reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
hej hej!
No i ja wpadlam zobaczyc co u was a tu cisza:sorry: Dziewczyny dajcie znac co tam na wizytach.Co do magnezu i kwasu foliowego to w preparatach dla ciezarnych sa oba na raz wiec chyaba nie moga az tak ze soba kolidowac?
 
ja nie mialam jak na zlosc caly dzien internetu:/ myslalam ze zniose jajo!

jestem po wizycie. byl inny lekarz, moj chory i ten mi sie nie bardzo podobal. no ale to nie wazne, wazne ze Maluch caly i zdrowy:tak::tak:wszystko w porzadku:tak:
to jakis leniuszek bo prawei sie nie ruszal, mozna go bylo dokladnie zbadac.
na koniec ten lekarz powiedzial "na tym etapie plec nieznana", a ja ja wypalilam "aaaaaaa to fajne bo jest szansa na coreczke bo z synkiem na takim etapie juz wiedzielismy ze to syn". a on spojrzal na mnie i powiedzial tak" no to nic pewnego, ale zeby mi ktos przylozyl noz d gardla i kazal wskazac plec to powiedzialbym ze to CHLOPIEC"!:-:)-:)-:)-(
dziewczyny, myslalam ze bede bardzo na to gotowa, ale jednak nie bylam:-( serio :-(
potem zajrzal pomiedzy nogi dla Malucha i ten wystawil sie jak na dloni i pokazal mi ten obraz i powiedzial " no sama Pani widzi, no na co to wyglada, no raczej na chlopca":-(
ale na koniec jak jeszcze ubieralam sie to zapytany czy jest pewien powiedzial ze nie. ale ja juz chyba stracilam nadzieje:-(

powiedzcie mi szczerze czy w 13tc ciazy jak dziecko rozklada nogi i wszystko widac jak na dloni to mozna sie pomylic? dodam ze jak mi to pokazal to mozna to bylo porowna zarowno do jajek jak i pipeczki (chyba). no juz sama nie pamietam co widzialam :crazy:
dziewczyny, powiedziecie szczerze moge sie jeszcze ludzic czy juz teraz musze przyjac do wiadomosci ze to syn?
kurcze z synkiem bylam w 11tc na usg i lekarz nie mial watpliwosci ze to chloczyk. nie mam pojecia czy ten lekarz to dobry specjalista czy nie bo w ogole o nim wczesniej nie slyszalam. w gole mi sie nie podobal bo o moim maluszku mowil "dzieciak":crazy:
 
Kosmo jak nie byl pewien to wszystko jest mozliwe:tak: Zobaczysz jak Twoj bedzie. Moj tez mi kiedys mowil ,ze nie wie a inna lekarka byla pewna na 200% ,ze dziewuszka
 
Kosmo na tym etapie to mogla byc pepowinka i tak naprawde jesli lekarz nie byl pewny to jak najbardziej jest nadzieja na dziewuszke...musisz uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac do nastepnego USG :tak:
 
Kurcze KOSMO ale cie załatwił teraz
bedziesz się biła z myslami?//:confused2:
pomyłki sie zdarzaja i to jeszcze jakie no zobaczymy?
dobrze,ze dzidzus zdrowy.
 
edytko myslisz ze pepowinka byla pomiedzy nozkami? podkreslam ze malenstwo rozlozylo nozki i on ten obraz uchwycil. to nie byl obraz z boku tylko centralnie na krocze. szkoda ze mi tego nie zapisalal i nie wydrukowal na zdjeciu to byscie mi ocenily.
 
Dziewczęta
I ja już po. Przeciągało się jak nie wiem. Zamiast o 16.20 weszłam o 17 ale warto było czekać. Dzidzia zdrowa, wszystko super.
I udało się, będzie dziewczynka, tak się cieszę, że nie mogę jeszcze w to uwierzyć:-D:-D:-D:-D
Wszystkie testy się sprawdziły i odstęp od owulki też się okazał wystarczający;)
Dzięki za kciuki i że wierzyłyście w to że się uda. Teraz oby tylko potwierdziły to natępne wizyty USG. Ale lekarz sprawdzał płeć na 3 razy i zawsze było widać to samo. Jutro postaram się wkleić zdjęcie;) To same ocenicie.
Jeszcze raz wielkie dzięki. Dodawałyście mi tyle nadziei i otuchy, że mi na prawdę bardzo miło;)
 
reklama
Moja kolezanka miala miec chlopca ale w 8 miesiacu okazalo sie ze to jednak dziewczynka,wiec wszystko jest mozliwe :tak:no a pepowinka mogla sie zaplatac miedzy nozki,do tego dzidzia jest jeszcze mala i trudno z pewnoscia cos stwierdzic,tak wiec trzymam kciuki za nastepne USG,wtedy powinno byc juz jasne.A narazie ciesz sie ze dzidzia zdrowa :tak:
 
Do góry