reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziękuję dziewczynki za przyjęcie do grona!

A co do tego ph, to ja mierzyłam jak już Piranha wspomniała nawet kilka razy na dzień. No i zaobserwowałam, że u mnie najnizsze ph jest rano, a najwyższe wieczorem. Potrafiło się z mienić w ciągu dnia z 4,8 rano na 7 wieczorem, także chyba u mnie majstrowanie córuni wypadałoby czynić nad ranem, ciekawie co? :szok:
 
reklama
Ja już wróciłam :) ... bardzo fajne popołudnie było...Matuś się wyszalał to mam nadzieję że szybko padnie :sorry2: ...pucki co męczy kolację :dry:

Mama - kiedy Ci wypada testowanie? .... jutro koniecznie musisz się pochwalić szafą jak już stanie na przedpokoju :-)

Piranha - super zdjęcie :-) .... czekam z niecierpliwością na jutrzejsze usg :tak:

MissBella - jakiej firmy robisz testy owulacyjne?


gdzie można kupić testy na sprawdzenie ph? .... to jest dostępne w aptece?
 
Marzycielka jak ustawisz suwaczek to potem trzeba wejść w Ustawienia-na górze masz na pasku..
tam wchodzisz w edytuj sygnaturę -po lewej stronie i skopiowany bb code wklejasz tam .
zapisz zmiany i gotowe :)

Lor witaj :))
jak tylko szafa stanie to od razu fotke trzasne i Tom wstawi:)
a testowanie planuje na czwartek w 26d.c....
fajnie,że dzionek miło upłynął..
 
Ostatnia edycja:
ok. dzieki. sprobuje pozniej. a tak wogole to musze przyznac ze to wasze forum jest naprawde wciagajace. poczytalam troche i odrazu wiedzialam ze musze do was dolaczyc :-)
 
witam nowe staraczki...ja też właściwie jestem nowa to będzie mi raźniej :)

mama - ja się nie mogę przyzwyczaić do nowej szafy...dzisiaj już ją wypchałam, ale jeszcze trochę rzeczy mi zostało ;-)

monica - super że jakoś się dogadujesz z mężem :) .... oby już tak zostało &&&&&&&& :tak::tak::tak:


kurcze od początku cyklu pobolewają mnie oba jajniki :dry:
 
reklama
A ja mam teraz aż do października 33 lata, 18 października stuknie już 34 na liczniku przebiegu :-D

Gal, może jak raz ta witamina C Ci pomoże i pH na wieczór się obniży? Ja chyba zakupiłabym dawkę 500 mg i łykałabym 2 tabletki dziennie, zawsze to organizm więcej przyswoi a mniej wydali z moczem. Nie wiem czemu ale na in-gender podkreślają, że przy odsuwaniu się od owulki trzeba zadbać o niskie pH aż do samej owulacji, nie bardzo jednak rozumiem dlaczego, przecież nawet 1-2 dniowe niskie pH powinno osłabić już te męskie plemniki (dlatego m.in. polecają metodę O+12 gdyż wtedy mamy góra kilkanaście godzin na przypilnowanie pH, które to i tak fizjologicznie powinno już być niskie). Może jednak nie rezygnuj z bioflawonoidów w witaminie C skoro zwiększają jej przyswajalność?
 
Do góry