reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Do dziewczyn, które zakupiły witaminę C w dawkach 500 lub 1000 mg - czy Wasze tabletki zawieją dodatkowo bioflawonoidy? Moje zawierały (oraz dodatkowo dziką różę) a doczytałam, że one sprzyjają poczęciu chłopca :-) Co prawda bioflawonoidy są pomocne w przyswajaniu witaminy C i w ochronie tejże witaminy przed utlenianiem, żywieniowcy zalecają 20 mg bioflawonoidów w przeliczeniu na każde spożyte 100 mg witaminy C. 1 tabletka mojego preparatu zawierała 1000 mg witaminy C oraz 25 mg bioflawonoidów więc nie było ich jakoś dużo :-)
Chyba do mnie jeszcze nie dotarło, że to już jutro USG, tak bardzo na nie czekałam :-)
 
Ostatnia edycja:
chyba nie wszyscy bo moja tesciowa jest z luteg i za madra nie jest
rofl.gif

Daria wyjełas mi to z ust ja tez mam tesciowa z lutego
 
dziewczyny moze dlatego że to tesciowe :-):-), ale moja tesciowa też z lutego i super mądra z niej babka
no nic widac zdarzają się wyjątki

Kobitki ale laseczki z was i każda ma w sobie coś

Aneczko pozdrów Beatke, jeszcze troszkę i przytuli swoją Hanusie, tyle czekała wiec da radę. Jak to jest u Beatki w szpitalu?? ile czekają po terminie ??

Pirania to jutra od rana włączam kompa i czekam, trzymam &&&&&&, koniecznie daj znac

Zuzka się przeciąga, cały dzień coś robiłam wiec spała, usiadłam i baraszkuje:-)

a ja zawsze miałam ph moczu 6-6,5 i mam córcie :-)
 
Ostatnia edycja:
Mama05, dzięki kochana! A Twoją foteczkę oczywiście widziałam, prześliczna babeczka z Ciebie!!!

juliana, WOW, jaką Ty masz niesamowitą urodę!!!

Fajne były te testy pH, które Daria używa. Daria, jak tam, testujesz jutro? :-)

testuje testuje :-) ale czuje ze jutro nic nie będzie nie wiem jakos tak czuje ;-) w ogole ten cykl dziwny w tamtych mialam bole jak byla owulacja albo po a teraz nic w ogole cisza :)
jutro bedzie 26 dc:)
wiecie co u nas dzis to byla taka wiosenna pogoda ze z Nadia rowerkiem jeździłyśmy super normalnie :-)
tylko po basenie w sylwka Nadia mi katar zlapala i nie moge sie go pozbyc;/
 
Ostatnia edycja:
juliana, tak jak napisała mama05 USG mam na 10-tą :-) ...ale tam niestety często są opóźnienia, nawet do godziny albo dłużej. Normalnie jestem na 99% pewna, że zobaczę jutro klejnociki mojego drugiego syneczka :-D

monico, najczęściej pH śluzu jest niższe jak moczu więc pewnie masz dość sprzyjające warunki dla plemniczków żeńskich :-) Podobno przy staraniach o chłopca zaleca się by pH moczu wynosiło 7,5-9

Daria, kciukasy za jutrzejszy poranek! &&&&&&&&& A szczęśliwe cykle zazwyczaj sa inne od tych bez 2 kresek! :-)
 
reklama
Do góry