reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nullko też czytałam o tych testach i dziewczyny stwierdziły że to zwykły test na ph. Jak masz niskie ph to wyjdzie dziewczynka a jak duże to chłopak. Ale czy to prawda....:baffled: Ja za to mam super teściową pod każdym względem.
Nullko ja też mam imię, ale fasolki brak....:sorry2:
 
reklama
kosmopolitan nie przejmuj sie bo wiesz teściowa pewnie ma synow i chciała miec córkę i nie chce żebyś ty miala bo by tego ścierpieć nie mogla :) wiem bo u mnie tak było wiedziałam ze będzie córka a teściowa wpierała mi ze syn bo ona ma 3 a chciała córkę i nie wyszło..a moja cala rodzina mowila ze bede miec corke tylko nie ona ;p w ogole z tym ze jak ktos ma samych synow to bedzie mial syna to gowno;p u mnie w domu jest tak tata ma 3 cory jego brat 3 synow:) mojej mamy siostra ma 3 synow mama 3 corki druga siostra syna i 2 corki a brat 2 synow i corke:) chyba zbieg okoliczności;d
a ja mam narazie corke a moje siostry nic;/ a sa duzo starsze zwłaszcza jedna;/ ale cóż ... psa sobie kupila:)
 
Kosmopolitan nie wiem co tej dziewczynie dokładnie odpisali - tylko tyle że w nieprzyjemny sposób.
Podobno bardzo często ten test pokazuje różowe czyli córke - tym co potem mają córki oczywiście sie sprawdza, ale tym co synów wiadomo nie. Ehhhh bardzo jestem ciekawa czy u Ciebie sie sprawdzi ten test :-) Kiedy zamierzasz go zrobić??
 
czesc kobitki

Ale tu sie pojawiło duzo nowym starajacych mamus!! witajcie cieplutko.....Ja czasem troszeczke podczytuje ale za bardzo nie mam o czym pisać.....
nullko, przykro mi bardzo i trzyamam kciuki aby nastepnym razem sie udało....

Co do diety, to nie wiem jak to działa ale ja przed ciąża z Ola duzo kawy piłam, miałam wiecznie brak magnezu i brak wit. z grupy B.......diete miałam typowo na chłopca,,,,,a jednak....mam córke...z 2,5 dnia przed owu....
 
Ostatnia edycja:
Piranha przepraszam czy mogłabyś mi podać jeszcze raz linka do tego preparatu 2w1 (magnez+wapń) bo dużo napisały dziewczyny a nie mam czasu na prześledzenie wątku od nowa a nie zapisałam sobie :-(
 
Witam sie i ja:biggrin2:
alez sie rozpisalyscie, ale nadrobilam i co ja mialam komu napisac:nerd:

daria jeszcze nic straconego moze sie uda ja tymam kciuki&&&
mama05 za ciebie tez trzymam kciuki bo temp.calkiem ladna i najważniejsze zeby tak sie utrzymywala do testu takze &&&&&&&&&&& for you:biggrin2::tak:
kosmopolitan ty sie nie przejmuj gadaniem innych mi tez tak gadali ze bedzie chlopak, bardzo mnie to bolalo wtedy bo chcialam corke:zawstydzona/y: i nawet jak mi gin powiedzial w 13 tyg. ze corka to nie dowierzalam bo wiedzialam i czulam ze moze to sie zmienic a do tego wszyscy wkolo mnie nakrecali i gadali ze bedzie syn bo ladnie wygladam bo brzuszek taki itd... i co mam synka ale ja od samego poczatku czulam ze bedzie syn a u ciebie bedzie corcia mowie ci, czuje to!!:tak::-D
edytka sliczny synus
asiuniak bardzo ladne imie dla corci wybraliscie, Emilka tez mi sie podoba

a ja bylam dzis na badaniach bo cos spac nie moge czasem to nawet do 5 rano sie mecze zeby zasnac a potem chodze jak zombi zobaczymy co tam mi wyjdzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny przytoczę kilka zdań jakie piszą dziewczyny na innym forum odnośnie tego testu na płeć :

"Hey dziewczynki,wpadlam wam napisac,ze dzis rozmawialam w szkole z jedna ciezarna Hinduska i dwa razy robila test na plec z moczu i pokazal dziewczynke a ona ma na 100% synka bo az poszla 3D prywatnie zrobic,ktos powinien beknac za te testy,to kupa kasy,cholera jestem zla ,nawet jak sie plec zgodzi to podobno jest zbieg okolicznosci wrrrrrrr"

"hej, z tym testem to masakra, a to ph to u mnie właśnie się zgadza, miałam 8 i pokazało chłopca, a w brzuszku dziewczynka."

"jest forum gdzie dziewczyny pisaly o tych testach na plec. z 6 dziewczyn ktore testowaly tylko dwom plec z testu pokryla sie z plcia dziecka z usg, 4 pozostale mialy na odwrot i co smieszniejsze, jedna kobietka ktorej sie to nie sprawdzilo, pisala maile do firmy o zwrot pieniedzy, oczywiscie pieniedzy zwrocic nie chcieli i co zrobila? kupila kolejny test i kazala nasikac mezowi - wyszla dziewczynka!!!! "

"Ja Ci powiem,ze natknelam sie na forum gdzie babka sprawdzila testy zmieniajac diete i raz wyszlo ze dziewczynka a raz ze chlopak ,a babka poprostu mocz zakwasila wit C czy czyms i sie chwalila ze rozgryzla testy,ze one zwyczajnie sprawdzaja ph w moczu"


Edyta dzięki tak dokładnie o ten preparat mi chodziło :-)
 
Do góry