reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Edyta witaj -no kurcze robię sobie wizualizację i widzę siebie w ciąży -mam nadzieję ,że to w tym cyklu:)
póki co czekam na jutrzejszą tempkę..

Kosmo wielkie dzięki ;)


ja mam w domu 2 worki po 1 kg żurawiny więc jak się teraz nie udało to od @ tez będę wcinać ;)) choć Sylk zamówiony ,ale pewnie nie zaszkodzi :))
 
reklama
A tak sie teraz zastanawiam czy sama zurawina bez uzycia sylku obnizy ph ??


Mama musi sie Tobie udac...jak nie teraz to nastepnym razem ;-)w razie gdyby sie teraz nie udalo to bedziesz miala czas aby przygotowac sie na przyjecie pod swoje seduszko coreczki Hani :tak:
 
Ostatnia edycja:
Edyta dzięki kochana ;))
no tak,jeśli się nie uda to bedziemy dalej dziergać ale tym razem z Sylkiem i może w końcu sie uda;)
a co do imienia to ja chciałabym inaczej dac córce na imię
c015.gif


Kosmo no to dobrze,że już lepiej ;)
a powiedz mi czy Ty przed testowaniem miałas jakieś objawy????????????? bo ja czuje się zupełnie normalnie;/;/
 
mama ja dwa dni po owulacji mialam znowu klocia podbrzusza (co bylo dla mnie dziwne) i wtedy zaswitalo mi ze moze doszlo do zaplodnienia. no ale poczytalam w necie i moja radosc przygasla bo przeczytalam ze mozliwe bole podbrzusza w przypadku ciazy moga wystapic dopiero po min tygodniu. no i potem objawow nie bylo zadnych, zadnych boli piersi, nic, jedynie co dawalo mi nadzieje to ciagle pojawiajaca sie druga kreseczka na tescie owulacyjnym, oczywiscie najpier druga byla jasniejsza od testowej. dopiero na ok 3 dni przed terminem miesiaczki druga kreska zrobila sie intensywna jak testowa i juz prawie bylam pewna ze sie udalo. zrobilam test i wyszla kreseczka bardzooooooooo jasniutka, bardzo (tylko taki cien cienia, widoczny pod swiatlo). aha i na pare dni przed terminem @ nagle piersi mnie tak zabolaly jakbym miala nawal, mialam wrazenie ze sa duze i ciezkie , a ja przed okresem nigdy nie mialam takich objawow.
no i oto okazalo sie ze jestem w ciazy:tak:
aha no i jakos od poczatku czulam ze sie udalo;-)
 
Kosmo-dzieki za opdowiedz..
no ja czuję się normalnie-raz po raz w podbrzuszu zakuje ,ale to nic nie znaczy..
poza tempka nic się nie dzieje..a skoro mam taką tempkę to cieszy mnie jedno-że miałam owu-bo u mnie z tym różnie;/
a testy owu robiłas z rana czy popołudniu?
pytam o te robione przezd terminem @ :)
 
mama ja testy zawsze robilam minimu w poludnie, nigdy rano. ale jak Ci nie wychadzodza to jeszcze nie ma sie czym martwic poniewaz niektorym dziewczon nie wychodzily do terminu okresu, a w ciazy byly. ja przeczytalam ze testy owulacyjne mozna robic dopiero po 12 dniach po owulcji.
mama ja tez caly czas pisalam ze nie mam zadnych objawow i to wlasnie mnie niepokoilo, balam sie ze jednak nic z tego. i dopiero na te 4-3 dni przez terminem jakos doszlo do mnie ze faktycznie chyba sie udalo:tak:
u mnie nawet nie bylo zadnych kloc podbrzusza poza tymi zaraz po owluacji, a potem nic a nic.
mama trzymam za Ciebei kciuki ale intuicja mi podpowiada ze sie udalo:tak:
 
reklama
Kosmo dzięki za &&&& kochana .
ja testów nie robię żadnych- testy owu zrobiłam 2 w środę-słaba druga kreska i w czwartek II mocne krechy i juz wiecej nie robiłam.
teraz tylko tempke mierzę :)
 
Do góry