reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

powitać z rana :))

Pirania juz Ci wysłałam DHLem paczke pistacji:))

Czarodziejka ja jeszcz na tlc w sobotę o 17 oglądam Ciąża w tajemnicy:))
ja to dopiero nawiedzona jestem ;)) wszystko co o ciązy oglądam;)

Aneczka- no to miło ,że gi Ci taka niespodziankę zrobił a Nina się ładnie ułozyła:))

Beatka czekamy na fotkę Hani...jak duża dziewczynka to ma konkretną (/):-D:-D nic sie nie martw-to na pewno Hania :)

Paula jak tam u Ciebie??zdrowi już?

ja czekam na listonosza ,może dziś z Sylkiem zawita :)))
dziś 5d.c. czas starań się przybliża;))

smacznego sniadanka życzę i aromatycznej kawki:)
 
reklama
Kurde, ufff...........bo ja myślałam że ze mną coś nie halo, też namiętnie oglądam: porodówke, ciąze w tajemnicy, i jeszcze jeden ale mi tytuł wyleciał o kobitach które nie wiedzą że są w ciązy....Aneczka ja też wszystko oddałam po synkach, bo uznałam, że po co mi one, ale z drugiej strony się ciesze bo jaka to frajda kupować te malutkie ciuszki, sama słodycz
 
Agulek- ciąża z zaskoczenia to sie nazywa;)))
jeszcze jest -jestem w ciąży i...
ale to jest dla mnie za późno bo o 22.30-później oglądam powtórki jak lecą w week.w dzień.

ja nadal mam spacerówkę i łóżeczko,pościel i trochę rzeczy po dzieciach-spoooro wydałam,ale trochę jeszcze mam z nadzieją ,że sie uda i nasza 3cia dzidzia skorzysta;)
 
Chciałam tylko powiedzieć DZIEŃ DOBRY wszystkim :-)

agulek-79 a kiedy zamawiałaś bo ja swoje we wtorek także ciągle czekam...??

Też chcę córeczkę !!!!!!
 
Ostatnia edycja:
o matko chwile mnie nie bylo , bo samochodem udalismy sie w kierunku PL :)a tu tyle do narabiania uff , hehe ja tez ogladam wszystkie wyzej wymienione programy :) o ciazach ;) a co do trzeciego dziecka ja wlasnie z konia spadlam ;) heh bo mam 5 i 3 latke ;) i chce teraz trzecie dziecko ;) no ale ... zawsze bylam inna ;) poza tym przyzw3yczajona bylam do mlynu bo do niedawna mialam jeszcze 7 letniego psa alaskana, niestety musielismy go uspic, bo byl ciezko chory, moze to nie dziecko ale tez wymagal uwagu, spacerow itp itd
 
Martika przytulam Cię z powodu psiaka;((( też pożegnaliśmy niedawno(22 września) naszą przyjaciółkę -była z nami 9 lat...pokonał ją rak..
bardzoo przezyłam jej odejście.....
teraz mamy goldena Bono-jest kochany,przekochany,ale ciągle pamiętamy o Nestusi...

ja też jestem inna bo zaczęlismy starania o 3cie dziecko jak dzieci miały 4 i 2 tata...tyle,że moje super spia w nocy i my nie czuliśmy ,że były małe dzieci w domu więc może dlatego ,że zmęczenie nie dało nam w kość...
no ,ale.....póki co dzieci rosną a ciąży nie ma..


MissBella witaj i również miłego dnia;))

Agulek- no to teraz wcinaj witaminki-ja czekam..zamówilismy dla męża w ndz.kasę już mają dawno na koncie no ale wiadomo-teraz na poczcie młyn....

Jagienka- witam :) my się jeszcze nie znamy:)
gratuluję 3 dzieciaczków;))
 
reklama
Do góry