reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria napisz coś więcej o tych testach. Ile ich jest jak sie je wykonuje?? Wyglądają fajnie szkoda że w Polsce takich nie ma

mama05 ja coś czuje że będziesz miała II kreski :-) Ja też jestem przykładem że test owu nawet po owulce miałam dwie kreski (nie takie same ale zawsze druga była co mnie tez zdziwiło). Potem bliżej terminu @ robiła sie znowu ciemniejsza no a potem test ciążowy potwierdził ciążę. Szkoda że na tak krótko :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bella dzięki za &&& :)

Nulka tule Cie raz jeszcze...wiem jak to boli;(
jak rano tempka nie spadnie to popołudniu siknę i dam znać..

nie mam żadnych objawów..jedyne co -mam uczucie ,że @ przyszła lcę do wc a tam nie wiem -sluz ,wydzielina..generalnie nie krew...
a tak to nic sie nie dzieje...(.)(.) normalne,samopoczucie też...

Noemi- witaj babeczko:))
 
Ostatnia edycja:
w pudelku jest 7 testwo i pisze ze robić je co drugi dzien sa jednorazowego uzytku takie plastikowe i na koncu takie okragle koleczkodo trzymania wydaje sie fajna sprawa ale zobacze jak będę juz miala w rece:)
byłam ale na razie w tych aptekach co pytałam nie mieli zobaczę jutro u mnie w mieście:)
 
Mama05, zrób test z samego rana jak ciążowy, podobno test owulacyjny krzyżuje się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu powoduje pozytywny test owulacyjny ...czyli to tak jakbyś zakupiła sobie test ciążowy o czułości 10 mIU/ml :-) Trzymam jutro kciuki! &&&&&&&&
 
Noemi, rozumiem Ciebie doskonale. Sama początkowo odsuwałam się o 2 dni od owulki by zaplanować dziewuszkę ale jak się okazało, że nic nie wychodzi i jeszcze do tego moje wyniki hormonalne nie były za ciekawe to pleć odeszła na dalszy plan i pragnęłam już po prostu drugiego dziecka. Myślę, że jak zakupisz wymienione suplementy to dziewczynka murowana! :biggrin2: Co do mężczyzny to jeśli ma dobre wyniki to starczy magnez i witamina C (żeby zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia dziewczynki), jeśli prawdopodobnie nie jest najlepiej to warto kupić jakiś zestaw witamin z cynkiem, macę, witaminę E i L-karnitynę (żeby wzmocnić żołnierzyki).

MissBella, ja swojego faszerowałam witaminami FertilMan, witaminą E, C, macą, L-karnityną, B-Complexem B-50, magnezem i koenzymem Q10 ale jeśli nie zależy Ci na wzmocnieniu żołnierzyków M a jedynie na zwiększeniu prawdopodobieństwa poczęcia dziewczynki to zaserwuj mu magnez i witaminę C.

Daria, fajne te testy :-)
 
Kurcze widziałyście po prawej stronie :-( Kolejna forumowiczka zmarła - o nicku Mailuj :-( Boże jakie to smutne - miała 13 letnią córkę i 5 miesięcznego synka :-(
W takich momentach mam doły i rozmyślam o tym że nie znam dnia ani godziny :-(
 
witajcie kobietki przy kawce;)

u mnie juz sprawa jasna,testu owu. nie robiłam bo tempka spadła z 37,05 na 36.85 o 2 kreski wiec teraz juz poleci w dól i @ na zakręcie...
ale...Sylk już jedzie-prawda Pirania ;))
i damy radę (oby!!!) przy nastepnym cyklu....

Nulka widziałam wczoraj:(( przykre to bardzo.....tak młode osoby odchodzą................ehhhhh;(

Kosmo witaj ,jak dzis samopoczucie ???

Dido-jak ode mnie do Krakowa masa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę ;))
czekamy na wieści!


pozdrawiam Was wszystkie kobietki:)
 
witaj mama:tak: jak milo ze pytasz:tak: a wiesz ze dzisiaj znouw zalapuje jaies dolka... moj synek sie przeziebil a w dodatku nie moge oprzec sie wrazeniu ze naprawde ciagle wszysto idzie nie po mojej mysli, ciagle jakos problemiki i problemy. wczoraj dowiedzialam ze chyba bede musiala spedzic wigilie u tesciow, ...bez moich rodzicow...A ja tego poprostu sobie tego nie wyobrazam... jestem bardzo zżyta z rodzina... Bardzo liczylam ze jednak uda sie nam byc u rodzicow ale chyba jednak nie.. To mnie bardzo podlamalo.. echhh
ale dobra biecalam wziasc sie w garasc! sporobuje wypic caapuccino i nastawic sie pozytywnie. muszi byc dobrze, music byc dobrze!;-)

mama trzymam kciuki zatem za nastepny owocny cykl:tak:
 
reklama
Kosmo-tak jest-musi !!być!! dobrze!!
:)
zdrówka dla synka..jak to się mówi-musi swoje odchorować ..
będzie lepiej -byle do wiosny
c007.gif


no i smacznego capuccinko:))

kurka ,nie wiem ile jeszcze u mnie bedzie tych cykli....juz tak długo dziergamy.....naprawdę czasem mam wrażenie ,że moja płodność już odeszła ....
przecież teraz działaliśmy między innymi dzień przed owu i w owu to o co chodzi ,że znów nie wyszło???????

ehhh dobra ,ja też nie smęcę...
mocno wierzę ,że jeszcze sie doczekamy powiekszenia rodzinki..


a teraz...kawka;)
 
Do góry