reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Agulek dzięki ;))

Aneczka -nie dałam uciec;)

no niestety...działaliśmy,ja znów poległam bo kolega orgazmo mnie porwał hahahaha,ale w momencie kiedy powinna być cisza-dziecko nam się zaczęło dobijac do sypialni!! syn domagał sie czegoś i szlag trafił atmosferę
u075.gif
a015.gif
... jednak w dzień to nie robota ..

ale wyszykuję się na wieczór
e025.gif
i podziałamy na spokojnie jak szarańcza pójdzie spać ;))

teraz wzięłam prysznic ,peeling ciała sobie zrobiłam-musiałam odreagować więc wyszorowana jestem ,że hoho;))
teraz pachne Dove i czekam do wieczora.
norobiliśmy dzieciaków a teraz wychodzą z każdego kąta i poprzytulać się nie dadzą hahahahaha;))
 
reklama
Mama05, ale się uśmiałam z Twojej opowieści :-D, trzymam kciuki za wieczór - byście mieli spokój i by zaowocowało to za jakieś 10-12 dni takim oto widokiem: II :-) Będziemy miały obie w podobnym terminie chwilę prawdy :-D
 
Tusia witaj ;))

Pirania no kurka 3 minuty by Domi poczekał i było by po temacie a tak Tomi sie zdekoncentrował i tylko Sylka zmarnowałam;)))
ale ponieważ ja już dziś przyjemność miałam to teraz czas na Toma i działanie Sylku;)
ja sie na ten cykl nie nastawiam ,ale jak owu jest to szkoda mi puścić cykl walkowerem .
myślałam nawet ,żeby nie robić testów owu ,ale oczywiście nie mogłam się dzis powstrzymać i jak zobaczyłam dziś II to po prostu
a115.gif
:))
 
mama05 aż miło się czyta to co piszesz :-) Czasami jestem zła i zdołowana, że inne pary mają dzieci bez żadnego planowania, łykania tabletek, robienia testów owu i liczenia dni płodnych ale jak się Ciebie czyta to aż się chce działać, działać, działać :-D i to całe planowanie wydaje się całkiem fajne. Dzisiaj dostałam @ i w sumie powinnam być zdołowana, że nie udało się ale po przeczytaniu Twoich wypowiedzi jestem nastawiona pozytywnie i nie mogę się doczekać moich dni płodnych a one już niedługo...
Życzę z całego serca II kreseczek na teście ciążowym dla Ciebie i dla wszystkich starających się :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny:-) tyle wpisów i śmiesznych opowieści, aż miło się robi na serduchu;-) nie pisałam ostatnio bo zamieszanie przed Świętami było, ale codziennie Was podczytywałam. Ostatnio małego doła złapałam bo robiłam badania i mam podwyższoną prolaktynę norma do 30 a ja mam 37 i do tego plamienia po miesiączce zaobserwowałam, później zauważyłam śluz płodny, ale nie jestem pewna czy byla owulacja, myślę że cykl bezowulacyjny...biorę magnez, wit C, wapń ale tylko tak o bo strasznie małe dawki a starania mamy zacząć od czerwca...Piranha poradzisz mi coś na moje problemy wit B obniża prolaktynę? Denerwuję się, że będę miała problem najchętniej już bym zaczęła się starać, ale mój M ma taki plan i nie chce go zmieniać....
 
Noemi, Twoja prolaktyna jest niewiele podwyższona, witamina B6 powinna bez problemu sobie z tym poradzić więc głowa do góry :-), kup sobie B-Complex B-100 i powinno być z cyklu na cykl coraz lepiej. Warto też mierzyć tempkę i robić testy owulacyjne by mieć pewność czy owulka była.
 
Dziekuję Piranha za odpowiedź:-) w styczniu zamówię wszystkie witaminki a B complex będę brala od stycznia razem z kwasem foliowym a na 2 mies przed reszta:) i zbadam po 2/3 miesiącach prolaktynę...Czekam z niecierpliwością na widomość od Ciebie po USG:) nie wiem czemu ale jestem przekonana, że będzie dziewczynka:)
 
reklama
wiecie cos dziwny mam tym razem ten cykl;/ test owulacyjny wyszedl mi pozytywny w sobote z rana a dzis dokladnie teraz mam sluz owulacyjny szkolisty rozciagliwy dziwne;p tak pozno po tescie by owulacja wyszla?
 
Do góry