reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha kurcze to niedobrze ze maly sie tak meczy ... a smarujesz mu pod noskiem mascia majerankowa ?


Noemi moze to jest jakies jednorazowe krwawienie... no albo tak jak pisze nasza specjaliska Piranha (masz za wysoka prolaktyne)
 
reklama
slodziutki_mis

Hej LasKi..Jak tam przygotowania do Swiat?:)
ja od srody zaczynam "kuchcenie"
Wczoraj wstalam rano i polecialam na zaKupy...po 2 godzinach ucieklam bo byl juz taki tlum ludzi ze az slabo mi sie robilo z duchoty!!!!!
Zatrzesienie normalnie....po swietach za to ide na wielkie wyprzedazowe buszowanie:)))))))

Miłego dnia Brzuchatki i starączKi:))))
 
czesc dziewczyny:tak:

piranha zycze zdrowka dla Twojego synka. moj tez dostaje takich histerii ze noralnie glowa mi pęka. tyle ze moj ma w sobie tyle zlosci w sobie ze naprawde juz psycha siada:wściekła/y:

jednak dzisiaj ide na wizyte:tak: a potem ruszamy z mezem na zakupy. wczoraj nie chcielismy ruszac sie z domu ze wzgledu na tlumy. mam nadzieje ze dzisiaj jzu tego nie bedzie.
 
Cześć wszystkim!

Maścią smaruję ale katar zgęstniał i zrobił się strasznie zatykający a synek strasznie źle to wszystko znosi :-(

Kosmopolitan, trzymam kciuki za wizytę, przynajmniej będziesz mieć święta spokojne wiedząc, że z ciążą wszystko w porządku :-)
 
piranha oj wiem jak jest ciezko gdy taki maluch zmaga sie z katarem:( najgorsze jest to ze te nasze dzieciaki nie cierpnia jak probujemy oczyscic im nosek:( a masz nasivin? nasz ostatni katar to wlasnie byl taki zapychajacy gesty i bylo juz tak zle ze normalnie dziurki sie zatykaly. i musielismy na sile malemu oczyszczac nosek najpierw woda a potem frida. wrzeczal, histeryzowal ale za to potem byla duza ulga.
piranha a pryskasz ubranko oilbasem? smarujesz klatke piersiowa masia pulmexbaby? tez oczyszca nosek.
kurcze tak szkoda mi Twojego malucha:(

to prawda. mam nadzieje ze chociaz uslysze tętno mojego Maluszka:tak: przez weekend naladowalam sie jakos pozytywna energia ze jakos odeszlo mi te parcie na poznanie plci... Teraz czuje taki spokoj i poki co jakos mi sie nie spieszy zeby pznac plec. zobaczymy co bedzie po swietach jak minie magia swiat hahahah
w kazdym razie poczekam na magiczne zyczenia swiateczne i noworoczne, moze ktos szczerze bedzie mi zyczyl coreczki i zyczenie sie spelni?;-)
 
Witam Was wszyskie:-) Chciałam się tylko przywitac bo nie było mnie tu cały weekend, kompletny brak czasu z powodu przygotowań do świąt, zresztą u Was napewno to samo...
A tak na marginesie to nie mogę się już doczekać kiedy dostanę okres żeby zacząć kolejny cykl starań :)
kosmopolitan my tu wszystkie szczerze i z całego serca życzymy Ci wymarzonej córeczki także nie może byc inaczej :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry laseczki :-)


Ja dzisiaj pelna energii jestem,chodzi za mna piwko z cola i chyba pod koniec dnia sobie wypije a co :-D


Miss i Piranha Hej


Ja w koncu sprzedalam testy na prawko kolezance z innego forum,takze jak do niej pojade przy okazjii wypijemy kawke :-p


Kosmo za wizyte i ladne tetno dzidziusia trzymam kciuki &&&&&
 
Ja też tylko na sekundkę. Witam wszystkich. Piranha spróbuj go może poinhalować , żeby nosek się oczyścił moim to pomaga;-) Widze , że przygotowania do świąt pełną parą bo jakieś puchy tu:cool:
Kosmo fajnie, że twój pech cię opuścił tylko szkoda że do mnie teraz przywitał, też zaliczyłam kłótnie, przy porządkach zbiłam półke szklaną i odkurzacz popsułam , wczoraj megaśny ból głowy i do tego te choroby które jakoś nie chcą opuścić mojego domu, ech.......może jakiś chętny na PANA PECHA;-)
A tak wogóle to miłego dzionka:rofl2:
Oczywiście kosmo &&&&&&&&&& za wizyte.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki dziewczyny za wszystkie cenne rady!

Do mamy05, nullki i natusi, właśnie kurier dostarczył przesyłkę z Sylkami :-) więc jutro rano wysyłam Wam paczuszki, dla Ciebie mama05 oczywiście dorzucam jeszcze testy do paczuszki :-)

kosmo, o której masz wizytę żebym wiedziała kiedy kciuki trzymać? :-)

agulek, mam nadzieję, że dla Ciebie od dziś zaświeci przysłowiowe słońce, zazwyczaj po lawinie pechów nadchodzi lawina tych przyjemnych rzeczy, musi być równowaga w przyrodzie zachowana :-)
 
Do góry