reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama no to ladna faza lutealna. Kolejny miesiac tez bedzie ladny i z pomoca tutejszych specjalistek zadzialacie cos dobrego:tak:
Kosmo to jedz do mamy ale nie na usg;-):-pewentualanie zrob tak jak ja i idz gdzies na samo usg w 18tc. Wtedy najlepiej widac , bo wargi sromowe sa nie obrzekniete i nie przypominaja jajeczek a potem u mnie wygladalo to tak ,ze gin sie zastanawial czy to moszna czy buleczka;-)
Beatka no pochwal sie pokoikiem. Takie sliczne rzeczy kupowalas
 
reklama
Beatko ale nad reka to obraczka wskazuje plec wszystkich Twoich dzieciakow? czyli najpierw obraczka 2 razy rusza sie wahado a potem w kolko? bo u mnie wlasnie nad brzuchem kreci sie w kolko za kazdym razem, a nad reka najpierw ruszala sie wahadlowo a potem w kolko:tak:
 
Kosmo to w sumie nie wiem co doradzic a nie mozesz isc jutro i za 5 tyg ?


Beatko to Twoja malutka bedzie miala wloski czadersko :-D
Zgadzam sie z Aneczka pokaz pokoik niuni:tak:
 
edytko usg za 5 tygodni i tak bede miala bo to juz usg polowkowe. jutro na wizycie nie chce prosic o usg poniewaz tak jak pisalam powyzej moze byc za wczesnie (ten moj lekarz prowadzi takze moja sasiadke i dla niej nie chcial wczesniej przewidywac plci bo twierdzil ze to za wczesie), a dwa jezli nawet by sie zgodzil i byloby od razu widac bez watplwosci ze to chlopczyk to chyba tego nie chcialbym wiedziec przed swietami;-)).
no i wlasnie zapytalam meza co robic, czy isc za tydzien i prosic o usg, czy isc na usg dopiero pod koniec stycznia. a on stwierdzil ze czekamy cierpliwie do usg polowkowego. zapytalam dlaczego. odpowiedzial "zawsze to dodatkowe 5 tygodni nadziei ze to coreczka":-D
 
Dziewczyny, witam ponownie. Zastanawiam się czy te wszystkie witaminki nie wpływają jakoś negatywnie na organizm. Od trzech dni czuję się jakoś słabo i mam wrażenie że zemdleję. Miałam tak kilka razy w przewciągu tych trzech dni, potem wszystko wracało do normy. Trochę się denerwuję. Przez prawie trzy miesiące biorę 2 x Omegę, 2 x Wiesiołek, 1 x Castagnus i 1 x magnez (56 mg). A od tego poniedziałku do tego zestawu dołożyłam 2x Calcium Citrate, 1 x B-50 Complex, witamitę C (1000mg) i 3 x dziennie piję kieliszek 100% soku z żurawiny. Pozdrawiam gorąco. :-)
 
Witam wszystkich:-)
u nas troszke sniegu padalo ale czuje ze na swieta nie bedzie;/ ja dopiero wczoraj choinkę kupilam:-)
w ogole nie ma tej magii świąt co kiedyś...moja siostra sobie jedzie na Malediwy a ja bede pilnować jej pieska:-D
mam nadzieje ze swieta wynagrodzą mi to i sie uda zajsc:)
 
Hej:-) przeczytałam nowe widomości i wiecie co...mięliśmy zacząć od czerwca odstawiłam tabletki, żeby obserwować cykle i korci mnie zacząć próbować wcześniej:-p ja właśnie taka jestem, plany, czytanie witaminy ale zero samokontroli:-) mam nadzieję, że uda nam się wszystko zrobić co w mojej mocy wykorzystując te wszystkie widomości, szczególnie, że widzę że sypią się dziewczynki:-) a Wy jak macie Dziewczyny, ciężko Wam się dostosować do zaleceń?Mnie przeraża, że jak w jednym cyklu nie wychodzi to trzeba czekać i znów praca....Dziewczyny pisałam o moim krwawieniu po miesiączce, wiecie czym to może być spowodowane tzn mam teraz tak jakby mi się miesiączka kończyła takie plamienia mam już
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Dopiero teraz mam chwilkę żeby was poczytać i coś naskrobać. Strasznie ciężki dziś dzień miałam, synek po wieczornym czyszczeniu nosa (a cały czas ma katar) wpadł w taką histerię, że zwymiotował a potem do 3 w nocy płakał i nie mógł usnąć, strasznie źle to znosi :-( O 7 rano zrobił kolejną pobudkę płaczem a w ciągu dnia strasznie marudził i też raz wpadł w nieludzką histerię ze zmęczenia :-(, jak się już uspokoił to przytulił się do mnie i momentalnie zasnął w pionie z głowa na moim ranieniu, nigdy mu się to nie zdarzyło, strasznie mi go żal :-( Do tego siostra chciała koniecznie wpaść do mnie w odwiedziny z dwójką chorych i zakatarzonych dzieci, zasugerowałam grzecznie by się wstrzymała do kolejnego weekendu z odwiedzinami i się na mnie obraziła. Kończę już to marudzenie ale musiałam się Wam wyżalić.

Kosmopolitan, to przynajmniej poznasz płeć raz a dobrze bo na połówkowym to raczej wynik analizy płci będzie stuprocentowy :-) A te 5 tygodni zleci ani się nie obejrzysz (święta, potem Nowy Rok, nie będzie kiedy nawet myśleć o USG a im więcej człowiek o czymś myśli tym bardziej mu się dłuży).

Mama05, trzymam kciuki za kolejny cykl i jestem pewna, że z Sylkiem i tymi wszystkimi suplementami na pewno Wam się uda!

myna2, ja tam po witaminkach czułam się rewelacyjnie a po koenzymie Q10 to wręcz tryskałam niesamowitą energią. Za to strasznie źle mój organizm reagował na Castagnusa i odstawiłam go po pierwszym opakowaniu. Nie wiedziałam, że na Allegro można zakupić Sylk a szukałam kiedyś ...pewnie dlatego nie znalazłam, że ani w tytule ani w opisie aukcji nie padło słowo "Sylk" :-D To jest ta wersja z Niemiec, jak któraś z Was zakupi to możemy porównać skład z tą wersją angielską.

Noemi, co do krwawienia to nie mam niestety pojęcia :-(, plamienia są często przy nadmiarze prolaktyny a niestety tabletki anty podnoszą prolaktynę.

Dobrej nocki wszystkim życzę!
 
Do góry