reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
usg ma w piatek:-)
Caly czas mialam przeczucie ,ze bedziie cora.
Ale ostatnio czytam co nowego dziewczyny pisza,
to zastanawiam sie czy faktycznie zrobilam wystarczajaco duzo,by to byla ONA,.
No ale coz,co ma byc to bedzie.
Ale najwazniejsze jest pozytywne myslenie:tak:
 
dido no wlasnie ja tez caly czas czulam ze bedzie coreczka, nie to ze sobie wmawialam, bo ja z tych bardziej pesymistow niz optymistow, ale to bylo takie silne przeczucie... dopiero jak w srode ten gin dal mi do zrouzmienia ze to moze byc jednak chlopczyk wtedy moja wiara, przeczucie zgaslo... przez pare dni bylam zawiedziona i zasmucona, ale nie wiem dlaczego znowu przeczucie ze to corka do mnie wrocilo. i nie moge sie tego nastawienia ze bedzie coreczka sie pozbyc. nie chce tak sie nastawiac na corke bo juz wiem jak boli jak sie okazuje ze marzenie sie nie spelni...
 
jestem wieczorkiem z kawką;)

Dido- dzięki :))
no i masa &&&&&&&&&&&&&& za piątek i pozytywne wieści:))

Kosmo- nadal &&&&&&&&&&&& co córcie ;))

Paula -dzięki..
zaciskaj &&&& bo ja już się nastawiam ,że jestem w ciąży:))))) tak jak dziewczyny pozytywnie myślą ,że noszą córy:))
pozytywne myślenie działa cuda,więc ja właśnie zaszłam w ciążę i tego się trzymam :))))
 
No i ja juz jestem z kawka :-)

Mielismy pojechac do Centrum ale deszcz pada i to zadna przyjemnosc chodzic po deszczu :sorry2:ale za to kupilam zurawinke i juz pojadlam sobie (naprawde pyszna jest ) i dostalam tez w formie sosu o taka Ocean Spray Whole Berry Cranberry Sauce 250G - Groceries - Tesco Groceries i bardzo tania wiec wzielam 2 sloiczki :-p


Mama jesli masz przeczucie ze to ciaza to nie moze byc inaczej ;-)


Daria za test &&&
 
reklama
Do góry