reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam "wieczornie":-) Daria dobry znak brak @, trzymam kciuki&&&&&&&&&&
Mama także widze duże szanse&&&&&&&&&&&, a i Pola suuuuper . Coś się zaczyna wreszcie dziać w tym gronku.
Kosmo widzę pozytywne myślenie w końcu wróciło i bardzo dobrze. Jeszcze się będziesz śmiała z tego , że zwątpiłaś w swoją córeczkę.
Edyta a ty już zaczęłaś staranka, czy dopiero za jakiś czas bo wiem że nulka i tusia to w następnym roku taka jak ja a ty nie pamiętam?
Dido mi przy drugim synku śniła się dziewczynka, więc aby i u ciebie było na odwrót;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Będzie, będzie.:-) w końcu to szczęśliwe forum, coś w nim krąży takiego pozytywnego a tak w ogóle kiedy ostatnio tu słyszałaś o jakimś chłopczyku...........oj chyba dawno.

A ja tak się zastanawiam, czy my troszeczkę teraz nie zaczynamy przesadzać z tym zakwaszaniem. Co tylko która usłyszy puszcza w eter i .......zaraz kupujemy najdalej na drugi dzień już to mamy ,a jak nie to szukamy , szukamy aż znajdziemy( takie jesteśmy zdeterminowane w tym planowaniu):-D żeby się nie okazało że się tak zakwasimy, że żaden plemnik nie da rady naszym zakwasom:szok:
 
Ostatnia edycja:
Mama , moja tesciowa chciala zeby maly byl Filipkiem ,a Pola tez sliczne imie :tak: Ja synkowi dam na imie Olaf a coreczce no coz tu jest ciezki wybor bo mam kilka typow np Hania( po mojej zmarlej mamie ),Julia,Martynka,Anita lub Jessica trudna sprawa :-DAgulek u mnie troche sprawa skomplikowana bo chcialabym juz zaczac staranka ,ale lekarz musi znalezc przyczyne plamien a to moze potrwac niestety :zawstydzona/y: mam cicha nadzieje ze bede mogla rozpoczac staranka najpozniej w lutym :tak:A i znalazlam taka rekawiczke do mierzenia PH Clearview - Careplan VpH Glove
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny,
czy Wasze dzieciaki reaguja jakos na pelnie ksiezyca? kurcze moj syn juz drugi wieczor nie chcial usnac do 23:szok: i wcale nie byl spiacy, byl caly czas pelen energii jaby to byl poczatek dnia. przeraza mnie to bo ze w ciazy jestem spiechem i najchetniej chodzilabym spac z kurami:tak:
 
Hejka! Nie było mnie wczoraj cały dzień ale już nadrabiam zaległości :-)

Daria, jak tam testowanie? Trzymam mocno kciuki!

Mama05, jak tam dzisiejsza tempka? Ja przed pozytywnym testem nie miałam kompletnie żadnych ciążowych objawów ....jedynie w okolicy implantacji miałam króciutkie, jednorazowe, dziwne "ukłucia" na wysokości macicy delikatnie po lewej stronie (ciekawe czy to było TO :-)), miałam przeczucie, że się udało i czułam dziwny wewnętrzny spokój (który podobno jest zasługą rosnącego w ciąży progesteronu :-)).

Dido, też słyszałam, że sny interpretuje się na odwrót więc córa jak nic :-) Trzymam kciuki za piątkowe USG!

Edyta, może uda Ci się obniżyć odpowiednio pH samą dieta ale bez pilnowania odczynu paskami się nie obejdzie.

kosmopolitan, mój synek od 2 dni też ma problemy ze snem (on zawsze był problematyczny pod tym względem ale teraz to masakra jakaś była) ale bladego pojęcia nie miałam, że jest pełnia :-D
 
dzien dobry :-)
wstalam rano ale istonosza jeszcze nie bylo z moimi testami;/ ale na pewno popoludniu juz bedzie :) a mam zle przeczucia ze chyba dostane okres :-(A jak listonosza popoludniu nie bedzie to do sklepu wskoczę:-)
 
reklama
Do góry