reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny a ten sylk mozna kupic w Polsce? ja mam tak krótkie cykle ze nie wiem kiedy mam sie zakwaszac?poprzedni miał 24 dni a teraz w 8dc miałam bóle jajników a w 10 śluz poowulacyjny. A na co jest ten castagnus i wiesiołek? co on daje i kiedy się go bierze? ja mam sluzu b. duzo. A w jakich dawkach brałyście magnez i wapń?ile mg na dobe?moja znajoma ma dwoch synów w gimnazjum. teraz jest w ciązy i udało sie jest córka.
 
reklama
Andziak, Sylku w Polsce nie kupisz, jakby ktoś chciał to została mi jedna nieotwierana jeszcze buteleczka. Castagnus jest na obniżenie prolaktyny, czytałam, że często dziewczynom wydłuża cykle i potrafi w nich namieszać, lepiej nie brać jeśli prolaktyna jest w porządku. Olej z wiesiołka jest na poprawę ilości śluzu, jeśli masz go dużo to nie potrzebujesz :-) Castagnus bierze się raz dziennie, 1 bądź 2 tabletki w zależności od masy ciała, wiesiołek (ja brałam firmy Oeparol) łyka się kilka dni przed owulacją aż do owulacji, po owulacji należy go odstawić gdyż może wywoływać skurcze. Ja magnez łykałam w dawce 300 mg, wapń - 600 mg, do tego piłam często mleko.
 
Cześć:-) Ale tu ruch. Dziewczyny ja robię te testy owulacyjne z Rossmana i tak przez pierwsze trzy dni nie było drugiej kreski potem pojawiła się blada a dziś mocna prawie jak testowa ( mam dużo śluzu wodnistego i ból), więc owulacja powinna być niedługo , dobrze myślę,? Czyli jak zacznę staranka, to z tego wynika, że jak się pojawi blada druga to zaprzestać? Pomóżcie to moje początki z testami i jestem ciemna :no:
Do planujących - Ja do zakwaszania przez 10 dni po @ stosowałam Vitagyn C , wzięłam pełną dawke, a teraz będę brała raz w tygodniu po 1. Czytałam dobre opinnie w internecie, jest też taki krem zamiast globulek. Mają niskie ph ok.4,5 i wit. c.
 
Piranha ja jestem zainteresowana kupnem Sylka od Ciebie, tylko powiedz mi jaki byłby koszt tego specyfiku i jak szybko mogłabyś mi go wysłać, bo owulacji spodziewam się za 10 dni i nie ukrywam, że czas jest b. ważny, póki co łykam lacibios femina i zastanawiałam się na globulkami vitagyn c, ale nie chcę przegiąć, żeby plemniczki przetrwały, więc jestem naprawdę zainteresowana Sylkiem
w razie czego podaję maila: tasha05@vp.pl
tam możemy uzgodnić szczegóły
pozdrawiam
 
agulek a ile dni przed owulką trzeba odstawić globulki vitagyn c, żeby spadło ph a żeby nie zamordować plemniczków? czy 7 dni systematycznego stosowania coś da???
pozdrawiam cieplutko
 
Edyta-mam dwóch synków .oczywiście ;-)
Patryśka-;-)
Agulek-ja mam ten krem vitagyn c ale strasznie nie porecznie sie go aplikuje ,wkurzam sie :dry: musze kupic głobulki
tylko tez mysle czy vita nie bedzie zbyt mocne czy moze te lactoviginal?
Beatko-mój m nie wierzy w planowanie i wręcz irytuje go jak o tym mówię :-(
zresztą on jest zdania ,ze nawet gdyby było to i tak syn z moim szczęściem.
mam chwilę zwątpienia czy to ma sens,:-(trudna decyzja .
 
Tusia moim skromnym zdaniem ma sens :tak:Moja siostra ma trzy coreczki a czwarty trafil jej sie synek,a tez nie dawala sobie szans na synka a jednak ;-)
Ja teraz tez nie nastawiam sie na coreczke jak teraz bedzie synek to bede bardzo zadowolona,w koncu nie kazdy ma okazje aby dorobic sie calkiem pokaznej druzyny pilkarskiej :-p

A macie jakies naturalne sposoby na zakwaszanie ???
 
Można przesadzić jak ze wszystkim. Dziewczyny pisały, że stosowały 10 dni na rozpoczęcie, czyli pełne opakowanie i potem raz w tygodniu dla utrzymania efektu.Ja jak juz zacznę staranka to będe stosowała tylko 2 dni po @ Nie można stosować długo w dużych dawkach bo wtedy się przesadzi. Bardzo sobie chwaliły. Ja przy tym planowaniu stawiam na ph i na to odpowiednie zakwaszenie, więc dlatego juz zaczęłam. Mi się wydaje, że lepszy jest do zakwaszania jak lactovaginal, bo on ma tylko kwas mlekowy a Vitagyn ma wit c i służy do utrzymania kwaśnego odczynu pochwy, a i nie trzeba go trzymać w lodówce. Trochę ostatnio poczytałam i naprawdę więcej osób go poleca.
Ja jeszcze przed przytulankami będę się podmywała płynem lactovaginal ginekologiczny o niskim ph 3,5. Tyle o mnie, a zobaczymy co wyjdzie w praktyce, i chętnie posłucham planów innych staraczek:-)

Dziewczyny powtarzam się, ale plis z tymi testami, czy ta druga kreska musi być ciemniejsza żeby owulacja była za te 24-36 godz????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry