reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Chcialabym dołączyc do waszego grona .Jezeli mozna :zawstydzona/y:?W tym miesiącu zaczynamy starania o pierwsze dzieciątko (marzę o córeczce....moj M nawet nie dopuszcza mysli ,ze nie bedzie mial 2 dziewczynek-oby nie za jednym zamachem :-D......oczywiscie płeć nie ma zadnego znaczenia byle tylko bylo ZDROWE.ale jak bedzie dziewczynka to juz się cieszę.......W marcu stuknie nam obojgu 31 latek:szok:Nie wspomnialam ,ze czytam ten wątek od dawna tylko dopiero dzisiaj zaczęlam brac Mg i Wapno.Po witaminke C w dawkach uderzeniowych pobiegne za chwilke .Pisząc wcinam żurawinke suszoną a dietk dziewczynkowa jest moją normalną większosci....Kibicuję WAM WSZYSTKIM i mam nadzieję ,ze mnie równiez sie uda....
 
reklama
Juliana Witaj rozgosc sie u nas i pisz duzo ;-)

Mama juz Cie nie nastawiam...jednak licze na placz, ale ze szczescia ze sie udalo ;-)


Co do wieku ja w pazdzierniku skonczylam 28 , badz co badz leci mi juz 29 ..a moj T. w lutym skonczy 34 .
 
Dziewczyny zobaczcie co znalazłam - a juz miałam od nich kupić te paski za 65zł :szok: Jednak szperanie w necie sie opłaca ;-)

Tu dziewczyny piszą KAFETERIA - oszukani przez Medicline.pl - Forum dla kobiet

Już miałam kupić ale mnie coś tchnęło bo nie odbierają telefonów rzeczywiście i nie ma żadnego adresu więc jak ktoś nie podaje to dla mnie firma krzak - i chyba sie nie mylę.

Najgorsze że na allegro są tylko te tańsze i nie wiem czy one sie sprawdzają czy nie? Ma któraś z Was?

Widzę Agulek że czynimy te same zakupy :-)

Ja mam zanotowane tak:
folik
calcium citrate (Mg+Ca)
Wit C 1000mg
B-Complex (tylko poczekam na odpowiedź Piranhy czy mam go zazywać i czy lepszy B-50 czy B-100)

Do tego te paski Ph i testy owulacyjne zakupie
Sylk przed starankami i to chyba wsio. Aaaaa i żurawinke podjadam bo uwielbiam no i diete bardziej mleczną.
 
Ostatnia edycja:
Mama i edyta bardzo dziekuje za przyjęcie.Postaram sie cos pisac.Naczytałam sie tych porad piranii i mam nadzieję że uda sie .Zęby wyleczone kwas biorę ,tylko to obnizanie PH bedzie pozno...Gin .kazal probowac,bo mam jakiegos polipa i moze byc problem z zajsciem,ale nie biore sobie tego do glowy...
 
Juliana bedzie dobrze... a polipa leczysz ??

Widze ze kazda wszystko notuje wiec mysle ze beda same dziewuszki oczywiscie dla tych co chca ,i jestem ciekawa ktora jako pierwsza zaciazy :-) lub zaciazyla tylko jeszcze o tym nie wie :-p
 
Ja już po kłuciu :-)

Edyta, to nie progesteron a prolaktyna, sprawdź ją koniecznie na badaniu krwi (najlepiej z obciążeniem) gdyż przy takich objawach musi być wysoka (a to może oznaczać problemy z zajściem w ciążę i jej utrzymaniem, przy wysokiej prolaktynie często progesteron jest za niski) i witamina B6 może sobie już z tym nie poradzić. Tabletki anty niestety podnoszą poziom prolaktyny ale głowa do góry, dostaniesz odpowiednie tabletki (w Polsce np. Bromergon) i wszystko wróci szybko do normy :-)

nullka, do Calcium Citrate i witaminy C dołącz B-Complex, ja tam bym wzięła wersję B-100. B-Complex ma już w swoim składzie kwas foliowy w dawce 0,4 mg (czyli tyle samo co w Foliku), możesz ewentualnie brać dodatkowo po 1 tabletce Foliku co da Ci dziennie 0,8 mg kwasu foliowego. Ja mam teraz skończone 33 lata ale podobnie jak Ty w 2012 r. (w październiku) na moim liczniku stuknie już 34, mam wrażenie, że z roku na rok wskazówka zegara szybciej się kręci i czas szybciej ucieka. Z takim zestawem zakupów to dziewczynka murowana jak nic! :-)

mama05, śliczne to co napisałaś o narodzinach Zuzi, aż mi się łezka w oku zakręciła.

juliana, witamy! Dziewczyny, nie piszcie proszę o wapnie (wapno to tlenek wapnia CaO używany w budownictwie :-)) bo jeszcze kiedyś ktoś czytając nasze forum połknie nie to co trzeba i będziemy go miały na sumieniu :-D Z taką dietą i suplementami na pewno Ci się uda urodzić wymarzoną dziewczynkę i trzymam za to kciuki! :-)

Uciekam posprzątać i jakiś obiadek na szybko zrobić :-)
 
Ostatnia edycja:
ja juz po obiedzie, moj brzdac ma drzemke :-)
a ja korzystam i na bb wlecialam
z herbatka i bombolada orzechowa:-):rofl2:

Juliana witaj w naszym gronie:tak:
mama oj tak czlowiek wyspany inaczej patrzy na swiat:zawstydzona/y:ja nie wyspana nie nadaje sie do niczego:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2:
tez chcialabym zeby moje dziecie mialo tak wpojone ze po dobranocce idzie spac ale niestety:-(musze z nim walczyc:dry:
i musze przyznac Piranhi ze pieknie to napisalas o narodzinach cory czytajac to mialam zaszklone oczy:nerd::tak:
dido a ty jutro masz usg jak dobrze pamietam?? to juz trzymam &&&&& za dziewuszke
 
reklama
Paula dziękuję :)

a ile ma Twój synek???
smacznej czekoladki-ja żurek gotuję..
dzieci u góry sie bawią,za godzinę bedzie mąż,pies wysępił wyjście na ogród ;)))

Beatka????????????????????????????

Dido- tak,tak &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę !!
 
Do góry