reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kinga85- a ja już na pewno nie będę testowąc 7.02, bo nie mam pewno po co, @ przylezie na pewno.

Marzycielko- a może jeszcze ziółka na poprawę progesteronu? Wczoraj podawaliśmy linka i dyskutowaliśmy z Piranhą o tym ,możesz sie cofnąć:-)

Mama05- łykamy ziółka, jutro idę kupić!
 
Agulek no mam nadzieje ,że jak sie zajmę myśleniem o wyjeździe i planowaniem to może się fasolka sama uwije;)
a jeszcze czeka nas zakup auta to już wogóle :))
a jedziemy do Stronia Śląskiego :)
pojedziemy też do Czech...

Gal witaj ,jak nastrój ;)?
 
Noemi- tak , zamówiłam ten licorie, a co niech łyka, a nie tylko ja:-)

Agulek- ja to ogólnie mam problem z tym śluzem, i niestety też muszę stosować te irygacje, bez tego ani rusz. JA ogólnie mam niższe rano, wieczorem jakoś dziwnie mi wzrasta do 6, 6,5, a nawet 7. Ja to ogólnie tak się zakwaszałam też żurawiną, stosowałam duzo wieksze dawki niz zalecane, aby mi zbiło ph, ale po tym pęcherz mnie boli,autentycznie i jak ostanio byłam na monitoringu, to lekarz zauważył, że jest pogrubiony, nigdy wczesniej tego nie miałam. Tak to całe zakwaszanie mnie duzo zdrowia kosztuje, ale już nie będę stosowac takich dużych dawek żurawiny, bo to możę sie źle dla mnie skończyć. Ale się rozpisałam:-)
 
Mama05- dzieki, że pytasz, ogólnie nie bardzo, ale nie chcę tu już narzekać;-):tak:

MissBella- serdeczne życzenia imieninowe, niech ta książka bezie dobrym omenem!:-D
 
Gal a mogłabys mi napisać czy załozyłaś sobie konto na ebayu czy zamówiłaś jako gośc czy coś takiego? Też się nad nim zastanawiam...tylko troszkę obawiam się tej przesyłki kiedy ja dostanę
 
Noemi- mamy konto, to znaczy mój maż ma i on to zamawia:-) na moją prośbę! No właśnie ja też się obawiam ile to będzie szło, już tydzień to trwa i nie ma.
 
reklama
Gal jak myślisz czy mogłabym to zamówić? czytałam o lukrecji jest też polecana dla kobiec na obniżenie testosteronu pewnie dlatego mężczyźni nie moga jej długo stosować
 
Do góry