reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej
Witam nowe mamusie.:-)

Dziewczyny poprosze o rozowe fluidiki i mocne kciuki.
Termin u gina mam dopiero za tydzien w piatek.
Ale czym blizej,tym bardziej dopada mnie stres:zawstydzona/y:
Kurde nie umiem sie na niczym skupic......


Ja uzywalam testy z apteki,ale podobno te z rossmanna tez sa dobre.
Kupe kasy stracilam na nie......mam nadzieje,ze bylo warto:tak:

Asiuniak-moja imienniczka:-)
 
reklama
Dzięki, jutro zdam relacje jak mi wyszły:-D

Dziewczynki, a przy staraniach dziewczynkowych herbata z cytryną jest wskazana? Bo woda z cytryną podnosi ph ostatnio tu wyczytałam, więc z herbaty też lepiej zrezygnować?
 
Asiuniak no to gratki Ani:)))

Pierogatka- &&&&&&&&&&&& za syncia;)


ja się nie nastawiam na córcie jakos bardzo..czuję wewnętrznie ,że jeśli uda mi sie zajść to bedzie to synek-już mamy dla Niego imię:) niech tylko zechce się u nas w rodzinie pojawić;)


Dido witaj i &&&za usg-pamietam ten stres przed każda wizytą ;)
 
Dido, będę trzymać kciukasy!

Ja też poproszę o różowe fluidki, co prawda mój dzień prawdy dopiero 7 stycznia ale im więcej ich nałapię tym lepiej :-D To będzie 17 tydzień, ciekawe czy uda się określić już płeć, siostrze ta sama lekarka do której ja chodzę określiła płeć synka w 14-tym tygodniu a córeczki jakoś w 16-tym.
Co do kawy to ja ją uwielbiam (tzn. uwielbiałam bo w tej ciąży mnie kompletnie odrzuciło :-), w pierwszej ciąży nic takiego nie miałam) ale w czasie staranek przerzuciłam się na Inkę, często kupowałam taką z Mg.
Jeśli zaś chodzi o herbatę to piłam i cały czas piję herbatkę Rooibos. Jest pyszna (taka słodkawa), nie zawiera teiny, ma dużo przeciwutleniaczy i podnosi poziom żelaza co w ciąży jest bardzo ważne.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny kiedys pisalyscie o tetnie dzicka, ze jak wyzsze to ze niby dziewczynka, a jak niskie to chlopiec. ile w tym prawdy? bowlasnie mi kolezanka tez to powiedziala i zastanawiam sie ile wtym prawdy. ale cos mi sie wydaje ze reguly nie ma.
srawdziwalam jedno usg synka i mial 120 uderzen na minute, a teraz przy tym drugim dziecku na pierwszym usg w 8tc 169, a na tym drugim 153.
 
Dzien dobry ,musialam troche poczytac zanim napisalam ale tu ruch....:-DKosmo tu w UK polozne tez tak mowia o tetnie dziecka jesli powyzej 120 to dziewczynka :tak: u Ciebie tez bedzie dziewczynka Ja pije 3 kawy lub wiecej ale tez rozpuszczalna i z mlekiem ...


A to moj maly i jego pultynki :-D
 
Ostatnia edycja:
Kosmo trzymam za ciebie kciuki za córe
no musisz mieś córe bo planowanie straci sens.
a u mojego syna od początku tetno było wysokie i tak zostało.
nie wiem czy ma to jakis wpływ ,ze ja mam arytmie serca.
 
edytko dziekuje:tak:

ja przed panowaniem pilam 3 kawy dziennie, ale na 3 miesiace przez zajsciem w ciaze zeszlam do jedej.gdzies przeczytalam ze jedna nie wyplukuje magnezu.
 
reklama
Edyta, ale Słodziak z tego Twojego syneczka, nic tylko całować te pulchniutkie policzki! :-) Rozpuszczalna też wypłukuje ale zapewne mniej gdyż zazwyczaj jest słabsza (o ile ktoś nie sypie kilku łyżeczek do filiżanki :-D, ja sypałam jedną i do tego dużo mleka).
 
Do góry