reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha to jak ja mam ph sluzu 4.5 a maczu 5.5
to co jakis dziwny przypadek jestem bo dwóch chłopcow posiadam.
no bo teraz nie czaje to chyba bardziej nie obnize go już i chyba nie potrzebuje to co miałabym brac te suplemety i zakwaszacze ? jak bym sie starała?
a to co pisałas ta wit c czyli jednak nie brac ?
 
reklama
daria to jaka z Ciebie musi byc pięknosc ,skoro masz córeczkę i to jaką śliczniutką:tak:
Pirania do którego gina chodzisz (możesz napisac na priv jak nie chcesz ujawniac:-))
Jutro ważny dla nas dzień pełen emocji:tak:
 
Daria -ło to ładnie idzie z wagą córa;))
mój syn ma 19kg a córa 22kg.


ja już Zuzę wykąpałam teraz kolację wcina a Tom kapie Domisia..
jutro jedziemy do Ikea kupić ta szafę i pare innych rzeczy więc ja dopiero popołudniu dowiem się jakie wieści po wizycie Piranii...ale...&&&&&&& zaciskam za pomyślą wizytę!

Pirania -tak czy tak bedzie dobrze-jeśli sprawdzi sie Twoje przeczucie to super-mama zawsze wie najlepiej ;)
a jeśli nie to tez dobrze bo będzie wyczekana córa;)
najważniejsze,żeby z Niunią było wszystko si-ilość wód oki i cała reszta w porządku :)
 
Piranho trzymam jutro mocno kciuki &&&&&&&&&&.
Zobaczysz wszystko będzie dobrze z ciążą i dzidzią :-) Jeju ale jestem ciekawa czy Twoje przeczucia się sprawdzą. Chylę czoła Twoim zainteresowaniom, naprawdę podziwiam. I do tego jeszcze taka ładna babka z Ciebie. Super :-)
U mnie dzisiaj 11 dc, kreska testowa na teście owu słabiutka ale wczoraj jej nie było wcale więc coś się zaczyna dziać. Przytulaka będą :-D

Miłego wieczoru życzę :-)
 
Puk, puk!
Dziewczynki pukam do wrót Waszego forum.
Czytam Wasze forum od jakiegoś czasu i chyba nie jestem pierwszą osobą, na której atmosfera na tym forum wywarła ogromne wrażenie. Jest to niesamowite jak potraficie się razem wspierać. Chciałabym do was dołączyć, czy mi pozwolicie?
Opowiem o sobie pokrótce. Jestem mamą dwóch kochanych synusiów, jeden duży , drugi mały, kochają się jak wariaty, mimo dużej różnicy wieku. I jak zapewne się już domyślacie, chciałabym spróbować zaplanować płeć mojego trzeciego dzieciątka :happy2:( marzy mi się dziewczynka). Staram się już o to od dłuższego czasu, ale jak na razie nic z tego nie wychodzi. Z perspektywy czasu widzę, że popełniłam wiele błędów, jak stosowanie Lacibios femina, aż do samych staranek , długo nie mierzyłam tempki, itd.
Ostatnio pisałam na kafetrii, bardzo dużo tam pamaga Piranha, super dziewczyna. Hej Piranha !
Jutro jest jej dzień i jutro będzie tu taki ruch jak na Marszałkowskiej z gratulacjami dla Niej.
To może na razie tyle o mnie, jak mnie przyjmiecie, to na pewno będę więcej pisać.

Tusia, ja miałam te paski do mierzenia ph.Teraz mam mercka i uważam te Twoje są bardzo dobre. Porównywałam je nawet z mercka, żeby sprawdzić, czy tak samo pokazują, no i tak samo.
Kochana, jeżeli Ty masz takie ph, to należy się tylko cieszyć. Ja bardzo bym chciała takie mieć, mnie jest bardzo trudno zejść do takiego ph, najczęściej schodzę najniżej do 4,8 -5. A pokazywały mnie też i ph 7, 6 , cały przekrój. Więc jeżeli Tobie wychodzą takie ok. 4,5, to widocznie takie masz i to super!
Może jak chłopców tworzyłaś, to nie miałaś takiego niskiego ph, a czy teraz bierzesz suplementy?
 
Ostatnia edycja:
Gal witaj i rozkładaj kocyk :))
powodzenia w staraniach ;)
pisz kiedy masz ochotę i wolna chwilę :)

Bella -&&&&&&&& za działania ;))
niech sie uda!! :):)

a ja czekam czy na moim wykresie bedzie coś innego niz samo 37'
 
tusia, no to pH masz idealne. A sprawdzałaś o różnych porach dniach (czasem pH potrafi wzrosnąć np. na wieczór nawet o 2, Gal może Ci coś o tym napisać :-)) oraz w okolicy owulacji?

juliana, ja chodzę do Mediconceptu do Marty Góreckiej-Balcerek, babka słynie z tego, że świetnie "czyta" USG.

Mama05, myślę dokładnie jak Ty, dzidzia tak naprawdę ma już ustaloną płeć od 30 września (wtedy była owulka i zapewne zapłodnienie, choć raczej do zapłodnienia doszło już 1 października gdyż owulka była wieczorem) i moje pozytywne czy negatywne nastawienie w kwestii płci czy stresowanie się nic już nie zmienią :-D Ważne by z dzieckiem i ciążą było po prostu wszystko w porządeczku.

MissBella
, dzięki kochana! No a LH rośnie więc teraz pozostaje tylko testować i działać a ja będę mocno trzymać kciuki! :-)

Gal, jak miło, że do nas dołączyłaś, nareszcie, bardzo się ciesze gdyż miło mi się z Tobą dyskutowało na kafe :-)
 
Czesc dziewczyny. A czy ja tez moge do was dolaczyc? :-) Jestem mama dwoch wspanialych synkow i tak sobie pomyslalam czemu by nie sprobowac jeszcze raz. :tak: Oczywiscie fajnie gdyby tym razem byla dziewczynka, ale poniewaz staramy sie juz rok to zaczynam sie zastanawiac co jest najwazniejsze. No ale czas pokaze. Narazie mam nadzieje, ze przyjmiecie jeszcze jedna zblakana owieczke:-)
 
reklama
Marzycielka ja dzis stoje przy drzwiach i zapraszam nowe osóbki-jasne ,że możesz dołączyć :)
powodzenia w staraniach ..ja walczę juz 2 lata..i tez płeć jest drugorzędna -ważne żeby się wogóle udało...
a w jakim wieku sa chłopcy?
 
Do góry