reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

agulek-79 powiem Ci, że wczoraj wieczorem coś mnie tknęło żeby zrobić test ciążowy, to był mój 24 dc. Czuję, że w ciąży nie jestem, nie wiem dalczego zrobiłam ten test. Oczywiście I kreska ale przyjęłam to bardzo na luzie. Zdaję sobie sprawę, że jedno przytulanko w ciągu dni płodnych cuców nie zdziała:dry:

Wczoraj listonosz przyniósł mi moją wit. C i Caclium także kurację dziweczynkową czas zacząć :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jagienka, jakie cudo ta twoja malutka, normalnie do przytulańska:-)
MissBella test lepiej robić rano, jak robisz przed planowanym@
Piranha mam pytanie w sprawie tych tabletek, mam brać po 2 tabletki ale na raz czy rozłożyć w czasie?
Nullka w końcu się odezwałaś
No to dziewczynki szalejcie, szalejcie w kuchni .... ja jeszcze dziś w robocie:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Cześć wszystkim!

Ale miałam ciężką noc, budziłam się dosłownie co 10 minut, Krzysiu też źle spał, wiercił się i marudził, rano zrobił pobudkę histerycznym płaczem ze zmęczenia, nie wiem co się dzieje :-(

nullka, życzę zdrówka Twoim dzieciom! Daj znać czy dziś Sylk przyjdzie do Ciebie.

MissBella, tak jak napisała agulek testy ciążowe najlepiej robić rano gdyż po nocy jest największe stężenie hormonu HCG w moczu.

agulek, lepiej rozłożyć w czasie i np. jedną łykać rano do śniadania a drugą wieczorem do kolacji.
 
Mama05 Śliczny ten Twój Bono. Zawsze mi się bardzo podobały Golden retrievery, do tego są podobno bardzo rodzinne, towarzyskie i uwielbiają dzieci, rzadko szczekają i ciężko je sprowokować, idealne psy kiedy w rodzinie są małe dzieci (podobno ze stoickim spokojem znoszą ich zabawy :-)). Niestety obiecałam sobie, że nigdy więcej żadnego psa, psy za krótko jak dla mnie żyją (a zwłaszcza te duże rasy) a ja potem za bardzo przeżywam rozstanie z nimi.

Pirania zgadza sie Bono nie szczeka,jest oazą spokoju,wiem,że gdyby w domu pojawił się złodziej to się z nim zaprzyjaźni
c008.gif


pani z hodowli powiedziała ,że to nie jest pies obronny
c007.gif


a nam nie potrzebny obronny-mąż ma 186cm wzrostu i 110 kg żywej wagi to ma nas kto bronić
c033.gif
c033.gif
..nam potrzebny jest przyjaciel do kochania -ciągle mu mówię
a020.gif

dzieci go uwielbiaja i mówią do niego SŁONECZKO NASZE KOCHANE ;))))
i w życiu nie pozwalamy robic zwierzętom krzywdy-nie ma ciągania za ogon,za uszy-bo pies nie ugryzie...nie ugryzie ,ale go to boli i nie ma mowy ,żeby mu tak robić...nie mówiąc o gorszych rzeczach które robią ludzie zwierzętom..
to jest pełnoprawny członek rodziny i należy mu sie szacunek czyli dobre traktowanie.
goldeny żyją od 11 do 15 lat-duży ma wpływ na to sposób karmienia(odpowiednio zbilansowany posiłek)

też myśleliśmy ,że po Nestusi już nie bedziemy mieli psiaka...ale..........ta pustka była dla nas wszystkich nie do zapełnienia...
pojechalismy zobaczyć a zakochalismy się.....i za 2 dni już Bono (z hodowli Corso) był z nami:))
i tak od 30 wrzesnia nasza rodzinka znów jest 5cio osobowa;))czekamy na 6tego członka-mam nadzieję ,że sie doczekamy-no to sie rozpisałam;))

a może Krzysiowi też jakis ząbek wychodzi????i do tego ten katar...
ehhh współczuję nocki.

Nulka zdrówka dla chłopców.

Bella no to łykaj witaminy i działajcie-następny cykl jest Twój:)

pozdrawiam wszystkie ;)
 
Jagienko no cud ta twoja córusia,ach :tak: a czy ty tez stosowałas zakwaszanie??

Kosmo pisalas o tym jak patrzysz z zazroscia na male dziewczynki, ja mam tak samo ale patrzac na chlopczykow ;) bo niby latwiej ich ucelowac, ale no coz nie kazdemu jest to dane ;) mi sie nocami sni taki maly czlowiek w niebieskich ubrankach, bo sukienki, hello kitty itp juz podwojnie mi sie przejadlo ;)

Nastusiu fajnie się to czyta,mamusi dwóch synów ;-) :tak:

DZIEWCZYNKI I ŻYCZENIA ŚWIATECZNE.
A gdy już nadejdzie ten wieczór
Świecami choinki zdobiony
Niech biały opłatek jak okład
Wsze rany Waszej duszy uleczy
Niech serca Wasze radość wypełni
Z nadziei co żłobek zwiastuje
Niech błogiej kolędy śpiewanie
Wyciszy Wasze troski, zmartwienia
Niech słowa Waszych życzeń serdecznych
Jak gwiazda zaświecą bliźniemu.
I gdy to wszystko się spełni
Odczujecie Wigilii przesłanie.





napis.gif
 
Dziewczynki my już wyjeżdżamy do rodziców
w związku z tym:
Dziś Świąteczny czas
Dzwony biją w las
Mały karpik się uśmiecha
Wnet na pierwszą gwiazdę czeka
Uszka dziś się przysłu****ą
Jak kolędę podśpiewują
Barszczyk pięknie jest czerwony
Zaś jak zwykle zawstydzony
Zdrowych Ciepłych i Pogodnych
Życzę wszystkim Świąt Radosnych
 
KOCHANE,
z okazji Swita Bozego Narodzenia zycze Wam zeby te dni byly wyjatkowe, spokojne, zdowe, spedzone w rodzinnej przyjaznej atmosferze, zeby MAGIA tych wyjatkowych dni sprawila zeby pospelanialy sie wszystkie marzenia, zeby posypaly sie same dziewczynki mamusiom marzacym o coreczkach i chlopcy mamusiom marzacym o synkach, a wszystkim staraczkom zycze 2 tlustych kreseczek:tak:
 
Miałam złożyć Wam życzonka wieczorem (rano wyjeżdżam) ale skoro sypią się już piękne świąteczne życzenia na forum to i ja dorzucę swoje :-)

Świąt wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia.
Niech się spełnią świąteczne życzenia,
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku,
niech się spełnią w Nowym Roku!
 
reklama
Do góry