reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam i ja!
Ja juz bylam w pracy zwolnienie zawiezc i odebralam paczki na swieta. Matkoo ile slodyczy:szok: wolalabym chyba kase dostac ale z drugiej strony przy naszym jedzeniu slodkosci(raczej malym) to chyba nam tego na rok wystarczy:-D
Beatko to wstawiaj zdjecie, teraz wiesz o co chodzilo mojemu ginowi jak sie zastanawial w 20tc. Moja niunia tez miala spuchnieta (l) wtedy i jak jajeczka wygladala prawie:dry: Na szczescie juz tak nie jest. No a jak juz bedziesz wstawiac zdjecia to pamietaj ,ze prosimy o pokoik;-):-p
 
reklama
czesc dziewczyny:tak:
ja juz od rana na nogach bo mialam na rano do fryzjera. dzisiaj uswiadomialam sobie ze ja ani nie czuje sie jakbym w ciazy byla ani nie wygladam jakbym w ciazy byla;-) fryzjerka nawet mi powiedziala ze nie wygladam na ciezarna hihih
piranha Ty jestes w podobnym wieku ciazy - czy tez tak sie czujesz i wygladasz? ja z synkiem wprawdzie do konca 5 miesiaca nie wygladam na ciezarna, ale za to czulam kazda czastka swojego ciala;-) te ciagle mdlosci, bole glowy, brak apetytu nie pozwalaly mi o tym zapomniec:-D

Beatko no dawaj zdjecie Hankulki i Jej pokoiku- daj nacieszyc oko:tak:
 
a pokoik jeszcze nie gotowy bo wymyslilam sobie biala podloge i M wlasie pomalowal deski i musi poprawic,
ale mam nadzieje ze do jutra skonczy

a tu wklejam zdjecie sromu ktory potwierdza dziewczynke, to co znajduje sie pod buleczka

 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!

Kosmo, ja niestety brzuch mam już wielgachny choć jestem bardzo szczupła (taka piłeczka wystająca w przód, wyglądam jak wiele dziewczyn dopiero w 6 miesiącu :biggrin2:, lekarka zresztą zaznaczyła, że mam bardzo powiększoną macicę, nawet bliźniaki podejrzewała w pewnym momencie :biggrin2:) a do tego nadal czasem po jedzeniu czuję się tak jakbym połknęła stukilowy kamień ...nawet wieczorne mdłości mi się jeszcze zdarzają. A tak liczyłam, że przy wigilijnym stole zasiądę już z wielkim apetytem :biggrin2: I wiesz co, wydaje mi się, że czasem już czuję jak Dzidziolek puka do mnie od środka, ciekawe czy możliwe jest tak wcześnie czuć ruchy dziecka :biggrin2: (mam skończone 14 tygodni czyli jestem w trakcie 15-tego).

Mama05, nullka i natusia, dajcie znać jak Sylki dotrą :biggrin2:, wysłane we wtorek z samego rana priorytetem więc powinny dziś najpóźniej dotrzeć ...boję się tylko, że przed świętami poczta może mieć duże opóźnienia w doręczaniu przesyłek :-(
 
Beatka -Hania jak nic;))

Pirania nie martw sie kochana :) Ty zrobiłas co mogłaś czyli szybko wysłałaś-teraz już poczty broszka..
najważniejsze ,żeby w ogóle doszły;))

Kosmo witaj wyfryzowana ;)))

ja cappucino Milka piję i idę z dziećmi na spacer-Bono przeszczęśliwy jak jest snieg bo to jego pierwsza zima;)
ależ wariuje:))
 
piranha ja tez jestem szczupla i juz zaraz po skonczeniu pierwszego miesiaca wyskoczyl mi brzuszk.wszyscy mi mowili ze to dlatego ze jestem szczupla, to szybciej widac. bylam pewna ze tak jak wiekszosc dziewczyn w drugiej ciazy bede mialam bardzo szybko duzy brzuszek. a potem jak mialam te mdlosci od 6 do 8 tc i mialo co moglam jesc to jakos mi znowu sie schowal i teraz powolutenku powieksza sie. wprawdzie wieczorem mam juz tak wydety ze widac ze to ciazowy ale rano to w ogole nikt by nie zgadl ze jestem w ciazy. maz zanim poszlismy na usg genetyczne to dopytywal sie ciagle czy napewno w ciazy jestem;-)

Beatko tez chce taka pipulke!;-)
 
reklama
jesteśmy po spacerze-Bono wyszalał sie ,że hoho-teraz jest z dziećmi na ogrodzie,ja biore się za obiad,ale...

Pirania -DZIĘKUJĘ KOCHANA!!
własnie byłam w skrzynce i moja przesyłka leży już na stole-Sylk jest:))) testy owu są :))
dziękuję Ci dobra kobieto za pomoc i fatygę
a194.gif
 
Do góry