reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Martika przytulam Cię z powodu psiaka;((( też pożegnaliśmy niedawno(22 września) naszą przyjaciółkę -była z nami 9 lat...pokonał ją rak..
bardzoo przezyłam jej odejście.....
teraz mamy goldena Bono-jest kochany,przekochany,ale ciągle pamiętamy o Nestusi...

ja też jestem inna bo zaczęlismy starania o 3cie dziecko jak dzieci miały 4 i 2 tata...tyle,że moje super spia w nocy i my nie czuliśmy ,że były małe dzieci w domu więc może dlatego ,że zmęczenie nie dało nam w kość...
no ,ale.....póki co dzieci rosną a ciąży nie ma..
przykro mi, naszego tez niestety pokonal rak mozgu ... gratuluje nowego psiaka :) ja na razi nie chcialabym nowego...
a co do dzieciakow moje traz juz ladnie spia, ale mi wlasnie pryz Livci latwiej bylo po nieprzespanych dlugo nocach przed nadie wdrozyc sie w kolejne wstawanie do malego czlowieczka :) wbrew pozorom latwiej mi bylo wszystko ogarnac, zoranizowac z 2 maluchow niz z sama Nadia ;)

ah jak sie fajnie czyta, ze komus sie udalo :)
Kosmo pisalas o tym jak patrzysz z zazroscia na male dziewczynki, ja mam tak samo ale patrzac na chlopczykow ;) bo niby latwiej ich ucelowac, ale no coz nie kazdemu jest to dane ;) mi sie nocami sni taki maly czlowiek w niebieskich ubrankach, bo sukienki, hello kitty itp juz podwojnie mi sie przejadlo ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wieczorkiem Babeczki;)))

Synek śpi wykończony pomocą mi w porządkach oraz nakłuwaniem w pomarańcze wykałaczek, zamiast goździków;)) Mówił, ze jeżozwierza robi hehe as mały.

Piranha Kochana Sylk doszedł!!!! Dziękuję Ci BARDZO!!!!;*****

Jej też bym chciała już do Was dołączyć .... jak na razie zbieram wiedzę i przygotowuję się powoli;) Niedługo rodzą moje dwie kumpele obie mają mieć dziewuszki(nie planowane) ale im zazdroszczę .... ehhh
 
:szok::rofl2: Jagienka jak to 4 miesiace? Przeciez ona wlasnie sie urodzila:-D Jeszcze niedawno bylas w szpitalu i obawialas sie o mala wage a ona ma 4 miesiace... Niesamowite jak u kogos szybko ten czas leci.
Właśnie...kiedy????? ;-)Po dzieciach najczęściej widzimy uciekający czas :tak: a ja bym chciała go teraz zatrzymać...niunia jest taka rozkoszna,śmieje sie w głos,szuka chłopców,tylko łepek jej chodzi,wita mnie rano najpiękniejszym uśmiechem,tak cudownie tuli się do piersi,"rozmawia" z takim przejęciem,wszytsko ją interesuje i cieszy...pozostawiona za długo sama-upomina się o uwagę swoim "Ej" ....mogłabym tak wymieniać i wymeniać,zresztą jak każda mama zakochana w swoim dziecku ;-) wiem ze będzie jeszcze fajniejsza ale za szybko wszytsko mija,nie nadążam się nią taką nacieszyć:blink: wogule moje dzieci to mój lek na całe zło,balsam dla serca i rozkosz dla oczu :-)Jestem szczęśliwa,spełniona,mimo że zmęczona...dlatego tak dobrze Was wszystkie dziewczynki-planujące rozumiem i wszystkim i każdej z osobna z całego serduszka życze upragnionych dzieciaczków :happy:
Jagienko ani sie obejrzysz a mała będzie biegac za chłopcami:-D
Oj,będzie się działo,ona już charakterna jest-oczyma wyobraźni widzę jak ich "ustawia" :-D
mi sie nocami sni taki maly czlowiek w niebieskich ubrankach, bo sukienki, hello kitty itp juz podwojnie mi sie przejadlo ;)
Oj,rozumiem,tak jak ja swego czasu byłam "oblatana" tylko w chłopięcych zabawkach a dziewczęce działy omijałam z daleka,to jest tak jak moja mama kiedyś mi powiedziała:"człowiek zawsze chciałby mieć to-czego nie ma" :tak:Beatko,nie możesz mieć żadnych wątpliwości,pamiętam doskonale Laurkową bułeczkę z tego samego okresu,lekarz nawet użył sformułowania "dziewczynka że ho,ho!" :-DDodaję Wam zdjęcia mojej gaduły,najpierw konika obcałowała,potem gadała do niego jak najęta aż w końcu poirytowana że nie podejmuje konwersacji-postanowiła skonsumować :-p:-)A tak wogule to jak się czujecie ciężaróweczki?
 
