reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Agulka chyba kazda chcialaby juz tulic swoje dzieciatka a najlepiej byloby aby byly to coreczki :-D moja siostra ma trzy coreczki i czwarty trafil sie jej synek,no a ja mam trzech synkow wiec czwarta przydalaby sie coreczka ...no ale czas pokaze czy tak bedzie :confused:
 
reklama
jestem znowu..byłam po dzieci.

Beatka kochana dzięki za wsparcie-no widzisz ..u mnie nadal nic....
walczę i walczę czasem załamuję ręce i potem znów walczę...
a Tobie jak pieknie Hania rośnie-jeszcze trochę i utulisz Ją :)

Edyta-staranka wstrzymane ,ale wiedzę zdobywasz;)) a kiedy ruszacie?

Pirania- dzięki za info-czyli jak wejdę na eBaya i wpiszę sikl to wyskoczy co trzeba?
 
Fajnie że nas przybywa staraczek :-)
Ja wiadomo musze odczekać , ale już teraz zmieniam diete, wracam do łykania magnezu i wapnia. Do staranek wróce w marcu.
Tak apropo Piranha ten preparat co łykasz po dwa dziennie to on jest juz z magnezem i wapniem w jednym????

Jeśli chodzi o Sylk to jak będzie ktoś chętny to ja sie przyłączę bo też chciałabym go zakupić. Może uzbieramy kilka dziewczyn?
Piranha mogłabys wkleić jakies zdjęcie tu z netu żebym wiedziała jak to wygląda ???
 
Nulka- przytulam z powodu straty:(((
ja straciłam dwie ciąże-teraz 14 grudnie będzie rok od straty...a pierwszą straciłam w maju 2004 roku..

co do Sylku to ja jestem chętna-jak bedziesz zamawiała to pisz i ja Ci kaskę na konto wyslę i jak przyjdzie do Ciebie przesyłka to mi odeślesz-Ty w Pl mieszkasz??
 
Nulka takie cos znalazłam
$%28KGrHqR,%21iwE1MJ6kGIuBNek7n3qWw%7E%7E_35.JPG






Zdjęcie jest niedostępne
 
Mama zaczniemy jak wyjasni sie dlaczego mam plamienia miedzymiesiaczkowe...a to moze jeszcze potrwac,wiec moj organizm przygotowuje na poczecie coreczki :-p
 
mama05 tak ja mieszkam w Polsce w okolicach Warszawy

Też taki znalazłam , ale widziałam tez inne więc chciałabym żeby Piranha wkleiła fotke jak ten Sylk dokładnie wygląda.
Czy żeby robić zakupy na Ebayu to trzeba miec konto tak jak na allegro? Bo ja nie mam i nigdy tam nie kupowałam stąd moje głupie pytanie ;-)
 
Nulka ja na ebayu tez nie kupowałam-ciemna masa jestem i też tam konta nie mam..

Pirania- czekamy na fotkę co to mamy zakupić ;)))

Edyta-dobre podejście ;)
a plamienia między@ moga być z niskiego poziomu progesteronu-musiałabyś zbadac w kilku dniach cyklu i zobaczyć jak to wygląda..na niski prog.jest lutka lub dupek ale to już gin musi dobrać ..
ja mam skolei tak ,że czasem @ przyłazi w 18d.c.!! czasem w 22,24! a czasem w 28 -masakra to mało powiedziane..no i od czasu jak się staramy @ mi się skróciła z 5 do 2 dni;/;/
 
reklama
asiuniak spojrzyj tez na moje USG Zuzi



Zuza potwierdzana juz teraz na kazdym USG a jak jest glowką w dół to widać doskonale :-)

Beatko a jak samopoczucie? ja czuję się i wyglądam jak mały słonik, z chłopcami miałam mniejsze brzuchy z drugim mialam taki jak teraz przed porodem a tu dwa miesiace i tez boję sie o wielkość małej
:cool:
Aneczko czekam na wiesci

Super że tyle nowych staraczek na forum
 
Do góry