reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mama no tak, ale ty masz już swoją dziewuszkę a ja chce ją zaplanować i mieć , więc 1 cykl w tą czy w tą mnie nie zbawi, a przynajmniej nie będe sobie nic zarzucała jak się nie uda.
 
Ojojoj chyba nie dam rady nadrobic bo ja tak na chwilke, doslownie czasu brak na wszystko ...maz w domu,dzieci,i jeszcze pomagamy znajomym w przeprowadzce wiec jest co robic ;-)


Milego dnia trzymam kciuki za testujace buziaczki **
 
Agulek, na blogu piszą o B6 gdyż to ona właśnie zwiększa prawdopodobieństwo poczęcia córki (zwiększa progesteron a wysoki poziom progesteronu zwiększa szanse na córkę) ale z tego co czytałam to lepiej nie brać samej B6 w dużych dawkach gdyż witaminy z grupy B powinny być ze sobą w równowadze, nadmiar jednych może powodować złe wchłanianie innych a np. niedobór witaminy B12 może być przyczyną poronień ...stąd lepszy jest B-Complex z dawką B6 50 lub 100 mg. Ja bym odczekała tak miesiąc ze staraniami, w końcu za miesiąc będzie już te 6 tygodni, już przecież około 3 tygodnie masz za sobą :-) A kalendarz chiński bierzesz pod uwagę? :-) Co tam Ci wychodzi w styczniu i lutym? :-)

Mama05, dzięki za kciukasy, jeszcze się o nie przypomnę przed wizytą :-D Ja podobnie jak Ty starałam się od razu po zakupieniu suplementów (wcześniej też ale nic nie wychodziło z tych starań) ...a że zaszłam w ciążę dopiero po 2 miesiącach od ich brania to już samo tak wyszło i nie było zamierzone :-)
 
Ostatnia edycja:
Edyta cześć -Tobie też miłego dnia ;)

Agulek- masz rację ,ja juz mam córę dlatego ja chcę witaminami ogólnie zwiększyć szansę na ciąże-jak będzie córa to fajnie -tak mi się marzy moja Pola,ale jak bedzie Filipek to też bedzie git:))))
ale Ty faktycznie jak planuszesz corkę to poczekaj ze staraniami a my bedziemy Cię wspierać ,żebyś dała radę ;)

Pirania jeszcze Cię &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zasypiemy-zobaczysz;))
no ja też juz działam choć na ten m-ąc się nie nastawiam zupełnie ,ale działam ;)
 
Ostatnia edycja:
agulek, ja bym się bała przyjmować samą B6 w dużych dawkach i zakupiłabym B-Complex B-50 lub B-100. A w kalendarz zerknęłam, nawet jeśli jego sprawdzalność to np. tylko 60% i łatwo trafić w te 40% :-D to warto dodać sobie dodatkowe 10% szansy :-D
 
Pirania mi z chińskiego teraz i w styczniu wychodzi facet
babeczka dopiero w lutym..

a mój chłop przegiął ostatnio-nie pisałam Wam..miałam w domu pół kg żurawiny ,a On wieczorami jak ja juz spałam to sobie podjadał -ja ostatnio do szafki a tam puuusto-mówię gdzie żurawina ??
a Tom-nie wiedziałem,że żurawiny nie mogę i zjadłem...

teraz oczywiście mam bo kupił ,ale opędzlował mnie równo :)))


przed chwile zrobiłam test owu- po 5 min piekne II krechy:)
co radzicie -skoro wczoraj były działania to podziałać jeszcze dziś czy jutro???
tyle ,że jutro przyjedzie siostra z mężem i córką i może nie byc warunków-jeśli chodzi o akustykę :)) hahaha
czy zostawic to jedno działanie ,brać witaminy a przyłozyc sie bardziej w następnym cyklu-to bedzie już 5,5 tyg brania witamin???
 
Ostatnia edycja:
Ja tam bym dziś postarała się co nieco z Sylkiem :-), jeśli test dziś pozytywny to masz właśnie najpłodniejszy dzień w cyklu :-) Korzystasz już z tych testów One Step Ovulation test? Mi one zawsze wychodziły pozytywne na około 24h przed owulką. A żurawinka Tomowi niech na zdrówko idzie :-D
 
reklama
Pirania -tak już zrobiłam ten test co od Ciebie kupiłam ;))
ahhhh jakie piekne tłuściutkie kreseczki:))oko nacieszyłam-hahaha..

dzięki..mam nadzieję ,że Tomowi pójdzie na zdrowie:))
własnie poszedł z Zuzą i Bono na spacer i od razu do skrzynki zajrzy -może Fertil M juz przyszedł....coś długo idzie,ale wiadomo teraz młyn na poczcie był.

czyli jak Tomi da się uwieść to podziałamy dziś :)
dziś 10d.c.
 
Do góry