reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Agulek ;)) no widzisz -hahaha..na sam koniec orgazmo mi sie przytrafiło
c008.gif
c008.gif
ale najwazniejsza jest przyjemność tworzenia to sobie nie żałuję
c007.gif
mąż na mnie seksualnie patrzy ,ale przecież dzieci biegają po domu:))
a mąż ogarniał kuchni e w takim nastroju
k055.gif
hahahaha
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Mama05, jeśli sprawa płci jest drugorzędna to po co odbierać sobie przyjemności :-D Czytałam, że podobno orgazm zwiększa szanse na ciążę: zmienia pH na bardziej przyjazne dla plemników, powoduje obniżenie się szyjki macicy co skraca plemnikom wędrówkę, powoduje zasysanie plemników do środka (o ile rzecz jasna nastąpi po orgazmie mężczyzny :-D). Zawsze przecież można zastosować Sylk jeszcze w kolejnych dniach jeśli do owulki troszkę brakuje, wówczas męskie plemniki zdążą się jeszcze osłabić niskim pH :-)

MissBella, jak tam, testowałaś? ....bo cały czas trzymam kciuki :-)
 
Hej hej!
Mama to widze ,ze mialysmy podobne zajecia wieczorkiem:cool2:;-) Ja juz zaczynam tesknic za przytulankami bez brzuszka:-p
Mam nadzieje ,ze nasza watkowa aura pomoze Ci w koncu i zalapiesz sie na dziewuszke.
Missbella a co u Ciebie? @ przyszla? czy polecialas test kupic?Robilas ten owu? &&&&&&&
 
Mama05, jeśli sprawa płci jest drugorzędna to po co odbierać sobie przyjemności :-D Czytałam, że podobno orgazm zwiększa szanse na ciążę: zmienia pH na bardziej przyjazne dla plemników, powoduje obniżenie się szyjki macicy co skraca plemnikom wędrówkę, powoduje zasysanie plemników do środka (o ile rzecz jasna nastąpi po orgazmie mężczyzny :-D). Zawsze przecież można zastosować Sylk jeszcze w kolejnych dniach jeśli do owulki troszkę brakuje, wówczas męskie plemniki zdążą się jeszcze osłabić niskim pH :-)


Pirania płeć jest drugorzędna -ja już 2 lata staram się więc my chcemy dzidzie-bez względu na płeć:)))
a do owu jeszcze troche mam-wczoraj miałam 9d.c. przecież jeszcze podziałamy;)
a wczoraj jak miałam orgazmo to czułam jak ~~~~o zasysa hahahahaha-jery jak mi bije ;))


Aneczka-mówisz ,że u Was też wczoraj trzęsienie ziemi było ;)))

Agulek- no jak musisz przeczekac jeszcze 2 cykle to powodzenia w zaciskaniu zębów a potem...do pracy rodacy:)
 
Mama właśnie dlatego że nie musze czekać, a tylko chciałam przyjąć te dawki suplementów przez jakiś czas, to nie wiem czy nie dam ciała i.........wcześniej mnie nie poniesie.:sorry2:a jak nie to luty 2012 będzie mój.
MissBella pisz kochana, bo my niecierpliwe kobity
 
agulek, a jak długo już łykasz te suplementy? Pytam gdyż wystarczy podobno 6 tygodni a to tylko 1,5 miesiąca :-) Jeśli nie uda się w pierwszym cyklu starań to już dochodzą kolejne 4 tygodnie suplementów :-)
 
witam wszystkich po swietach:)
ja jestem chora bo mnie Nadia zarazila a ona juz zdrowa:-)
ja wczoraj jeszcze sie staralam bo mialam ph 4,4 a bylo juz po owulacji dziwne ze w owulacji miałam tak niskie ph 4 ale to chyba dobrze:tak:
teraz pozostaje mi tylko czekac czy cos wyjdzie z tego skoro tak blisko współżyłam owulacji:-)
MissBella trzymam kciuki za II:)
 
Daria, trzymam mocno kciuki by się udało! Są dziewczyny, które cały czas mają niskie pH i zazwyczaj "skazane są" na dziewuszki :-), np. na in-gender jest jedna dziewczyna, która ma właśnie bardzo niskie pH przez cały cykl i bodajże 6 córek, marzy o synku :-)
 
reklama
Piranha, magnez z apteki to ok 4 miesiące łykam, ale to mała dawka. A te większe dawki + wit c 1000 to dopiero od 9 grudnia. Także jeszcze daleka droga .....
napisz mi jeszcze jakbym kupiła b kompleks w aptece + do tego B6 50 bym dokupiła? i z miesiąc bym pobrała:confused: Na tej stronie planowanieplci.blox pisze że samo B6 brać .
 
Do góry