Ostatnia edycja:
Mama05 i natusia, cieszę się ogromnie, że paczuszki są już u Was, mam nadzieje, że nullka też swoją przesyłeczkę z Sylkiem już otrzymała, coś się ostatnio nie odzywa na forum, mam nadzieję, że u niej wszystko w porządku.

Jagienko, przeurocza i przesłodka ta Twoja Laurusia!

Ja dziś jak miałam chwilkę to oglądałam sobie skany z USG na in-gender z 16 tygodnia (ot takie przygotowanie przed kolejną wizytą :-)) i nawet faktycznie idzie już płeć odróżnić jak się dzieciątko dobrze pokaże.
 
monico moja mala w 35tc wazyla 3060g wiec kawal dziewuszki bedzie, ginka mowila ze tak duza nie bedzie jak pulchna :-)

Jagienka
kochana ta twoja Laurusia, balas sie o wage a tu prosze jaka panna ci rosnie
a mama05 moze kojazysz jak ja doweidzialam sie ze dziewczynke bede miec, bo tu wtedy na nasz watek na chwilke wleciala

mama piekny piesio, kiedys sie zastanawialam nad ta rasa ale narazie dalismy sobie spokoj z pieskiem,
moze jak dzieciaczki podrosna
 
Jagienka kochana ta twoja Laurusia, balas sie o wage a tu prosze jaka panna ci rosnie
a mama05 moze kojazysz jak ja doweidzialam sie ze dziewczynke bede miec, bo tu wtedy na nasz watek na chwilke wleciala

Bardzo prawdopodobne bo właśnie wydawało mi się że komuś gratulowała :tak:
A Laurusia nadrabia wagę,pulpecik z niej,jak byłyśmy na szczepieniu w 3 -miesiącu to ważyła 6270g ;-) i "czuć" ją jak chwilkę się ponosi...:baffled:
Już się nie mogę doczekać Waszych dziewczynek :-):-):-)
 
wleciałam na chwile wieczorkiem :)

Jagienka-marzyły mi sie 2 córki i synek;) więc brakuje córki,ale ...ja jak Pirania-chcę dziecko..od 2 lat sie staramy(minie w lutym) i naprawdę płec jest dla mnie drugorzędną sprawą-chcemy z mężem zdrowa dzidzie...

Aneczka Bono jest Bono bo w sumie tak jak ten z U2 jest indywidualnością :))
a poza tym psy najlepiej reagują na imię 2wusylabowe :)

Beatka dzięki:))
wiesz,że ta rasa nie szczeka?? przynajmniej nasz egzemplarz taki jest-a On jest z nami w domu więc to ważna jak dzieci chodza wcześnie spać a ktoś przyjdzie...:)
nasz kochany chłopak:)))
wszyscy Go uwielbiamy;) czasem się śmieję przez łzy(jak znooowu @ przyłazi) ,że On to nasze 3cie dziecko..


Pirania też dawno Nulki nie widziałam,ale skoro my juz mamy Sylki w domostwie to Ona pewnie też dostała;)
jak tam Krzysio:)??

Jagienka tak,tak- to fakt,wleciałam pogratulować Beatce ;))
 
Mama05, dzięki, Krzysiu już ma się lepiej choć niestety nadal katar zatyka mu nosek, czuję, że już jednak z górki :-) Jak mi siostra raz przyjechała z chorymi dzieciakami w odwiedziny i Krzysiu się zaraził to chorował przez bite 4 tygodnie, to był miesiąc męczarni i stąd mam chyba traumę do kataru. Śliczny ten Twój Bono. Zawsze mi się bardzo podobały Golden retrievery, do tego są podobno bardzo rodzinne, towarzyskie i uwielbiają dzieci, rzadko szczekają i ciężko je sprowokować, idealne psy kiedy w rodzinie są małe dzieci (podobno ze stoickim spokojem znoszą ich zabawy :-)). Niestety obiecałam sobie, że nigdy więcej żadnego psa, psy za krótko jak dla mnie żyją (a zwłaszcza te duże rasy) a ja potem za bardzo przeżywam rozstanie z nimi.

Dobrej nocki wszystkim życzę!
 
Ostatnia edycja:
reklama
JEstem po dłuższej przerwie. Nie dość że zmężem chatę ogarniałam latałam po marketach i bazarkach po ostatnie zakupy to jeszcze dziś do lekarza z chłopakami musiałam jechać. Starszy ma jakąś wirusówkę a młody od półtora tygodnia nie chce nic jeść, kilka razy miał biegunkę I co się okazało? Wszystkiemu winne są wychodzące piątki Ehh...

Widzę że Sylki macie już W domach? Ja jako jedyna jeszcze nie ale u mnie dziś nie chodziła listonoszka więc pewnie będzie jutro.

JUtro szaleje w kuchni...
 
Do góry