reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczynki

Ja tez poprosze jesli mozna o nazwy tych specyfikow jesli sa takie na obnizenie PH oczywiscie dostepnych w UK ??

Kosmopolitan a kiedy masz USG?
 
reklama
Cześć wszystkim! Edyta, w UK kupisz Sylk :-) Co do "zakwaszaczy" dostępnych w Polsce to miałam też tabletki dopochwowe Feminella Vagi C ale ostatecznie ich nie użyłam (raz ich użyłam w którymś tam cyklu i potwornie mnie wysuszyły, bałam się, że w ogóle w ciążę nie zajdę, Sylk jest "śliski" w dotyku i wręcz pomaga zajść w ciążę).
 
Ostatnia edycja:
edytko usg mam 7 grudnia:tak:

piranha pisalas wczesniej ze nie mialas sluzu plodnego. a badalas sie wewnatrz? pytam bo ja nigdy nie mialam zadnego sluzu plodnego na zewnatrz, a jezli juz to tyci tyci. i przy starankach z synkiem bylam na 100% pewna ze nie zajde wciaze bo bylo u mnie sucho jak na pustyni (ale przyznaje ze wewnatrz sie nie badalam). a tu niespodzianka-zaszlam za pierwszym razem:tak:
starajac sie o drugie dziecko zaczelam sie badac wewnatrz i dopiero wtedy znalazlam w koncu u siebie sluz;-) oczywiscie nie bylo tego duzo, ale na tyle by stwierdzic czy jest rozciagliwy czy nie, czy bialy czy przezroczysty:tak:
akurat tak mi sie przypomnialo jak przeczytalam ze bralas cos na poprawe sluzu.
 
Witam.
Czarodziejko gdzie sie podziewasz?
Aneczka ?
dziewczyny zazdroszcze wam tego planowania;-)
co wasi mężowi na 3-4 dziecko? bo mój stasznie kręci nosem :dry: a ja CHCĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ:-(
MIŁEGO DNIA.
 
Kosmopolitan to juz za 3 dni,bedziemy trzymac kciuki ;-)


Tusia moj na poczatku nie bardzo chcial,bo ciaza byla zagrozona itd ale po paru miesiacach zmienil zdanie i tez chce miec jeszcze dzieciaczka :-D
Moze i Twoj maz zmieni zdanie ?! A ile masz pociech ?
 
Edytko ale mnie sie zdaje ze 3dni to strasznie dluuugo:baffled: tak sie martwie czy wszystko ok z moja Mrowczka...

edytko moj maz jeszcze przed slubem caly czas mowil o trojce dziaciakow, co dla mnie w ogole w gre nie wchodzilo bo chcialam miec gora 2 dzieci. jak sie urodzil synek to wtedy maz stwierdzil ze na jedym koniec:-D a ja wtedy nie widzialam przeciwkazan zeby miec wiecej niz jedno, a nawet dwojke dzieci.
dlugo moj maz nie chcial sie przekonac do drugiego dziecka, ale jakos dal sie namowic:tak:zreszta nie mial wyboru:-D
no i smial sie ze mnie z tych wszystkich metod;-) a najbardziej chyba z tego ze nie moge miec orgazmu;-)twierdzil ze akurat to odbiera mu checi do przytulanek;-)
 
piranha a ja sie troche zamartwialam tym moim wynikiem 1.9mm bo inne dziewczyny w tym okresie mialy np 1.6mm, ale teraz to i tak juz po wszystkiem co ma byc to bedzie, choc ja wierze ze mala jest zdrowa

edytko ja czuje sie dobrze, dopiero teraz mdlosci mi przeszly bo mialam cala ciaze ale bez wymiotow, i niczym sie nie zakwaszalam tylko bylam na diecie Dukana i nie jadlam pomidorow ponoc ta dieta jest jak na dziewczynke :-)

kosmopolitan ja tez nie mialam sluzu i bralam na to wiesiolek tylko do O
i dzieki temu mialam mokro ze hoho az moj M sie cieszyl

tusia26 z pierwszym to byla totalna wpadka ale jak juz bylam w ciazy to strasznie chcialam synka
dziewczynka nie wchodzila w gre, z drugim musialam troche namawiac meza ale nie dlugo,
i nie planowalam plci bo nie wiedzialam ze mozna i dzialalismy tylko raz w 18dc dlatego mysle ze jest z tego drugi syn, troszke sie zalamalam ze to chlopak nawet mialam po porodzie tydzien babyblusa
a z trzecim no coz moj M nie mial wyjscia, bo bym go zameczyla bo tak chcialam coreczke
jedynie bal sie o mnie co bedzie jak bedzie chlopczyk, musial sie do wszystkich moich teorii dostosowac
no i sie udalo ja jestem sczesliwa a on wkoncu ochlonal bo ten rok staran byl dla niego meczacy,
szczegolnie sie smial z termometru ktory sobie systematycznie codziennie rano wkladalam miedzy nogi :-)
 
TUSIA nie jesteś sama :-p
BEATKA tak teraz jest i u nas hehe ja męcze ale wiem ze wymecze:rofl2:rónież boi sie o mnie mówi że co będzie jak chłopak:tak:bo M to wie że będzie a ja że nie hehe czuje że będzie córa:-p:happy:
 
reklama
Edyta, niestety mieszkam w PL (niestety gdyż bardzo bym chciała mieszkać w UK :-)) ale Sylk kupowałam w Anglii poprzez eBay.

kosmopolitan, no właśnie w środku też go nie było, nawet wiesiołek i olej lniany niewiele pomagały, dopiero Guajazyl coś tam zdziałał ale i tak nie było rewelacji. Wydaje mi się, że za tą posuchę mógł być odpowiedzialny magnez, który łykałam.

Wy piszecie o reakcji męża na 3-4 dziecko a mój ledwie zgodził się na drugie (niestety więcej dzieci już nie planuję), sam jest jedynakiem i twierdzi, że jemu zawsze było z tym dobrze.

Beatko, nic się nie martw, przezierność robiłaś pod koniec zalecanego na to okresu i wynik naprawde jest bardzo ładny jak na ten wiek ciąży, w końcu norma to 2,5 mm a Hani daleko do tego było. A że test PAPP-A wyszedł Ci w porządku to już w ogóle nie musisz się stresować, podobno razem z przeziernością daje to aż 95%. Nie strasz, że dopiero teraz mdłości Ci przeszły (ja też mam mdłości bez wymiotów) gdyż ja liczę, że do stołu wigilijnego zasiądę już z apetytem :-)
 
Do góry