reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha dobra kobieto to daj namiar na te B complex do kompletu sobie dokupie. Tylko czekam jak mój M powie że zwariowałam z tymi witaminami:-)ale ja tam wiem swoje;-)
Kurcze ale nam się dzieci posypie,już widze te dobre wieści II.
 
reklama
Mama no to dzialaj dzialaj jak takie ladne kreseczki:tak:A to sie malzonek ucieszy :cool2:
Daria moze twoja pierwsza corcia tez dlatego ,ze niskie oh bylo? Trzymam kciuki za owocny cykl.
Missbella nie trzymaj nas w niepewnosci , daj znac jak tescik.
 
Dzieki dziewczyny że wszystkie trzymałyście kciuki, @ spóźniła sie jeden dzień a ja już rabanu narobiłam. Niestety nad ranem nadzieja prysła jak bańka mydlana i wstrętna @ sie pojawiła...:-(
 
Bella -nie łam sie -pierwsze koty za płoty i teraz działaj po @..
ja mam już 20któryś cykl -już rachube straciłam...najgorzej niepowodzenia bolą na poczatku..potem sie przyzwyczaiłam..
tak więc łykaj witaminki i za kilka dni do pracy;)
jakieś sexi majtaski zakup i do dzieła;)

a mój nadal pod prysznicem ;)))
może ściemnia i czeka aż mi przejdzie
c024.gif
c008.gif
c008.gif
 
hehe nie daj mu uciec ;-):-D Tylko dzieci dobrze schowaj.
Ide do moich brojkow bo szaleja sami w pokoju i chyba zaczyna im sie nudzic.
Missbella nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo dluzsza suplementacja to wieksza szansa na laleczke;-)
 
przy nadii nie wiem jakie miałam ph ale wiem ze przytulania byly codziennie kilka razy i sauna bo jeździliśmy na basen to moze te męskie osłabiło:)
 
MissBella przykro:-(ale następnym razem &&&&&&&&&
Piranha mi w chińskim styczeń ,marzec i grudzień chlopczykowy a dalej szalej dusza babeczki...........;-)
Mama no to przyjemności kochana, a potem będziemy trzymać &&&&&& za powodzenie.
 
reklama
MissBella, masz już za sobą pierwszy cykl starań i testowania więc w kolejnym będzie Ci już łatwiej interpretować testy owulacyjne, ja sobie zawsze powtarzałam, że nowy cykl to nowe przyjemności i nowe nadzieje :-) No i przy kolejnych starankach Twój organizm będzie już bardziej dziewczynkowo "zasuplementowany" :-) Oczywiście trzymamy kciuki za Twój kolejny cykl i kibicujemy!
 
Do góry