reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matko ale wy sie rozpisujecie dziewczyny:szok: Normalnie nie nadazam;-)
Piranha ladna babeczka z Ciebie:tak: Trzymam kciuki jutro od 10 za zdrowa dzidzie i w sumie to o corke , fajnie jakby Cie przeczucie nie sprawdzilo.
Mama i Daria trzymam za wasze testy.
Daria ale Twoja mala wazy:szok: Moj 5 latek wazy 16,5 . Ona jest taka wysoka czy jak?
U nas goscie poszli , maz ogarnal chalupke a ja dzis odpoczywam duzo bo jakos mi brzuch dzis sie spina i pobolewa:dry:
 
reklama
Aneczko, dzięki wielkie! Mój synek ma dopiero rok i 7 miesięcy a waga już wskazuje prawie na 14 kg :-) ...ale on widać, że będzie mocno zbudowany (jest teraz troszkę szczuplejszy jak na zamieszczonej kilka stron temu fotce, tamta fotka była z lata ...tak więc pulchny ale grubym bym go nie nazwała :-), pewnie jeszcze zgubi kilogramy z wiekiem, siostry synek był dwa razy taki w wieku Krzysia a teraz szkieletorek z niego się zrobił).

Uciekam wykąpać mojego małego łobuziaka!
 
Piranha - moja przyjaciółka ma dwie córy i przy żadnej wybitnie się nie starali, raz że nawet nie obliczali dni płodnych a dwa to nie robili nic w kierunku córeczki :-p ... obie spłodzone w pierwszym cyklu staran :eek:

Aneczka - wybrałaś śliczne imię dla córeczkie... zresztą wszystkie imiona twoich dzieci są w moim typie :tak::tak::tak:

mama - no ja jutro zrobię sobie test owu .... mam 26 lat :happy2:

Daria - to ja nie wiem jak aj to czytałam, że myślałam że jesteś po 30-tce =)

mój Matuś ma chyba jakieś 16-17 kg .... dawno go nie warzyłam
 
Ostatnia edycja:
Lor no widzisz -to Daria młodsza od Ciebie :)
siknij jutro i daj znac ;)

Daria Ty chudzino!!! ale jak miałam tyle lat co Ty to też przecinek byłam...ale to było 10 lat temu:))

Pirania miłego pluskania dla Krzysia :)
 
reklama
Do góry