reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam wszystkich! ....jak ja nie lubię poniedziałków :-D
Edyta, pewnie, że warto, zaszkodzić nie zaszkodzi a może tylko pomóc. W Anglii można zakupić taki fajny B-Complex, w którym witaminy uwalniane są stopniowo i dzięki temu lepiej wchłaniane przez organizm (przy nagłym wyrzucie większość niestety trafia do nerek :-D).
 
reklama
Piranha ale u mnie akurat z prolaktyna wszystko O.K. bo w ciaze zachodzilam za kazdym razem wlasciwie w pierwszym cyklu.Mysle ,ze z tymi testami to tez sprawa indywidualna troche. Wit B oczywiscie nie zaszkodza ale chodzi mi tylko o to ,ze nie kazda , ktora ma takie wyniki testu musi miec ja podwyzszona. Moze zalezy tez od czulosci testu? Bo np. te tanie z allegro chyba wiekszosci dziewczyn nie wychodza tak wyraznie jak te lepsze. Moze i rossmanowskie sa mniej czule troche?
No a teraz z innej beczki..
Dziewczynki meldowac sie tutaj!!! Czarodziejko daj nam tu troche swojej czarodziejskiej energii;-)
Nullka co tam u Ciebie? Pisz jak masz potrzebe pogadac. Mam nadzieje ,ze szybko wrocisz do nas i do planowania
Monico , Jagienko , Beatko , Dido tez sie odzywajcie i wszystkie inne tez
 
To ja sie melduje,ze zyje.
U mnie wszystko ok.:-)
Tylko pochlonely mnie troche porzadki przedswiateczne:zawstydzona/y:
I troche mi smutno.
Bo w tym roku nie jedziemy do Polski na swieta:-(
I szykuja sie swieta u tesciowej:hmm:

Milego dnia!!!
 
Aneczko, no jasne że bledsza kreska nie oznacza problemów z prolaktyną :-), czytałam na forach, że u wielu dziewczyn ta kreska nigdy nie była tak mocna jak kontrolna (po prostu trzeba poobserwować swój organizm przez kilka cykli by stwierdzić jaka intensywność kreski testowej daje pozytywny wynik testu). Ja w pierwszą ciążę też zaszłam od razu, w drugą przy 4 podejściu ale może po prostu 2 dni od owulacji to było za dużo dla plemników mojego M (niestety on kompletnie o siebie nie dba :-().
Zbliża się wielkimi krokami środa i wysyp USG :-) (kilka moich koleżanek spoza tego forum też ma USG 7 grudnia :-)).
 
Ostatnia edycja:
i ja sie melduje:tak:
u nas dzisiaj leje, jest tak przygnebiajaco ze szok:baffled:

za dwa dni usg a ja z kazdym dniem stresuje sie bardziej. oczywiscie najbardziej interesuje mnie czy moje malenstwo jest zdrowe jak Rybka. aha no im blizej usg tym bardziej mam dziwne przeczucia ze dowiem sie ze to chlopczyk:eek: w dodatku byla u mnie kolezanka w 38 tc i ona tez pragnela coreczki a bedzie drugi chlopczyk (tyle ze ona nic nie robila w kierunku planowania) i jakos jak jej posluchalam, o jej przeczuciach, odczuciach, samopoczucia to jakbym o sobie slyszala i po tym odwczoraj mysle ze jednak u mnie w brzuszku mieszka synek.
 
WITAM;)

7 grudzień będzie dla wszystkich magicznym dniem gdyz to sa moje urodzinki :-Dtakże usłyszycie same dobre wieści!!;-):tak:

A ile ten sylk kosztuje?kurcze szkoda ze nie w Pl bo chciałam go stosowac no ale jak go mam dostac:sorry::-(
 
Czesc dziewczynki

Piranha Twoja pomoc jest nieoceniona,ja dzisiaj wybieram sie na zakupy i jak maly da mi podjechac do apteki to kupie sobie wit B6

Patrysia Piranha ma chyba na zbyciu Sylk ;-)


To 7 grudnia beda same dobre wiesci :-)
 
Ja kupiłam b compleks i b6 i nie wiem jak brac. Bo w B compleks sa małe dawki ok 5 mg kazdej. A sama B6 to 50mg. Pytałam tez o to wapno i mi w aptece powiedziała ze ten cytrynian biora tylko chorzy na nerki z dializami. I zdrowi nie pwinni brać. Sama nie wiem.Piranha dzis przeleje pieniążki.
 
kosmopolitan, będę trzymać kciuki za Ciebie i inne dziewczyny więc MUSI byc dobrze :-) Myślę, że nie poznasz jeszcze płci na tym etapie ciąży i czeka nas jeszcze kolejny miesiąc niepewności :-)

patrysiu, można Sylk zakupić na eBay (ja tam często robię zakupy), w przeliczeniu na złotówki kosztuje on około 50 zł (ale jest bardzo wydajny i jedna buteleczka starczy na baaaardzo długo, jak poczytałam o jego skuteczności na in-gender to ani chwili się nie wahałam w zakupie :-)), problem jest jednak taki, że przesyłka do Polski kosztuje około 8 funtów (a zatem drugie tyle) więc zamówienie jednej sztuki jest mało opłacalne.

Edyta, cieszę się jeśli tylko mogę komuś pomóc :-) Kup sobie koniecznie B-Complex z tą witaminą, najlepiej w wersji "time release" (mi niestety w PL nie udało się takiej zakupić a wiem, że w UK to nie problem :-)).
 
reklama
Oj drogo:-(mi pewnie tylko 1 buteleczka starczyłaby...kurcze chyba musze zrezygnowac z niego:-(także szukam innych specyfików i mam nadzieje również dobrych:sorry:
 
Do góry