reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie Babeczki:)

Kosmo najważniejsze, że wyniki oki a u Ciebie i tak Babeczka sobie rośnie więc spokojnie nie może być inaczej!!!;***

Piranha, super więc czekam z niecierpliwością na paczuszkę;* Jeszcze raz Bardzo Dziękuję:***

Kochane co macie kupione swoim łobuzom na święta?:))
I swoim M? Ja mam problem nie wiem co m kupić... Może jakieś pomysły mi podsuniecie? Bo ja z tych co jeszcze nie mają prezentu;D

Ale my tez chorzy,wczoraj byłam na pogotowiu mam zap.zatok, mega katar zapalenie gardła i uszu...więc załatwiona jestem niestety, a mały tez chory.... Oby nam do świąt się uspokoiło...

Ściskam:*****










 
reklama
Natusia współczuję choroby..
ja na zatoki w czerwcu jak chorowałam dostałam antybiotyk i Cirrus babletki i acc 600 tabl.musujące-pomogło.
na ból głowy robiłam parówki z amolu-polecam..ratują zycie.
zdrówka dla Ciebie ,żebys niedługo mogła działać z Sylkiem;))

Pirania cieszę się ,że forsa doszła :))
to teraz wyczekuję listonosza;)


pozdrawiam babeczki:)
 
Witajcie ja niedawno wrocilam z miasta jestem padnieta :zawstydzona/y:
Bylam zawiezc znajomej plyte z testami a ona ma 17-miesieczna coreczke ...jakie slodkie sa dziewczynki :tak:


Najwazniejsze ze dziecko juz wykapane,najedzone teraz siedze funduje sobie maly relax przy pifffku z cola mmm pyszne ma ktos ochote bo czestuje ?? A dla mam karmiacych proponuje soczek :-)


Dziewczynki dziekuje za kciuki napewno po wizycie napisze co powiedzial lekarz ...
 
czesc dziewczyny! ale tu ostatnio ciszko. no tak Swieta ida:tak:
ja w tamten weekedn posprzatalam, pierniczki zrobilam i wszystko. przez swiata w ogole nas nie bedzie w domu wiec ja z potraw nic nie szykuje.uffff

piranha jak synek? mam nadzieje ze lepiej:tak: moj zdecydowanie lepiej i histerie narazie minely (odpukac) i lepiej spi:tak:
a jak reszta chorowitkow?

natusia ja swojemu mezowikupilam golarke elektryczna bo wczesniejsza ulegla uszkodzeniu (wiadomo kto maczal w tym swoje malutkie rączki;-)). a synek dostanie organy z mikrfonem bo z niego ostatnio musyk sie zrobil hihi

agulek no i jak samopoczucie? mam nadzieje ze lepiej!

edytko kciuki zacisniete!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-) Mam zamiar dzisiaj zaopatrzyć się w wapno i witaminę C. Powiedzcie mi czy mam kupić wit. C-50 czy 100?? Oba specyfiki chciałabym kupić u tego samego Sprzedawcy na Allegro żeby podwójnie nie płacić za przesyłkę ale on ma tylko wit. C-50 i teraz nie weim czy taka może być ?

Miłego dnia;-)
 
Cześć dziewczyny!

Kosmo, dzięki, że pytasz. Katar coraz bardziej uciążliwy gdyż strasznie zgęstniał i koszmarnie synkowi nos zatyka, wybudza mi się co kilka minut bo jak się nie dusi zatkanym nosem to dławi potwornym kaszlem ...ta nocka jednak jakby tyci lepsza była (mniej kaszlu), mam nadzieję, że do świąt synek się wykuruje. Ja przez to wszystko prawie nie śpię, wczoraj znów złapały mnie silniejsze mdłości (a myslałam, że mam już je za sobą) i niestety słabo było u mnie ostatnio z odżywianiem się (z braku czasu i ze zmęczenia nie chciało mi się jeść, do tego niestety więcej dźwigałam synka), mam tylko nadzieję, że na ciąży się to nie odbiło :-( Dobrze, że z Twoim synkiem już lepiej, mój też na razie (odpukać) nie histeryzuje, przy czyszczeniu noska zaczęłam go chwalić i bić brawo i nawet potrafi podczas całej operacji uśmiech puścić :-)

Andziak, royanna, agulek, natusia, jak zdrówko?

Edyta, kciuki zaciśnięte, odezwij się po wizycie!

MissBella, według mnie dawki witaminy C stanowczo za małe jak na zakwaszanie organizmu.

Mama05, natusia i nullka, paczuszki z Sylkami wysłane z samego rana poleconymi priorytetami, mam nadzieję, że szybko trafią w Wasze ręce :-)
 
Ostatnia edycja:
Puk puk czy mozna sie przylaczyc ? co prawda jestem tu zupelnie nowa ;) kiedys bywalam na innym forum, ale ono jakos jezeli chodzi o starania, planowanie ciazy itp zamarlo, dlatego tez trafilam tutaj. Co prawda z tego co poczytalam wiekszosc stara sie o coreczke, a ja marze o synku, bo dwie ksiezniczki juz mam, ale milo mi by bylo radzic sie i wspolnie z wami planowac, przezywac sukcesy i czekac na rozwiazania kolejnych ciaz. Czy moge? :) pozdrawiam serdecznie Martyna
 
Piranha wspólczuje tego kataru, na pewno synek się męczy bo pewnie nie umie biedaczyna porządnie wysmarkać noska, życzę zdrówka, aby do świąt był zdrów jak rydz:-)
U mnie pech odpuścił , chłopcy lepiej, jutro juz pewnie wyśle ich do szkoły.
Marti-ka witaj w naszym gronku, w końcu jakaś chętna na synka:-)
A u nas pruszy śnieżek......Wiecie co ja wcale nie czuje tych świąt, bardziej wielkanocy bym się spodziewała niż Bożego Narodzenia, świat staną do góry nogami...:rofl2:
Edyta jak tam, pisz szybciutko jak wrócisz.
MissBella a nie pomyliłaś się i o jedno zero za mało wpisałaś w tych dawkach, zwykła wit c z apteki ma 200mg.
Pozdrowionka i miłego dzionka wszystkim.:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
agulek-79 chyba nie jestes sama, ja jakos tez mam wrazenie, ze za pare dni to raczej Wielkano bedzie, a nie Boze Narodzenie ;) bo nawet w gorach marnie z sniegiem :/ i nic nie zapowiada by to sie zmienilo, bo na dworze plus 7 stopni ;) a potem sie dziwic ,ze dzieci w kolko choruja, bo widze, ze tu tez duzo chorowitkow zdrowka dla nich ...
widze, ze to cale akcje planowe sa ;) witaminy, sylky ja 2 poprzednie cykle mierzylam tempke i korzystalam z testow owulacyjnych clearblue, ten cykl korzstalam z monitorka owulacji clearblue, no ale czy cos z tego wyjdzie zobaczymy, wcinalam tylko kwas fiolowy i olej z wiesiolka i staralam sie przesrzegac "diety na chlopaka" co nie powiem bylo dosc trudne, bo zwykle objadam sie jogurtami i innymi zdrowszymy rzeczami, nie sole zbytnio i wogole, no ale coz czlowiek sie poswieca ;) a maz lykal cynk. Chetnie bym sie dowiedziala co jeszcze ewentulanie w nastepnym cyklu mam wyprobowac ;) bo widze, ze tu sporo chlopakow :) milego dnia zycze
 
Do góry