reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam!
Nulleczko trzymaj sie dzielnie. Mam nadzieje ,ze juz dochodzisz do siebie.
Dla tych co maja dzis usg duzo pozytywnych i zdrowych fluidkow sle ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ja dzis nie mam usg jednak bo gin ma zabieg jakis dlugi i ide jutro na 8.30.
Spadam teraz bo duzo roboty mam dzisiaj. Paaaa
 
reklama
Pamiętacie jak polecałam łykanie kompleksu witamin B z dużą dawką witaminy B6 (na obniżenie prolaktyny, wzrost progesteronu i lepszą owulację)? Właśnie przeczytałam na in-gender (a napisała to ekspertka na tamtejszym forum o nicku Tamara), że witamina B6 sprzyja poczęciu dziewczynki :-)
 
takie ph.utrzymuje vitagyn c pomiędzy 3.8 a 4.4,
a takie 4,0-4,7 lactovaginal i pytanie któro wybrać????/
a i pytałam jeszcze o wapń czy moze byc zwykły calcium musujący?

za wszystkie dzisiejsze USG &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Czesc

Trzymam kciuki za wizyty i czekam na relacje z nich :-p

Mialam isc z malym na wizyte ale lekarza nie ma i takim sposobem siedzimy sobie w domku,bo u nas bardzo wietrznie dzisiaj ...

Piranha to dobrze ze ta witaminka jest sprzyjajaca poczeciu plci zenskiej,bo ja lykam :-)ale jak narazie plamienia sa nadal :sorry:
 
Piranha albo inne dziewczynki, a jaki suplement kupić w Polsce aby zawierał odpowiednie dawki wit. B6, bo chyba się skusze i jak długo go przyjmować?

I oczywiście kciukaski za USG &&&&&&&&&& to ile ich dzisiaj mamy?

Tusia ja wyczytałam na stronie planowanieplci.blox.pl że plemniki żeńskie najlepiej lubią ph 4-4,5.
 
tusia26, według mnie oba "zakwaszacze" są OK gdyż należy utrzymać pH około 4-4,5. A ile jest wapnia w tych tabletkach musujących i w jakim związku on występuje?

Edyta, cierpliwości, niestety plamienia nie znikną od razu, powinny być coraz mniejsze i krótsze z cyklu na cykl.

agulek-79, ja łykałam zakupiony na Allegro B-Complex B-100 firmy Puritan's Pride, taki jak tutaj: http://allegro.pl/witamina-b-100-complex-100tabl-odchudzanie-i1963198866.html, B-50 jest 2 razy tańszy :-)
 
Ostatnia edycja:
np.taki 3000 mg mleczanu wapnia (co stanowi 350 mg jonów wapnia - 44% zalecanego dziennnego spożycia), sacharoza, kwasek cytrynowy.
lub 200 mg jonów wapnia (w postaci laktoglukonianu wapnia -1,55g)
 
Tusia, według mnie te preparaty powinny być OK :-)

agulek-79, tak jak pisałam lepiej nie łykać samej witaminy B6 ale kompleks witamin z grupy B gdyż te witaminy powinny być ze sobą w równowadze, niedobory czy nadmiary jednych mogą powodować złe wchłanianie drugich a np. niedobór witaminy B12 może być przyczyną poronień.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piranha, zaraz stracisz do mnie cierpliwośc, ale kochana jak się jest takim specem to niestety ;-) napisz jeszcze ten b-complex ma mieć 50g b6 a dawki reszty wit. b mają jakieś znaczenie? Ja mam w domu takie wapno : witamina C 60 mg , węglan wapnia 300 mg to złe?
 
Do góry