reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczynki!
Mama jak temp?&&&&& Daria czekamy ,zeby @ nie przyszla, no i co z plamieniem?
Czarodziejko hop hop co z Toba?Monico , Beatko i Jagienko piszcie co tam u was.
Nie moge sie doczekac kiedy kolejne z was poznaja plec dzidzi.Trzymam kciuki ,zeby to byly same dziewuszki bo chlopcy na razie jeszcze na etapie planowania;-)
Kosmo a ten test doszedl do Ciebie?
 
reklama
Witam Was wszystkie:) U mnie wczoraj na teście (13dc) kreska testowa lekko ciemniejsza, w poprzednich dniach minimalnie było ją widać. Przytulanka było 10dc i od tamtej pory nic, dzisiaj nie ma możliwości bo M w pracy. Dziewczyny czy mam jakąś szansę za zafasolkowanie? Próbować jeszcze jutro czyli 14 dc?? Chociaż to już nie na córeczkę...
Dzisiaj jakoś dziwnie mi słabo, nie mam wogóle siły.
Dodam, że cykle mam 28 dniowe, ten ostatni tylko był 26 dniowy, nie mam żadnych objawów owulacji, brak śluzu, zresztą nigdy go nie mam więcej czy mniej...
 
Ostatnia edycja:
Missbella jesli myslisz o dziecku to jak najbardziej mozesz probowac , mozesz sie zakwasic troche i zaryzykowac ale jednak bardziej chlopczykowe to bedzie. A Ty jakie masz te testy?Te tanie z allegro czy jakies lepsze?Pierwszy cykl je robisz ? bo nie pamietam.
Daria to nic jak tylko zglebic jeszcze wiedze i starac sie dalej! Tym razem sie uda ;)
 
Tak, te niebieskie z Allegro niestety i robię je dopiero pierwszy cykl...
Wczoraj po południu miałam chwilowe dość mocne kłucie w prawym jajniku, trwało kolka sekund ale bolało tak, że musiałam usiąść, myslicie, że to objaw owulacji??
 
Ostatnia edycja:
MissBella, według mnie przy staraniach tylko w 10dc szanse na ciążę w Twoim przypadku oczywiście są ale raczej niewielkie. Dziś już 4 dzień po owulce, jeśli nawet test wyjdzie dziś pozytywny to da to aż 5 dni od przytulanek do owulacji. Szanse oczywiście są ale plemniki muszą być bardzo silne, tutaj Owulacja :: MediWeb.pl co prawda zaznaczyli, że przy odsunięciu równym 5 dni szanse na zapłodnienie są zerowe ale wiem, że to nieprawda, są bardzo małe ale są :-) Niełatwe są te staranka dziewczynkowe :-D, ja miałam taki system: codziennie testuję i jak kreski nie są takie same (czyli test nie jest pozytywny) to są staranka ...ostatecznie jednak całe to planowanie wzięło w łeb zakończyło się staraniami w dniu pozytywnego testu :-D

Daria, trzymam mocno kciuki za następny cykl! &&&&&&
 
Ostatnia edycja:
powiedziecie mi jeszcze biorę cały czas wapn i magnez castangusa wiesiolka i na zakwaszanie bralam lacibios femina. ale moze spróbuję teraz ten Sylk i cos jeszcze polecacie:)?
 
Piranha to u mmie jeszcze poztytywnego testu nie było, wczorajsza druga kreska była dużo jasniejsza od testowej, zobaczymy co będzie dzisiaj choziaż i tak przytulanek nie będzie bo M w pracy. Czywli wychodzi na to, że ten cykl zmarnowany :-(
 
przyszly moje testy;/
jak sadzicie lepiej robic te testy owulacyjne cyfrowe clearblue czy zwykle ?
jeszcze mam takie pytanie bo ogladalam tu w niemczech paskowe testy owulacyjne i sa 25 mlU/ml i 10 mlU/ml. ktore lepiej wybrac?
 
reklama
Daria, wiele osób poleca te cyfrowe testy, twierdzą, że nie muszą się zastanawiać czy kreski testowa i kontrolna są takie same i czy test jest pozytywny ...ale dla mnie właśnie plusem tych zwykłych paskowych testów było to, że mogłam obserwować coraz większe nasycenie kolorem kreski testowej i ocenić czy już blisko do owulki.
Tak jak pisałam trzymam mocno kciuki za nowy cykl! &&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry