reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama dziekuje czekoladka juz cala zjedzona:zawstydzona/y::-p
a moj synek jeszcze malutki w styczniu skonczy roczek
skoro kazda z was napisala ile ma lat to i ja napisze a co mi tam:zawstydzona/y::rofl2:
ja w lutym skoncze 27

Beatka ???własnie jak sie czujesz ciezarowko nasza?
 
reklama
Paula- ehhh roczniaczek:)))))))))))))ukochać
c015.gif
c015.gif
 
Oj czytalam o tym noworodku bo to u nas ;-) Niezly bobas co? Dobrze ,ze kobieta nie pojechala do szp. Wojewodzkiego bo tam by jej naturalnie kazali probowac:baffled:;-) Tam to takie metody maja sredniowieczne.
Dido jak tam? Trzesiesz portkami biedna co? Napisz o ktorej mamy kciukasy zaciskac jutro:tak:
 
Dziewczyny zdaje sobie sprawę, że zamęczam Was tymi moimi testami owu ale to daltego że robie je pierwszy miesiąc i mam sporo wątpliwości...
Jak już pisałam robię je od 9 dc, w 14 dc kreska testowa była prawie taka jak kontrolna, w 15 dc były takie same ale jakby wyblaknięte, dzisiaj (16dc) kontrolna dużo jasniejsza od testowej. Czyli wychodzi na to, że owu była 14dc? Dobrze to interpretuje?? Dodam, że 14dc czułam cały dzień kłucie jajników i ból w dole brzucha.
Myślałam, że te testy są do dupy, albo jak mi pisałyście, że nie mam owu ale wychodzi na to że wszystko powinno być ok, prawda? Dobrze myśle?
Obiecuje, że już daje na luz z tymi testami, nie będe Was zamęczać... do następnego cyklu oczywiście:blink:

Aaaaa i jeszcze jedno, biorę kwas foliowy i magnez z wit B6. Co radzicie do tego jeszcze dołączyć? Wit C?
 
wy macie po 30 cos lat albo mniej a moja siora 32 i zero dzieci i siena to nie zapowiada;/ moja nadia nie ma kuzynostwa bliskiego;/ dlatego trzeba rodzeństwo zrobić:) ja to przy was jak dziecko wiekowo:)
dokupilam dzisiaj wszystkie leki jakie mi brakowalo i normalnie cena maca mnie zabija 68 euro;/
mam wapn i magnez witamina c zurawina kwas foloiowy z magnezem i b6 czegos jeszcze mi brakuje?no icastangus i wiesiolek i omega3
 
Cześć kobitki!! Czuję, że jak się do Was nie przyłacze to mi sie nie uda. Czytam Was codziennie, niemal nałogowo od kilku miesięcy. Dzień bez tego forum to dzień stracony ;-). Dostarczyłyście mi wielu wzruszeń i radości.

Spróbuję tak króciutko. Mam dwóch wspaniałych synków 9 i 4 lata i jak pewnie się domyślacie, razem z mezem marzymy o córeczce. Działamy od 4 miesięcy i nic :-( mimo, że przy chłopcach nie było problemu, udawało sie już w pierwszym miesiącu starań. Zdaję sobie sprawę ze latka lecą. Mi już ich naleciało 37 ale może jeszcze nie jest za późno. Zakupiłam całą aptekę, łykam wszystko co można. Musiałam sobie specjalne pudełeczko na leki kupić bo zaczęło mi sie mieszać :rofl2:.
Tyle na początek, żeby nie przynudzić.
Trzymam kciuki za Was wszystkie.
 
reklama
MYNA kliknij poprostu na suwaczek :-):-):-)

miss bela wydaje mi sie ze owu byla jednak 15 dc

daria ty jestes poprostu niesamowita trzymam kciuki za core
 
Ostatnia edycja:
Do góry