reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam nowe mamusie:biggrin2:
Dziewczyny prosze trzymac jutro kciuki.:tak:
Wizyte mam o 9:00.
Z jednej strony nie umiem sie doczekac,
a z drugiej mam mega stresa.
Ide sie troche wyluzowac bo zglupieje;-)
 
reklama
juliana i myna witajcie w naszym gronie :-)
Fajnie że coraz więcej staraczek się tu dopisuje :-)

dido oczywiście i ja trzymam kciuki za jutrzejsze USG - dobrze że masz rano i nie bedziemy musiały długo czekać na wieści prawda? Zajrzysz nas poinformować po wizycie? Bo my tu grupowo jajko zniesiemy

A ja nadal nie wiem gdzie zakupić i jakie te paski do Ph :crazy:
 
MissBella, mi też się wydaje, że owulka jak już to była 15dc. Test pozytywny pokazuje kiedy jest pik LH a owulacja następuje zazwyczaj 24-36h po nim. Bólem nie należy się za bardzo sugerować gdyż czasem występuje on przed owulka, czasem w trakcie a czasem po niej. Dobrze, że zamówiłaś te lepsze testy. Ja bym dołączyła do Twojego zestawu jeszcze wapń i witaminę C.

Daria, jeśli cykle masz regularne to ja bym nie brała Castagnusa, potrafi nieźle namieszać i powydłużać cykle.

myna2, witaj! Rozumiem Ciebie doskonale gdyż ja też zaszłam w pierwszą ciążę niemal od razu a teraz musiałam wystarać się kilka miesięcy. Co do suwaczków to kliknij na któryś i powinno Ciebie połączyć ze stroną, na której możesz stworzyć własny suwaczek.

Dido, będę trzymać jutro o 9 mocno kciuki! Tak się zastanawiam czy ja będę się stresować na wizycie 7 stycznia, teraz wydaje mi się, że nie gdyż jestem tak pewna, że to chłopiec że na stres i nadzieję na dziewczynkę nie ma już miejsca ....ale zapewne jak nadejdzie ta moja chwila prawdy to trema mnie zeżre :-D

mama05, tak teraz mnie naszło, może zrób jutro test owulacyjny? :-)Czytałam, że często dziewczynom owulacyjne wskazywały ciążę wcześniej jak ciążowe :-)

Strasznie dziś jestem wypompowana, nie mam apetytu i łeb mi pęka. Mam nadzieje, że to zmęczenie (przez katar synka prawie nie śpię w nocy a w dzień nie ma jak odespać) a nie początek jakiegoś choróbska.
 
jestem na chwile przy kolacji;)

Pirania mam 1 test owu..ale mam go zrobić rano czy popołudniu jak klasyczny test owulacyjny sie robi???
cały czas sie łudze ,że skoro @ nie ma i tempka wysoka to możeeeee...
 
Hej Dziewczyny:-D

strasznie dużo stron po jednym dniu dopiero teraz skończyłam:-) mierzyłam dziś temperaturę i nie wiem, czy za wcześnie zaczęlam, czy coś innego się dzieje ale miałam 37,1...Wiecie co tak piszecie, że z 1 ciążą bez problemów a z 2 już troszkę ciężej i boję się, że jak będę miała jakieś przeciwności to od razu zrezygnuję z planów byleby zajść w ciążę,szczególnie że przy 1 brałam bromergon bo miałam wysoką prolaktynę...Piranha jak myślisz czy jak kupię wit.C Witamina C 1000 mg 100 kaps. NOW FOODS Naturalna (1979115349) - Aukcje internetowe Allegro, wapń i magnez Calcium Citrate 100tabl WZMACNIA STRUKTURE KOŚCI (1986666851) - Aukcje internetowe Allegro, B-complec z B-100mg, folik, żurawinę i globulki feminantal vagi c to będzie dobry komplet witamin? Co dają witaminy dla mężczyzn tzn dla męża najlepiej magnez i wit.C czy coś jeszcze? One wzmacniają spermę, czy np zwiększają produkcję X?
 
Mama05 rób test:-) pamiętam kiedyś dziewczyna na innym forum też dowiedziała się, że jest w ciąży przez przypadek robiąc test owulacyjny bo wyszedł pozytywny:-D ciążowy najlepiej robić rano,ale mi wieczorem przy synku też wyszedł:)
 
reklama
Piranha dziekuję za nadzieję, załamałam się po tych testach kiedy myślałam że nie mam owu. W nastepnym cyklu biorę się z moim M ostro do roboty :-) Nie jest ze mną jednak aż tak źle i to dodało mi skrzydeł... naprawdę.
Piranho napisz mi proszę jeszcze co powinien zażywać mój M z łaski swojej. Dziekuję:-)

mama05 trzymam kciuki z całej siły za pozytywny test owu:-D

daria0607
byłas dzisiaj na zakupach?? Sprawdzałaś może cene Sylku tam u Ciebie w Niemczech??
 
Do góry