reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama05 kochana moja my chyba sie telepatycznie wzywamy, wlasnie weszlam na bb zeby do ciebie napisac jak u ciebie to wszystko dalej wyglada jak w pracy i w wogole
myslalam ze moze juz ci sie udalo a tu dalej nic tak mi przykro :-(
rzeczywiscie moze sprobuj tu na watku dziewczyny sa super i naprawde wspieraja
a tez rozne historie im sie po drodze zdarzaja i nie zawsze dobre
ja tu zagladam codziennie wiec napewno tez pomoge
na weteranki nie wchodze juz dawno bo nie chce dziewczyn draznic suwaczkiem
bo tam wszystkie zdesperowane i zrezygnowane :-(
a u ciebie jak te cykle teraz wygladaja
co miesiac walczycie o Hanie ?
o i widze ze pieska macie, super

witaj MissBella
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam mama05:-) Oj dużo nas tych staraczek zaczyna się tu robić, super będziemy się wspierać i to wszystkie prawie staranka dziewczynkowe. Apropo wieku mi też już wybiły 32 latka więc dużo nas takich.:-) Dziewczyny a patrzycie na chiński kalendarz ?
 
czesc :-) ja takze chcialabym sie do was przylaczyc,mozna?

choc starac sie dopiero zaczne po nowym roku ale teraz
namietnie zbieram informacje i juz sie troche pogubilam...
myslalam ze najlepszy jest jak najdalszy odstep od O a tu
piszecie ze jednak 3 dni tak?
ja mam syna z 2 dni przed O ale sprawdzalam swoje ph na poczatku
ciazy z synkiem i bylo 7 i potem caly czas 6 a najnizsze to 5.5
wiec ph wysokie mialam i to by sie zgadzalo ale jak sprawdzic
domowymi metodami te ph ?dostane cos w aptece?
diete tez wprowadze ale po swietach zaczne czytalam
zeby duzo mleka pic przynajmniej 3 szklanki dziennie...co bedzie
ciezkie dla mnie do zrobienia a i jeszcze odnosnie zakwaszania to sylk wystarczy czy trzeba tez te flobulki laktovaginal? i jeszcze jedno pytanie odnosnie magnezu bo mam pitne zdrovitu i to chyba nie jest najlepsze???

wszystkim staraczkom ktore oczekuja coreczek serdecznie gratuluje:happy2:
a tym ktore oczekuja na potwierdzenie plci kibicuje i trzymam kciuki:tak:

pozrawiam was P.
 
Mama ja narazie musialam wstrzymac staranka,ale mam nadzieje ze niedlugo znowu zaczniemy sie starac :tak:


Paula witaj

Agulek mi chinski sie nie sprawdzil...wiec nie biore go pod uwage
 
Ostatnia edycja:
agulek-79 mi sie kalendarz zaden nie sprawdzil miala byc dziewczynka a jest chlopiec wiec w zadne chinskie nie wierze:no: jednyne co sie srawidzilo to na twojaplodnosc.pl ta metoda przyciagania plemnikow tam mi wyszedl chlopiec:tak:
 
asiuniak wlasnie sobie je zblizylam 100 krotnie i na bank dziewczynka
nic innego nie moze byc, widac srom wiec mozesz spac spokojnie
na tym etapie one tak wygladaja a pozniej pod koniec ciazy wygladaja jak buleczka

Paula witaj

ale wam fajnie tyle staraczek
a nas bylo zaledwie 5 ale wszystkim sie udalo bo wierze ze i Dido ma dziewczyneczke

Aneczka gdzie jestes jak po wizycie ?

ja wlasnie sie umowilam na usg i spotkanie z Hania mam 16 grudnia
juz nie moge sie doczekac a z drugiej strony obawiam sie o jej wage jaki to paczus juz z niej jest

kosmo a na twoim zdjeciu rzeczywiscie nie widac nuba bo te kreseczki biale to paluszki od raczki
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki jak rano wzielam complex wit b i kwas to moge teraz wziasc magnez ???


Beatko a martwisz sie ze Hania bedzie za duza ???


Jej jak ja wam zazdroszcze ,fajnie juz wiedziec ze sie udalo i czekac na narodziny coreczki mmm :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Paula w naszym gronie:-) Mi też ten chiński sprawdził się tylko przy drugim dziecku więc się zastanawiam czy wogóle na niego patrzeć. Za to na stronie twoja płodnośc w lutym moje dni płodnie ( jak nic się nie poprzesuwa) nakładają się na różowe krateczki.
Dziewczynki z córeczkami w brzuszki przesyłajcie nam wasze fluidki bo nas tyle chętnych do łapania:tak: Jejku coraz bardziej mi się już chce tego dzidziusia ....:sorry2:
 
Do góry