reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No tak edyta jutro ważny dzień, no to &&&&&&&&&&& musi być dobrze:-) Relaksik wieczorem i luzzzzzzz.............

Myślę zę po Nowym Roku to tu będzie się działo z sylkiem czy bez niego:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny za kciuki:tak:
to byla wizyta tylko kontrola- analiza wynikow i testu pappa- wszystko gra:tak: lekarz zmierzyl tetno malenstwa i teraz tylko 145uderzen na minute, oj cos moje szanse na coreczke spadaja:-(
najpierw tetno bylo 168, potem 153 a teraz tylko 145. lekarz powiedzial ze to normalne ze tetno najpierw jest wysokie u takiego parotygodniowego plodu, a potem z wiekiem ciazy bedzie lekko spadac, az w koncu nie moze przekraczac widelek 110-160.
mamusie coreczek a u Was jak bylo z tetnem? ale chyba caly czas utrzymywalo sie nie na wysikim poziomie,co? wiem ze to nie jest norma jak powyzej 140 to dziewczynka a ponizej to chlopczyk, ale jednak w wiekszosci przypadkow sie psrawdza (u mojego brata synek mial od 129 do 140,moj synek mial 120 ale mam tylko jeden wydruk, kolezani coreczka powyzej 140 caly czas itd).

agulek glowa do gory i mysl pozytywnie. do tego wlacz piosenki swiateczne i przejdzie. zycze z calego serca zeby wszystko wrocilo do normy, a pech Was oposcil!
 
Ostatnia edycja:
kosmo u mnie obalone sa dwa mity
1. pepek - teraz mam wystajacy
2. tętno przy chłopcach 145 przy Zuzi tez 145 :-)

wieć :-)pokojnie

jedno czego jestem pewna to to ze duży przyrost Hcg u mnie się sprawdził, z chłopcami miałam niski przyrost a tu od początku bach w góre i mega męczące objawy, przy chłopcach takie same ciąże i brak wyraźnych oznak
 
moniko ja nie robilam hcg ani przy synku ani teraz. z synkiem mialam straszne mdlosci, praktycznie lacznie z 5 miesiacem, ciagle zle sie czulam, mega bole glowy. generalnie strasznie zle zniosilam tamta ciaze. teraz ciaza jest zupelnie inna, mdlosci tylko 2 tygodnie, od 6 do 8tc, bole glowy tylko 3 razy.
moja przyjacilka ma 2 coreczki i obie ciaze super znosila, zadnych mlosci, zadnych dolegliwosci, jedynie jedna ciaza do drugiej roznila sie tym ze w jednej bardz oprzytyla a w drugiej bardzo przyzwoicie;-) moja bratowa natomiast cala coaze (lacznie z 9 miesiacem) calyt czas wymiotowala i urodzila Wiktorka. mysle ze to chyba nie ma znaczenia.
 
jestem po pracy...

Pirania dzięki za jutrzejszą wysyłkę;)) kaska za testy doszła???

Kosmo-ja nadal &&&&&&&&& za córcie trzymam!!!
najważniejsze,że u lokatora brzuszka wszystko si:)) najważniejsze ;)


pozdrawiam Was kochane-padam ze zmęczenia....

Edyta-&&&&&& za jutro!!
 
Mama05, pieniążki dotarły, dzięki wielkie :-)

Kosmo, super, że wszystko w porządku, mi tam kamień z serca spada zawsze po każdej wizycie. Ja tam jestem przekonana, że ani tętno (mój synek miał 140 i powyżej) ani objawy ciążowe typu mdłości nie mają wpływu na płeć :-)

Edyta, trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę! &&&&&&&&&&&&&

MissBella, według mnie cena bardzo dobra, na niemieckim eBay kosztuje około 40 zł ale z przesyłką do Polski wyjdzie drożej.

Oj coś czuję, że w przyszłym roku posypią się strasznie dziewczynki na tym forum, fajnie będą mieli nasi synkowie, będzie w czym wybierać i przebierać :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale tu pustka pewnie przez przygotowania do swiat:-)
Kosmopolitan nie sugeruj sie tym tętnem . wierz w to ze jest córeczka a będzie na bank ;-)
MissBella tez mi się wydaje ze cena jest przystępna ale nie wiem czy to to samo co ten sylk z Anglii bo nie znam się na tym:)
 
Do góry