reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Lor-upychaj ,upychaj ;))
a zadowolona z niej jesteś??
a skoro jajniki bola to pracują..może bedzie wcześniej owu-robisz testy??
a co do testów ph to babeczki na alle kupowały -ja nie robię to nie wiem jakie.

moje bąki juz śpia -jak miło z ich strony:):))
 
reklama
to ph mierzyłam 0 12 w dzien i o 22 wieczorek i takie samo :confused:NO i 13 dc.chyba była owu.bo nastepnego dnia zero bolu i slus biały i znikomy.
nastepny cykl bedę mierzyc calutki zobaczymy.
z tego co pamiętam jak chodziłam do ginki ona zawsze mi robi to ph i zawsze było drugie lub trzecie pole a ma takie same paski.
więc skad ja mam tych moim łobuzów :-Djak ph.dziewczynkowe :confused:
suplementów na razie zadnych nie bore,bo jeszcze się nie staram.
WITAM NOWE DZIEWCZYNKI .
 
Ja już niestety weteranka, 38 lat , więc czas ucieka. Wiecie nigdy nie myślałam, że będę się starać o dziecko w tym wieku, ale to marzenie... ;-).
 
mąż właśnie bierze młodego do kąpania to chwila ciszy :-p

mama - ja jestem bardzo z szafy zadowolona, bardzo pakowana :-) .... jutro zacznę robić testy owu bo może faktycznie będzie wcześniej niż zwykle .... puki co to śluz mam niepłodny :blink:

piranha - strasznie to wszystko zakręcone jest z tą dziewczynką...wydaje się że szanse na zmajstrowanie dziewczynki są bardzo małe a jak to jest że niektórzy mają same córy bez jakiegokolwiek starania :-p .... ja coś czuję że niezależnie od kombinowania to i tak będę miała drugiego chłopca :sorry2:
 
Gal podobno im mama ma wiecej lat tym wieksza szansa na córkę wiec &&&& :))


wiecie co ???doopka mi przyrosła do krzesła...miałam juz wyłączyc kompa a ciągle odświeżam stronę i piszę...
uzależnienie
c024.gif
c024.gif
c024.gif
c007.gif
 
Lor ja mam cykle 25-28 dniowe i w listopadzie w tamtym roku jak zaszłam to miałam owu w 9d.c. mimo braku sluzu...wiem ,że była bo 10d.c. miałam monit i gin powiedział ,że juz po owu i pytał kiedy działania były a my wtedy działalismy w 7d.c. i 9d.c. a w 10d.c. monit był..potem działań nie było bo rodzinke na kilka dni mielismy..i zaszłam ..tyle ,że ...;(

Marzycielka -jak zrobiłas suwaczek to go skopiuj czyli Ctrl + C -wejdz w ustawienia i w edytuj sygnaturę i tam wklej czyli Ctrl+ V ..
 
Marzycielka - musisz skopiować kod który zaczyna się na [B]mama[/B] - ja mam mocne bóle j...-):sorry: eeee to co ja najmłodsza? :unsure:
 
reklama
Lorelain, ano zakręcone na maksa! :-) ...a wszystkie moje koleżanki urodziły niedawno córki, nic nie liczyły i nie planowały :-) Ja tam też jestem pewna, że mamą córki nie dane mi już będzie być, wiem, że będę jednak równie szczęśliwa jako mama 2 synków! ...a czy pragnienie córki pozostanie czy zniknie, to już czas pokaże, wydaje mi się jednak, że jako mama dwójki dzieci będę całkowicie spełniona i niczego mi już w tej kwestii nie będzie brakować.

Mama05, u mnie też to już jest jawne uzależnienie! :-D
 
Do góry