reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
U nas wszyscy chorzy. Ja mąż mama i dzieci . Dlatego nie piszę. Do okropnego kaszlu doszła biegunka i wymioty. Nic nie chcą jeść. Są strasznie oslabieni. Jak im nie minie to ani słodyczy ani placków ani kolacji wigilijnej nie będzie u nas
 
Andziak, strasznie współczuję :-( Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrówka! Do Wigilii jeszcze trochę czasu więc trzymam kciuki żebyście się szybciutko wykurowali!
 
andziak, royanna ojej:-( wspolczuje i trzymam kciuki zeby wszystkie chorobska poszly precz! zycze zebyscie mogli w zdrowiu przezywac te pieekne swieta:tak: szybkiego powrotu do zdrowa Wam i innym chorowitkom:tak:

mama jak temka?:tak:
 
wlatuję na chwilę przekazać info z frontu...

Andziak-zdrówka kobietki i cierpliwości.....ale Was dopadło;/

Daria &&&&&& za działania w tym cyklu:)

Kosmo- ;( tempki nie zmierzyłam..
wczoraj o 22.20 jak wyszłam z pod prysznica zaczęłam plamić i tampon poszedł w ruch-w nocy wstałam na zmianę i przywitałam się z @...

tak wiec cykl miał 28d. faza lutealna trwała 16 d.
dziś 1d.c.

witaminy dla męża pozamawialiśmy wczoraj na necie,Sylk może do końca tygodnia bedzie już u mnie i cóż..tak jak Daria -niedługo znów zaczynam walkę..


smacznej kawki-ja niedawno wstałam i własnie piję :)
 
mama ojej, a taka mialam nadzieje ze wlasnie w tym cyklu Ci sie uda... no nic, za to w przyszlym cyklu musi sie napewno udac. Tego Ci zycze i jest to juz moje swiateczne zyczenia dla Ciebie, a te podobno sie sprawdzaja:tak:

u mnie chyba zla pasaa mi mija (oby nie zapeszyc) poniewaz sie okazalo ze jednak jedziemy na Wigielie do moich rodzicow, co jest dla mega wazne:tak: tak bardzo sie ciesze:tak:

tylko moj maly wrzaskun jest taki marudny i nieznosny ze nie moge w pelni sie cieszyc wrrr
 
Kosmo to fajnie ze u Ciebie lepiej,a w koncu kiedy mykasz na usg ?


Ja musze sie szykowac bo mam jechac do kolezanki obejrzec nowy dom, ale mi sie nic nie chce :zawstydzona/y:
 
edyto no wlasnie juz sama nie wiem co mma robic z tym usg... wizyte mam umowiona jutro ale bez usg,zrezta bym nie poprosila bo nie ma senu (maluszek za maly, pozatym chyba przed swietami nie chcialym tego wiedziec skoro wieksze prawdopodobienstow ze to nie corcia;-)). mialam przelozyc na za tydzien i wtedy poprosic o usg, ale mama chce zebym z malym przyjecha do niej... No i nie wiem co robic. wiecej takiej okazji nie bede miala bo mama tylko w najblizszym tygodniu ma urlop... Mama czas do jutra i nie wiem co robic...przekladac czy nie...Jak nie przeloze to dopiero usg bede miala w 20tc czyli za ok 5tyg....
 
reklama
Edyta ja tez nie wiedzialam ze na usg widac wloski
ale jak ginka mi pokazala to w szoku bylam
to tak wyglada jak jezyk bo one stercza przy glowce

kosmo mi sie sprawdzilo z obraczka nad brzuchem i nad reka tez

mama
przykro mi z powodu tempki, myslalam ze bedzie sie trzymac
no nic czekamy na nastepny miesiac, moze teraz swiatecznie to sie uda &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry