ,że się Nika pchała na świat:))

i dziękuję za &&&&&&&& kochana :)

Bella no to przyjemności ze znajomymi..


Tom poszedł z Bono ja biorę się za mycie podłogi i czekamy na znajomych;))
 
Daria ja juz bralam Casta chyba z 4 cykle ale nic z tego ..tyle,że wtedy nie brałam b100 i wit E..
wiec może teraz cos by pomógł...

tak więc jak dziś mam 1d.c. to do gina pójde w środę za tydzień czyli bedę w 11d.c....oby endo było ładne i pęcholek był gotowy do pęknięcia...
 
czesc dziewczyny.
wow :szok: Piranha super widac ta twoja ksiezniczke. i nosek faktycznie zadarty :-) super ze cora potwierdzona w 100%.
Mama u mnie dzisiaj tez pierwszy dzien cyklu, wiec kto wie moze razem bedziemy testowac?
chociaz u mnie w ostatnich dnachi przed okresem znowu pojawilo sie to brazowe plamienie, wiec podejrzewam ze cos jest nie tak. owulacje podejrzewam ze mialam ok 16dc bo czulam klucie jajnika i sluz zaczynal sie sie juz zmieniac na gesty. i wychodzi na to ze faze lutealna mam za krotka bo ostatnie dwa cykle trwaly 27 dni.
dziewczyny prosze doradzcie co mam robic. mieszkam w UK i zastanawiam sie czy lekarz by mi cos pomogl bo wiecie jaka jest sluzba zdrowia tutaj. :-(
 
Ja już po imieninowej kawce.
Pozwolę sobie pochwalić się prezentem, który dostałam od mamy (czyżby chciała już tak bardzo zostać babcią??), myślę, że książka bardzo mi się przyda. 246579.jpg

Dziewczyny co to jest "granica wyższych temperatur", którą trzeba zaznaczyć mierząc tempke i robiąc wykres. Zaznaczyłam ją na swoim wykresie ale kompletnie nie wiem czy we właściwym miejscu. Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
No Misbella nie chyba a na pewno, może to dobry znak dla ciebie, oby. My przynajmniej mamy już dzieci więc to oczekiwanie tak się nie dłuży jak tobie na pierwsze dzieciątko. Więc ja ci życzę na imieniny, nie pieniędzy, nie dobrej pracy, ale życzę ci aby szybciutko w twoim brzuszku pod serduszkiem zamieszkała upragniona kruszynka, bo to będzie najpiękniejszy prezent.:-)
 
Do góry