reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Beatko to nie masz czym sie juz stresowac,dziewuszka jak malowana :-)


Mama ale sliczny piesio ;-)


A mnie teraz malo tu bedzie bo T ma wolne i chcemy troszke ze soba pobyc...


Milego dnia
 
reklama
Jagienka ...hmmm kojarzysz mnie?? ale chyba nie z tego wątku bo ja tu nie pisałam wcześniej.

mam nadzieję ,że też będę potrójną mamuśką ..szkoda tylko ,że czas tak szybko leci....mąż skoczy niedługo 40 lat a myślałam,że zdążę urodzić zanim skończy a tu nawet w ciąży nie jestem;/
ale,ale...mam juz w szafce sylka,mąż zakupił masę witamin(niech no tylko przyjdą ;)) ) i bedziemy poszukiwać owu z testami i celować :)))
 
Agulek bo my gadamy a reszta się rozmnaża:)))hahaha
Ale przyjdzie czas że my będziemy się rozmnażać, a one będa gadać.
Jak zobacze te II kreski to będziecie pierwsze którym o tym powiem.:-)
MissBella a ty kiedy testujesz, może jakaś szansa jest, choć jedna miałaby prezencik na święta
Nullka, a ty gdzie się podziewasz kobitko?
 
Ostatnia edycja:
Jagienka ...hmmm kojarzysz mnie?? ale chyba nie z tego wątku bo ja tu nie pisałam wcześniej.:)))

Być może :blink:

mam nadzieję ,że też będę potrójną mamuśką ..szkoda tylko ,że czas tak szybko leci....mąż skoczy niedługo 40 lat a myślałam,że zdążę urodzić zanim skończy a tu nawet w ciąży nie jestem;/
ale,ale...mam juz w szafce sylka,mąż zakupił masę witamin(niech no tylko przyjdą ;)) ) i bedziemy poszukiwać owu z testami i celować :)))

To trzymam kciuki!! A planujesz chłopca czy dziewczynkę?

Wogule za Was wszystkie trzymam kciuki,pamiętam jak sama poszukiwałam wszelakich wskazówek dotyczących planowania płci,fajne czasy to były,bardzo miło wspominam ten okres ;-)

27 grudnia będzie okrągły rok jak dowiedziałam się że pod moim serduszkiem zamieszkał KTOŚ kto dzisiaj właśnie leży na leżaczku obok mnie,wcina żyrafkę i ma prawie cztery miesiące :)
 
Ostatnia edycja:
:szok::rofl2: Jagienka jak to 4 miesiace? Przeciez ona wlasnie sie urodzila:-D Jeszcze niedawno bylas w szpitalu i obawialas sie o mala wage a ona ma 4 miesiace... Niesamowite jak u kogos szybko ten czas leci.
No a reszta planujacych to pewnie niedlugo pozachodzi bo my jak sie rozpakujemy to musi byc rownowaga na watku;-):tak:
Mama piesio sliczny. Ja mam pudla dokladnie w kolorze Twojego Goldenka. Obciety na misia jakby kto pytal i nie wyglada jak pajac.Bono faktycznie fajne imie , ma to cos wspolnego z U2 czy przypadek? Moj nazywa sie Lol ;-)
 
reklama
Beatko baba jak malowana
ja bede w 34 tc na USG, moze znowu zobacze moją małą

BEATKO a ile Hania już waży??? nie doczytałam czy nie pisałaś??
w sumie jeszcze 1-2 tyg i bedzie bezpieczny czas dla WAS

oj dziewczyny nie zazdroszcze Wam tego planowania oczekiwania na dwie kreski a potem czy się udało:-p
strasznie to stresująco i męczące

Aneczko my już też bliżej niż dalej

Jagienko ani sie obejrzysz a mała będzie biegac za chłopcami:-D
 
Do góry